1

Leszcze z bundesligi nas bijo xDDDD

1

Wyjac Pedriego i bijemy sie o top 3 w la lidze. Gdzie tam dla nas liga mistrzów lel

0

@Hubertusk co xd tam byla zaczarowana bramka rywali. Tutaj mamy dziadostwo w ataku

1

Klopoty kłopoty najmana

1

Powinnismy mieć bana na gre w pucharach europejskich xd przykro patrzeć.

0

Idzta w cholere z tym Yamalem.

0

@Kgorecki2500 jak to mowia amerykanie "fuck around and find out".

0

@Luciano99 na deser moglby odnalezc rozum i godnosc czlowieka

1

Super miejsce, ronald. Pogratulowac.

2

@LOPEZ16 malo tego, ludzie sie ekscytuja, ze szybsze auto szybciej pojechało xd wow audi 300 koni bylo szybsze niz fiat bravo 120hp xdddd

1

@Konradowskyy bardzo dobra robote robi

13

2

Yamal niech patrzy i sie uczy

0

Lamine umie coś wiecej jak "'na Robbena"?

4

Chłop nie wytrzymuje presji. Niech już idzie.

5

No co innego maja koledzy zrobić. Ale faktem jest, ze zarzad powinien się ogarnąć i wystawic go na liste transferowa i poinformowac go i trenera, ze ma spakowac manatki, najlepiej w styczniu.

0

Nic z tego nie bedzie. Hansi do stycznia

4

Smialismy sie z somsiada, ale u nas tez slabo. Ba, cala liga hiszpanska jest zalosna sadzac po wynikach.

0

Flick do grudnia

0

Mowilem zeby przyjąć oferte od Juve ehh

3

Szwaby wyjatkowo bezczelni sa.

4

@BorzyKrzys oby wróciły jak najszybciej

1

Brazole to jednak inna mentalność. Tfu

3

@MYTO odklejone jednostki < wladza i tuba propagandowa kraju najeżdżającego inny

Serio trzeba takie podstawy tłumaczyć?

1

@MYTO dziwisz sie? Mamy wojne za rogiem, a kacapy groza nam w mediach i nie tylko. No dziwne, ze sa pierwszymi podejrzanymi xd

8

Chlop jest śmieszny. Za trenerka by sie wzial, bo poza wyprowadzaniem wielbladow za duzo nie pokazal.

4

@kanver_ wystarczyl hattrick i o malo sie wszyscy nie zesrajo

1

@directedbyfcb moze lubi na jezdzca kto wieee

2

Zawsze był odklejony, ale peron ladnie zaczal odjezdzac widze xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?