1

Ale najwazniejsze ze dobra atmosfera w szatni

xD

2

Barcy Xaviego już z nami nie ma,.miala piekny pogrzeb.

0

Dawac białe chusteczki

0

Strzelimy chociaz te 3 bramki? Juz nawet nie marze o manicie...

1

@koksik2700 a ty na co dzien jestes sto procent szczery czy jednak czasem powiesz to, co druga strona chce usłyszeć?

W kraju, w ktorym spora czesc wyborcow sprzedala sie za chedozone 100 ojro, trzeba bylo obiecywac zlote gory. Taki mamy klimat.

0

Moc przyjazni zwyciezy po raz kolejny.

2

Albo Lewy w zime do arabow, albo dac powazna szanse mlodzianom. Zadnych szrotow wiecej.

7

Tak, sa powody do paniki. Gra wyglada najczesciej mizernie, indywidualne umiejetnosci przepychaja nam mecze. Czasem jak wiekszosc pilkarzy ma swoj dzien to potrafimy zagrac cos ekstra.

Przypomnijmy sobie poprzedni sezon - mecze przepychane kolanem, glownie dzieki ter stegenowi. Z grupy LM znow bysmy nie wyszli, gdyby trafila sie odrobine mocniejsza.

A w tym sezonie wcale nie lepiej. Sociedad powinien nas rozjechac, a Szachtar wygrać wyzej. Z Porto tez przepchany mecz...

Nie ma co sie czarować. Xavi i jego sztab poszli na nazbyt gleboka wode. Przeskok z ligi wielbłądziej do Barcelony jest zbyt potezny.


6

Prawda jest taka, ze obydwie strony zyja w swoim swiecie. Ciezko o obiektywizm, sam sie na tym lapie, ze bywam hipokryta, zwlaszcza w emocjach.

Jestesmy tylko ludzmi

10

@tristan87 nom, zwlaszcza jesli chodzi o czesia i jego 711 polaczen, nie mówiąc o robieniu dobrze pisiorom

Jaki to jest sliski typ. Obrzydliwe

1

@AllBundy e tam, usmiechaja sie na treningach i poklepuja. Malo ci?!

2

@prokofiew Firestone dobrze prawi, a ja dodam, ze szachtar ma mlodsza kadre i trenera ktory pracuje od kilku tygodni...

1

@Culer9002 @mekston nie ma przypadkow, sa tylko znaki!

0

@JarekS czyli xavi out?

1

Ale przynajmniej jest rodzinna atmosfera, zdjęcia uśmiechniętych chlopakow lataja po socjalach, jest dobrze.

7

Pisalem to w poprzednim meczu i napisze raz jeszcze: chcialbym sie rano obudzic i przeczytac, ze Xavi podal sie do dymisji.

0

@urbie999 chybq godzine

0

Druzyny sie zamienily koszulkami czy co tu sie odwala?

2

Sousa to siwy bajerant, a Xavi nazelowany xd przykro to pisac, bo to nasza legenda, ale Laporta popelnil blad. Liga wielbłądzia to jednak tylko liga wielbłądzia.

0

1

Normalnie wyje ze smiechu xD co sie stalo z wielka Barca, matko bosko

3

Top fucking kek.

0

@Kuba_1 znów? Dzwigni braknie xd

0

Bramkarz szachtara lepiej kiwie niz cala Barca xD co jest kurla

0

Ten komentator obok Bożydara to slazak? Czy mam udar, bo ciagle slysze "godol" itp xD

0

@michal26 dodaj Lewego. Niestety

0

Oriol i Lewy na lawe. Kalecza strasznie.

0

Gra Barcy jest czytelna strasznie

2

No niestety, Robert, bylo fajnie przez pol roku, ale czas sie pozegnac.

0

@Ojciec5tkidzieci ciemnosc, ciemnosc widze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?