1

Ten klub to mem. Przeciez Koguty go chcialy, ale chcielismy za niego wiecej niz jakies tam ochlapy.

No i elo, teraz zostajemy z problemem.

0

@zadafcb Nigdy nie czailem obchodzenia imienin xD Urodziny jeszcze jeszcze, ale kurla celebrowac imiona? Lel

2

Ja wiem, ze wszyscy jestesmy niewolnikami pieniedza, ale bez przesady kurde.

0

Zauwazyliscie, ze strasznie czesto sie chwyta za genitalia? xD Czy tylko ja zwracam uwage na takie dziwne drobnostki xD

0

No to co, drugi marsz na kreml, tylko tym razem udany?

0

Wyluzuj, Alex, po co te nerwy

1

O kurde, tego sie nie spodziewalem xD Ta aktualizacja o podwyzce mnie zalamala. Chociaz z drugiej strony jak pewnie slyszal ile zarabia frenkie czy inne lewandowski to dupka zapiekla xd Tak to jest jak sie tworzy kominy placowe.

0

@Firestone tymczasem Xavi: mehh, masz tu 5 minut xD

1

I dobrze robi. Xavi woli trzymac 90 minut Lewego, ktory ewidentnie nie domaga... I jeszcze wieczne obnizanie wynagrodzen, wypychanie z klubu i inne chore akcje.

Chyba tez bym sie ewakuowal.

5

Ten klub sie osmiesza z miesiaca na miesiac coraz bardziej.

0

Widze ze w Barcelonie dalej maja leb do interesow. Nie mozna bylo zaczekac z przebudowa Camp Nou na lepsze czasy? Czy byla potrzebna na cito?

0

Nie widze tego, niestety. Z kolejna legenda bedziemy sie brzydko zegnac.

0

Ooo jednak Xavi do grudnia,.nie do pazdziernika

0

@TheNekro94 do grudnia bylo miesiąc temu. Teraz do pazdziernika

0

Plakac sie chce. Nie dosc ze na gre to jesscze na zmiany.

0

Xavi poleci jak Koeman. To byl jakos koniec października?

1

Cadiz coraz pewniej. W sumie nie dziwota. Gra sie tak jak przeciwnik pozwala. xD

1

Cadiz sie z nami bawi xD dawac biale chusteczki

0

Xavi jednak do wrzesnia.

0

Obysmy sie rozkrecili, bo slabo to wyglada oj slabo.

0

Czy xavi oszalal? Ma az nadmiar napastnikow i z nich nie korzysta...

17

Za ochlapy mozna go sprobowac. A nuz odpali jak Aubeumeyang.

0

@szkutnik91 kolejny bombele xd

Mozna go przyjac i oplacic z 4 melony kontraktu xd

0

No i ma Sport rację. Moglby to w koncu Xavi zauwazyc.

0

@marcin62 moze przez burze?

2

@PiotrR co nie. Trzeba zaczac czytac tylko naglowki jeśli chodzi o sraczke transferowa, bo leb peka. Wchodzic tylko w "oficjalnie"

0

@doc dyplomatyczna wypowiedz. Powiem szczerze nie zdziwie sie jak jutro bedzie fati sprzedany xd

0

@kewin swiat sie konczy

39

A co z sedzia? Jakies konsekwencje za fatalne poprowadzenie spotkania?

0

Intensywny dzien. A do polnocy troche zostalo xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?