FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś czuje, ze raphinha bedzie rezerwowym w tym sezonie.
1
Dobra xavi dawaj abde, fatiego bo tego ogladac sie nie da. Niech nawet ferran "beast mode" torres wejdzie, moze cos te katorżnicze treningi daly
0
@szymonekk jak zloto
0
@ObiektywnyKibic121 a co nie jest smieszne w obecnej barcelonie?
0
Jednak xavi out
0
Przysiegam ze araujo mialby lepsze staty na skrzydle niz raphinha
0
Liczę ze rzutem na tasme araby sie nabiora na raphinhe i rzuca 100 baniek xd. Wtedy bierzemmy na wypozyczenie Neya i danza kuduro idziemy po tryplet
1
Romeu poki co zjada busquetsa z ostatnich 3 lat xd
0
Nawet Garcia ogarnia.
2
Ambitnie xddddd
1
Przypomina troche Cristiano xD
4
@marcin62 typowy konfederata
1
@esem91 Ten krotki filmik jest cudowny. Na poczatek mamy niesmialy i zarazem nieudany atak, po ktorym gosciu bierze weza za szmaty i yeb go o kawalek skaly czy cholera wie co to tam na wybiegu jest, w miedzyczasie wysprzeglil w pysk wezowi owym rzucanym wezem (przypatrzcie sie xD).
Nastepuje druga proba osmieszonej kobry, ale chlop niby to przypadkiem, niby za pomoca szostego zmyslu niczym spiderman, powstrzymuje atak reklamowka. Po czym sprzedaje liscia wezowi od gory.
Trzeciej proby nie ma. Za to jest strach i konsternacja u reszty wezy.
4
My lubimy sprowadzac kontuzjowanych graczy. Innym przykładem jest Ferran.
1
W tej Espanyi widze nie mniejsza jaja niz u nas xD
0
Porypane to okienko. Zawsze jest taki rollercoaster i mi pamiec szwankuje czy to serio jest jakies ekstremum? xD
0
Matko jaki cyrk xD
3
Jaki wstyd, matko bosko.
0
Zaraz kurde pol City sprowadzimy. I znow nie wyjdziemy z grupy LM xDD
1
Sie uparlismy na tych graczy z City. Ferran i Garcia juz nie wypalili. Zobaczymy co z Gundo.
Moze to Pep robi z nich super graczy, a u nas sie kolejni zmarnuja.
Edit: dobra w sumie przesadzilem z tym Garcia. Ale podobno nawe tam wygladal obiecujaco...
7
Ja się nie dziwie, ze mamy problem sprzedac kogos, jak Lapcio wszystkich obraża xD
0
Nawet mądrze gada Lewus.
1
To jest lepsze niz brazylijskie telenowele
3
A Dembele dal slowo Xaviemu ahahaha
8
No jesli Bembele faktycznie nie chcial nas wydymac, to zwracam troche honor.
5
Jeszcze przed wypożyczeniem bylo widac potencjał. Powinien dostac szanse chocby jako rezerwowy.
2
@Lisek Od dawna o tym mowie. To jakies fatum xD To chyba "kara" za piekne lata messiego i spolki z pepem na czele. Musimy swoje odcierpiec, odplacic za piekny czas.
Jak to mowia: natura dazy do rownowagi
13
Ten to ma krwa pecha xD Chyba ze dostal dobry hajs... wtedy zawsze cos xD
1
@Barca1922 z inteligencja to poleciał
5
A kij z tym dzbanem, ktory raz zagra dobrze, a raz oczy bola. Juz wole abde czy innego młodziaka, ktory bedzie zapierniczal za ten herb,, a nie siedzial pol sezonu na l4 za niemaly hajs.