FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@qbuteq bardziej wierze w te 2 remisy anizeli w zwyciestwo xavinety
1
Nasz OnePunch Man.
0
@Sulimo pamiętniki wampirów xd skoro ci podszedl teen Wolf...
3
Poszaleli w tym klubie. Ogladamy upadek Barcy na zywo.
1
@macio_944 a to szanuje. Po prostu kojarzyłem kolege od dyskusji sprzed paru miesiecy xd
0
@TheNekro94 @macio_944
0
@macio_944 xavi aut czy dalej nie??
4
Czyli beda becki. Az kusi postawić na madryciakow xd
3
Bojkotowac zaścianek i tyle.
2
Bedzie smiesznie jak nagle zacznie grac. To tylko potwierdzi, ze Xavi i jego ekipa to amatorzy.
0
Xavi to fartuch niesamowity xd
5
Bracia hernandez... Jak ja ich nienawidze.
0
Tam lada moment dojdzie do zmiany trenera i nagle sie ogarna, w przeciwieństwie do nas xd
1
@TR3YWAY no to ruskie maja przekichane
0
@Bobo25 alkohol to tylko skutek. Przyczyną jest ból istnienia. Jednych dotyka szybciej, innych pozniej. Niektorych wcale, ale raczej malo jest takich osob, ktorym zycie calkiem niezle sie ulozylo, nie odziedziczylo problemow psychicznych, mialo calkiem udane dziecinstwo itp itd.
Zakaz alkoholu to beda go pedzic albo odurzac się czym innym. Tudziez wyhustaja sie szybciej.
3
Szklanka Pedri cisnie emerytowi Lewandowskiemu xD
Boze cos Barcelone...
0
Dajcie spokoj, gdzie ten klub zmierza...
9
Hahahaha kocham ten klub. Nie ma nudy
0
@4drian0 zakola... Straszna choroba
4
Szczerze zaczynam rozumiec, dlaczego madrytcioki kreca z nas beke. Sam zaczynam to dostrzegac xD
0
Ten klub jest zarzadzany jak Polska 2015-2023 xD Tragedia
0
@MOLESTA to byloby cos pieknego i zarazem ostateczne potwierdzenie, ze Xavi to na ten moment daremny trener
6
@kuz to nie jedz. Ciesze sie, ze pomoglem
0
Pan Ryży to jednak fachowiec jest.
4
Potezna maszyna Pepa na 5 miejscu, tylko3 pkt nad Memchesterem United. Fiu fiu. Cykl w City chyba dobiega konca.
0
@Rewolucja123 czemu kobieta bije sie z chlopem?
0
Wypozyczylbym ich w styczniu, a w miejsce Ferran/Roque/gowniarze z la masii
1
@Faro patrzac po psie wlasciciela, stawiam 90 %, ze to kobieta ma racje. xD Nikt normalny takich predatorow nie ma.
0
Ja bym chlopa sprzedal. Nie poczynil zadnych postepow, a wrecz przeciwnie. Do tego chodza pogloski, ze mu lekko palma odbila. Trzeba kuc zelazo poki gorace i wyciagnac jak najwiecej.
0
@Kondziubarca wtf xd to jakis zbiorowy trolling?