FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale najwazniejsze ze dobra atmosfera w szatni
xD
2
Barcy Xaviego już z nami nie ma,.miala piekny pogrzeb.
0
Dawac białe chusteczki
0
Strzelimy chociaz te 3 bramki? Juz nawet nie marze o manicie...
1
@koksik2700 a ty na co dzien jestes sto procent szczery czy jednak czasem powiesz to, co druga strona chce usłyszeć?
W kraju, w ktorym spora czesc wyborcow sprzedala sie za chedozone 100 ojro, trzeba bylo obiecywac zlote gory. Taki mamy klimat.
0
Moc przyjazni zwyciezy po raz kolejny.
2
Albo Lewy w zime do arabow, albo dac powazna szanse mlodzianom. Zadnych szrotow wiecej.
7
Tak, sa powody do paniki. Gra wyglada najczesciej mizernie, indywidualne umiejetnosci przepychaja nam mecze. Czasem jak wiekszosc pilkarzy ma swoj dzien to potrafimy zagrac cos ekstra.
Przypomnijmy sobie poprzedni sezon - mecze przepychane kolanem, glownie dzieki ter stegenowi. Z grupy LM znow bysmy nie wyszli, gdyby trafila sie odrobine mocniejsza.
A w tym sezonie wcale nie lepiej. Sociedad powinien nas rozjechac, a Szachtar wygrać wyzej. Z Porto tez przepchany mecz...
Nie ma co sie czarować. Xavi i jego sztab poszli na nazbyt gleboka wode. Przeskok z ligi wielbłądziej do Barcelony jest zbyt potezny.
6
Prawda jest taka, ze obydwie strony zyja w swoim swiecie. Ciezko o obiektywizm, sam sie na tym lapie, ze bywam hipokryta, zwlaszcza w emocjach.
Jestesmy tylko ludzmi
10
@tristan87 nom, zwlaszcza jesli chodzi o czesia i jego 711 polaczen, nie mówiąc o robieniu dobrze pisiorom
Jaki to jest sliski typ. Obrzydliwe
1
@AllBundy e tam, usmiechaja sie na treningach i poklepuja. Malo ci?!
2
@prokofiew Firestone dobrze prawi, a ja dodam, ze szachtar ma mlodsza kadre i trenera ktory pracuje od kilku tygodni...
1
@Culer9002 @mekston nie ma przypadkow, sa tylko znaki!
0
@JarekS czyli xavi out?
1
Ale przynajmniej jest rodzinna atmosfera, zdjęcia uśmiechniętych chlopakow lataja po socjalach, jest dobrze.
7
Pisalem to w poprzednim meczu i napisze raz jeszcze: chcialbym sie rano obudzic i przeczytac, ze Xavi podal sie do dymisji.
0
@urbie999 chybq godzine
0
Druzyny sie zamienily koszulkami czy co tu sie odwala?
2
Sousa to siwy bajerant, a Xavi nazelowany xd przykro to pisac, bo to nasza legenda, ale Laporta popelnil blad. Liga wielbłądzia to jednak tylko liga wielbłądzia.
0
@Darek_Maruszczak brutalne
1
Normalnie wyje ze smiechu xD co sie stalo z wielka Barca, matko bosko
3
Top fucking kek.
0
@Kuba_1 znów? Dzwigni braknie xd
0
Bramkarz szachtara lepiej kiwie niz cala Barca xD co jest kurla
0
Ten komentator obok Bożydara to slazak? Czy mam udar, bo ciagle slysze "godol" itp xD
0
@michal26 dodaj Lewego. Niestety
0
Oriol i Lewy na lawe. Kalecza strasznie.
0
Gra Barcy jest czytelna strasznie
2
No niestety, Robert, bylo fajnie przez pol roku, ale czas sie pozegnac.
0
@Ojciec5tkidzieci ciemnosc, ciemnosc widze