FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@PatrychoO bardziej pamietam jak rakiem sie wycofywali xdd
11
https://wykop.pl/cdn/c3201142/67fc277da736704386d67bb07fed5b93e60ebd7237a4b25a25683809998e0425.jpg?author=zbigniew23&auth=4a5163264db8cf7ee84f5c606bb74433
Pizmo podnieca sie ławrowem xD idą ciężkie czasy, panie i panowie
1
Komentarz usunięty
10
Podczas wczorajszego meczu hokejowego USA-Kanada kanadyjska publiczność wybuczała amerykański hymn, a potem przez pierwsze 9 sekund meczu kanadyjscy hokeiści głównie naparzali się z Amerykanami.
To jest chyba to slynne 'make america great again' xDDDD
1
https://wykop.pl/cdn/c3201142/ac03e5187462c6ec9f0a88d24c740a4772e1a2c828c91e70fc5f8f99a59f385d.jpg?author=Kempes&auth=a18ccfcc389b7acacf666b86a44508d0
Haha, elonek sie skonczy szybciej niz konfederosja
0
@FioletoweOczy https://wykop.pl/cdn/c3201142/829c9f2977aab2af256d143efe57b65f19f5431f610864335512214ceb00b611.png?author=Trismus&auth=1a013128ae369a9e70812b65d82f7f75
2
DOGE „przypadkowo” zwolniło 325 pracowników zarządzających amerykańską bronią nuklearną i pracujących nad zabezpieczeniem materiałów radiologicznych na całym świecie.
https://www.npr.org/2025/02/14/nx-s1-5298190/nuclear-agency-trump-firings-nnsa
https://www.reuters.com/world/us/sweeping-us-energy-department-layoffs-hit-nuclear-security-loans-office-sources-2025-02-14/
7
A ja chce, zeby wyp*** w podskokach.
1
@Safrani w kraju, gdzie wybito sporo inteligencji. To niestety dzis widac.
0
https://wykop.pl/wpis/80181515/podsumowujac-mamy-juz-luty-2025-progresywny-podate
Sam glosuje na mniejsze zlo jakim sa, ale jednak kilka niedociagniec jest...
0
@Cule2013 boli nas jedynie ten denny trolling, tudziez glupota. Czasem ciezko stwierdzic.
1
@Cule2013 ciekawe czy ty dasz rade w okopie zasnac za pare lat jak juz nas Trumpek sprzeda w cholere.
0
@marcin62 jeszcze jak. Pomarańczowy klaun
2
@Miszak wypad do rossji
2
https://wykop.pl/wpis/80153429/ciagle-nie-moge-sie-pozbierac-po-tym-jak-podczas-p
Coś do posmiania przed snem
1
@MesQueUnClub96 xdd
0
@Criss18Barca @MesQueUnClub96 vibe
5
Ktokolwiek sie na niego dalej nabiera ma ujemne iq xd
1
@D10SLEO flick to chyba sugar daddy gaviego xD
0
Chlop co sie zakochal w Ferranie xD No ale dobrze, dobrze. Niech wchodzi czesciej za Lewego, zwlaszcza ze ma swoje lata.
W sumie podobnie jak Robert nie ma dryblingu, ba nawet podania ma na gorszym poziomie, ale jako typowa 9 albo 9 z pewnymi atutami, czemu nie? Tyle hajsu wydane, to niech na 9 smiga.
0
Cisnąć leszczy. Oni moga nakladac presje to reszta tez. Piękne
0
Kopac rowy, a nie sedziowac w jednej z wiekszych lig swiata. Naprawe nie maja tam kogos lepszego?
4
Bedziemy zalowac, ze nie poszedl za te 50, 60 baniek...
0
@KrychaFCB a nawet jakby wygralo te lige. Lepsze wszystko niz real
2
Fajnie musi byc zamknietym w swojej bance, zycie wtedy prostsze jest xD
1
@Aragorn33 ałuuu jadymy
1
Fajne zmiany. Dobrze miec myślącego trenera w koncu
1
Dramat taki mecz. I dla okazji, i dla widza. Juz by lepiej jakby poszli w full retard wrzutki, dlugie pilki, cokolwiek zeby sie dzialo. Ba, dac nawet pograc Alaves, oddac inicjatywe i też puscic konterke.
1
Araujo zjazd do bazy
0
Gdyby tyle nie dostal to kto wie czy by nie odszedł lada moment. Giganty tyle oferuja, a nawet i więcej. Co poradzic...