2

Oni zaraz tu walna manite.

0

Ale trza.przyznac, ze klasa.. zraszaczy nie wlaczyli

0

Bvb godnym rywalem dla Realu z takim fartem

0

Co tu sie dzieje xd

2

@BulaKG 500 spalonych aut

5

Ta banda de***li liczyla, ze z buta wejdzie i bedzie drugim Ronaldo? xD

12

czyli kibicujemy innym jak nigdy.

1

@Encore ta coz, w ekstraklasie też sa emocje xd

Iga, nie idz ta droga.

0

@TR3YWAY pazdziernik.

0

@Cule1234 teraz jeszcze bardziej chce, zeby dostali w nos. ʘ⁠‿⁠ʘ

0

Poniedzialek, a Xavi dalej trenerem. Ehhh

2

Przydałby się transfer na samym szczycie, czyli zmiana trenera. Ciekawe kiedy do tego Laporta dojdzie? Moze jak genialnie zacznirmy sezon jak za ostatniej kadencji Koemana xD

3

Czego się spodziewać po amigosach xd

0

Top kek. Dawac to votum nieufności, bo grubas zrobi z nas przecietniakow.

1

Jak na następnym meczu nie bedzie bialych chusteczek to ten klub na to wszystko zasługuje. A nawet wiecej.

0

Zrobi cos poza tym? No i jeszcze poza obzarstwem, bo coraz większy jest. Kek

1

@Kapitan hawk to ktos jeszcze mial nadzieje? xDDD

0

@Trojanek23 to samo. Czuje sie jak Joker xD

0

Dawac tego Marqueza. Gorzej byc nie moze...

1

Pozostaje nic innego jak kisnac z tego klubu, nawet jako kibic. Przeciez to wszystko wyglada jak polewanie ognia benzyna. Jedno wielkie szalenstwo poczawszy od trenera, ktory sklada wypowiedzenie, a potem jednak nie, konczac na prezydencie, ktory nie ma cojones bo hehe Xavi jest za swieza legenda, nie to co Koeman. Juz nie mowie, ile osob ten statek opuscilo. I coraz bardziej widac dlaczego. Gruby po prostu oszalal.

Top kek i tyle.

0

Jak nie ma hajsu to trzeba podmianke zrobic..xavi do rezerw, marquez do pierwszego. No przeciez nie może byc gorzej.

0

@beter2 jaka smieszna bambarylka.

0

@Sulimo xavi: potrzymaj mi corone

1

Jesteśmy drudzy w katalonii xd cudownie. Ciekawe co w przyszlym sezonie. 5 miejsce?

2

Dawac jescze ze cztery. Moze laporta przejrzy na oczy.

0

Podrazniona duma tygrysa moze przerazac, a nie kotka. Girona dzisiaj nas wyjasni.

0

Co do cholery xd

0

Zamiast rozwijac mlodych to ten walczy o drugie miejsce jak o zycie. Kek.

1

Moim zdaniem Xavi dostal juz duzo szans. Chetnie bym widzial Marqueza, skoro i tak nas na nikogo ponoc nie stać.

13

Oni zrobia z tego klubu Milan sprzed 10 lat xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?