FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten klub to mem. Przeciez Koguty go chcialy, ale chcielismy za niego wiecej niz jakies tam ochlapy.
No i elo, teraz zostajemy z problemem.
0
@zadafcb Nigdy nie czailem obchodzenia imienin xD Urodziny jeszcze jeszcze, ale kurla celebrowac imiona? Lel
2
Ja wiem, ze wszyscy jestesmy niewolnikami pieniedza, ale bez przesady kurde.
0
Zauwazyliscie, ze strasznie czesto sie chwyta za genitalia? xD Czy tylko ja zwracam uwage na takie dziwne drobnostki xD
0
No to co, drugi marsz na kreml, tylko tym razem udany?
0
Wyluzuj, Alex, po co te nerwy
1
O kurde, tego sie nie spodziewalem xD Ta aktualizacja o podwyzce mnie zalamala. Chociaz z drugiej strony jak pewnie slyszal ile zarabia frenkie czy inne lewandowski to dupka zapiekla xd Tak to jest jak sie tworzy kominy placowe.
0
@Firestone tymczasem Xavi: mehh, masz tu 5 minut xD
1
I dobrze robi. Xavi woli trzymac 90 minut Lewego, ktory ewidentnie nie domaga... I jeszcze wieczne obnizanie wynagrodzen, wypychanie z klubu i inne chore akcje.
Chyba tez bym sie ewakuowal.
5
Ten klub sie osmiesza z miesiaca na miesiac coraz bardziej.
0
Widze ze w Barcelonie dalej maja leb do interesow. Nie mozna bylo zaczekac z przebudowa Camp Nou na lepsze czasy? Czy byla potrzebna na cito?
0
Nie widze tego, niestety. Z kolejna legenda bedziemy sie brzydko zegnac.
0
Ooo jednak Xavi do grudnia,.nie do pazdziernika
0
@TheNekro94 do grudnia bylo miesiąc temu. Teraz do pazdziernika
0
Plakac sie chce. Nie dosc ze na gre to jesscze na zmiany.
0
Xavi poleci jak Koeman. To byl jakos koniec października?
1
Cadiz coraz pewniej. W sumie nie dziwota. Gra sie tak jak przeciwnik pozwala. xD
1
Cadiz sie z nami bawi xD dawac biale chusteczki
0
Xavi jednak do wrzesnia.
0
Obysmy sie rozkrecili, bo slabo to wyglada oj slabo.
0
Czy xavi oszalal? Ma az nadmiar napastnikow i z nich nie korzysta...
17
Za ochlapy mozna go sprobowac. A nuz odpali jak Aubeumeyang.
0
@szkutnik91 kolejny bombele xd
Mozna go przyjac i oplacic z 4 melony kontraktu xd
0
No i ma Sport rację. Moglby to w koncu Xavi zauwazyc.
0
@marcin62 moze przez burze?
2
@PiotrR co nie. Trzeba zaczac czytac tylko naglowki jeśli chodzi o sraczke transferowa, bo leb peka. Wchodzic tylko w "oficjalnie"
0
@doc dyplomatyczna wypowiedz. Powiem szczerze nie zdziwie sie jak jutro bedzie fati sprzedany xd
0
@kewin swiat sie konczy
39
A co z sedzia? Jakies konsekwencje za fatalne poprowadzenie spotkania?
0
Intensywny dzien. A do polnocy troche zostalo xD