8

A powinni. Mlody zaczyna odwalac, a pieniądze by sie bardzo przydaly...

2

@Jakchcesz ale bym trzepal takie firemki. a najchetniej to je zamykal. tfu na januszexy

3

@DonCarletto kurde poltorej godziny... Cholerni krwiopijcy. 45 minut to powinno byc max

2

I po jaka cholere? Xd

32

@Uukasz_93 chlopie minimalna wynosi 3500. Te 4k to jak naplucie w twarz.

Ja na magazynie pon-pt 8-16 z czego polowa czasu to opierniczanie sie zarabiam 5300 xDdd i dalej uwazam, ze malo

1

@ZuczekFCB1899 leki wez

2

@Luciano99 jako widowisko. Do pogrania fajna rzecz :p

4

Obrzydliwe. Tylko kasa kasa i kasa. Rzygac sie chce.

1

Za samo bycie dzbanem nie powinien dostac kontraktu. Ja pie....

0

Lewy sie oficjalnie skonczyl ehhh

3

Mowilem sprzedac leszcza to nieee

1

@Gaucho ublock origin/zmiana przegladarki na smartfonie.

et voila

3

Szczerze to jakby sie pojawila gigantyczna oferta za Yamala to bym go sprzedal. To wygląda coraz gorzej, powoli pozny Neymarek się robi

0

@AlvaroHanso ublock origin. Mowi to panu cos,.panie Ferdku?

29

W ludobójstwie tez?

0

W sumie juz z Newcastle ciężary, Real zdominowal Oviedo na ktorego tle wygladamy podobnie xD

Nie wiem, zle przeczucia mam. Dobrze, ze fortuny nie postawilem, ze Barca lyknie lige heh

0

@kuczyniak 40 i biere

1

@Danny Gaucho ukrainscy specjalsi strollowali poteznego bora

1

Sciagnac tego rashforda ffs

6

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

Palma oficijalnie odbiła. Trzeba bylo brac z 300 melonow i elo.

0

@Roobo chlop mial serio samograja w postaci Portugalii

30

Po tytule myslalem, ze przesadza, ale ten filmik faktycznie niepokojacy jest. Chlop do zwolnienia.

2

@Kgorecki2500 co do cholery? Czemu izrael nie jest na rowni z kacapami?

16

Najbardziej bawi mnie w kanale zero ta cała otoczka „niezależności i rzetelności dziennikarskiej” XD
Stanowski razem z Mazurkiem wykreowali wokół projektu aurę jakiejś dziennikarskiej elity, a część mniej rozgarniętego społeczeństwa się na to nabiera, co widać po komentarzach w internecie. Ludzie nie dostrzegają, że to, co oglądają, to zwykła publicystyka, która nic wspólnego z prawdziwym dziennikarstwem.

1

Niezly dzban. Gdyby nie pileczka to by ulice zamiatał hah

6

Kaganiec FFP, zagrywki typu fatalne przygotowanie murawy, tragiczne sedziowanie.

Its not football, its la liga xDDD

Za niedlugo tego dziadostwa nawet dla Barcy, Realu nie beda ludzie ogladac.

1

Zapachnialo ekstraklasa xD strasznie szybko poszlo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?