FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Leszcze z bundesligi nas bijo xDDDD
1
Wyjac Pedriego i bijemy sie o top 3 w la lidze. Gdzie tam dla nas liga mistrzów lel
0
@Hubertusk co xd tam byla zaczarowana bramka rywali. Tutaj mamy dziadostwo w ataku
1
Klopoty kłopoty najmana
1
Powinnismy mieć bana na gre w pucharach europejskich xd przykro patrzeć.
0
Idzta w cholere z tym Yamalem.
0
@Kgorecki2500 jak to mowia amerykanie "fuck around and find out".
0
@Luciano99 na deser moglby odnalezc rozum i godnosc czlowieka
1
Super miejsce, ronald. Pogratulowac.
0
https://www.instagram.com/reel/DRdJkV1CW2n/?utm_source=ig_embed
Ciekawe, ciekawe.
2
@LOPEZ16 malo tego, ludzie sie ekscytuja, ze szybsze auto szybciej pojechało xd wow audi 300 koni bylo szybsze niz fiat bravo 120hp xdddd
1
@Konradowskyy bardzo dobra robote robi
13
https://wykop.pl/cdn/c3201142/7febd10a71e2aca969a73b540d095d02723b4036baf363c97e01efb1f7f7745c.png
Wspolczuje każdemu komu ten leb imponuje xD
2
Yamal niech patrzy i sie uczy
0
Lamine umie coś wiecej jak "'na Robbena"?
4
Chłop nie wytrzymuje presji. Niech już idzie.
5
No co innego maja koledzy zrobić. Ale faktem jest, ze zarzad powinien się ogarnąć i wystawic go na liste transferowa i poinformowac go i trenera, ze ma spakowac manatki, najlepiej w styczniu.
0
Nic z tego nie bedzie. Hansi do stycznia
4
Smialismy sie z somsiada, ale u nas tez slabo. Ba, cala liga hiszpanska jest zalosna sadzac po wynikach.
0
Flick do grudnia
0
Mowilem zeby przyjąć oferte od Juve ehh
3
Szwaby wyjatkowo bezczelni sa.
4
@BorzyKrzys oby wróciły jak najszybciej
1
Brazole to jednak inna mentalność. Tfu
3
@MYTO odklejone jednostki < wladza i tuba propagandowa kraju najeżdżającego inny
Serio trzeba takie podstawy tłumaczyć?
1
@MYTO dziwisz sie? Mamy wojne za rogiem, a kacapy groza nam w mediach i nie tylko. No dziwne, ze sa pierwszymi podejrzanymi xd
8
Chlop jest śmieszny. Za trenerka by sie wzial, bo poza wyprowadzaniem wielbladow za duzo nie pokazal.
4
@kanver_ wystarczyl hattrick i o malo sie wszyscy nie zesrajo
1
@directedbyfcb moze lubi na jezdzca kto wieee
2
Zawsze był odklejony, ale peron ladnie zaczal odjezdzac widze xd