FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oni zaraz tu walna manite.
0
Ale trza.przyznac, ze klasa.. zraszaczy nie wlaczyli
0
Bvb godnym rywalem dla Realu z takim fartem
0
Co tu sie dzieje xd
2
@BulaKG 500 spalonych aut
5
Ta banda de***li liczyla, ze z buta wejdzie i bedzie drugim Ronaldo? xD
12
czyli kibicujemy innym jak nigdy.
1
@Encore ta coz, w ekstraklasie też sa emocje xd
Iga, nie idz ta droga.
0
@TR3YWAY pazdziernik.
0
@Cule1234 teraz jeszcze bardziej chce, zeby dostali w nos. ʘ‿ʘ
0
Poniedzialek, a Xavi dalej trenerem. Ehhh
2
Przydałby się transfer na samym szczycie, czyli zmiana trenera. Ciekawe kiedy do tego Laporta dojdzie? Moze jak genialnie zacznirmy sezon jak za ostatniej kadencji Koemana xD
3
Czego się spodziewać po amigosach xd
0
Top kek. Dawac to votum nieufności, bo grubas zrobi z nas przecietniakow.
1
Jak na następnym meczu nie bedzie bialych chusteczek to ten klub na to wszystko zasługuje. A nawet wiecej.
0
Zrobi cos poza tym? No i jeszcze poza obzarstwem, bo coraz większy jest. Kek
1
@Kapitan hawk to ktos jeszcze mial nadzieje? xDDD
0
@Trojanek23 to samo. Czuje sie jak Joker xD
0
Dawac tego Marqueza. Gorzej byc nie moze...
1
Pozostaje nic innego jak kisnac z tego klubu, nawet jako kibic. Przeciez to wszystko wyglada jak polewanie ognia benzyna. Jedno wielkie szalenstwo poczawszy od trenera, ktory sklada wypowiedzenie, a potem jednak nie, konczac na prezydencie, ktory nie ma cojones bo hehe Xavi jest za swieza legenda, nie to co Koeman. Juz nie mowie, ile osob ten statek opuscilo. I coraz bardziej widac dlaczego. Gruby po prostu oszalal.
Top kek i tyle.
0
Jak nie ma hajsu to trzeba podmianke zrobic..xavi do rezerw, marquez do pierwszego. No przeciez nie może byc gorzej.
0
@beter2 jaka smieszna bambarylka.
0
@Sulimo xavi: potrzymaj mi corone
1
Jesteśmy drudzy w katalonii xd cudownie. Ciekawe co w przyszlym sezonie. 5 miejsce?
2
Dawac jescze ze cztery. Moze laporta przejrzy na oczy.
0
Podrazniona duma tygrysa moze przerazac, a nie kotka. Girona dzisiaj nas wyjasni.
0
Co do cholery xd
0
Zamiast rozwijac mlodych to ten walczy o drugie miejsce jak o zycie. Kek.
1
Moim zdaniem Xavi dostal juz duzo szans. Chetnie bym widzial Marqueza, skoro i tak nas na nikogo ponoc nie stać.
13
Oni zrobia z tego klubu Milan sprzed 10 lat xd