FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
A powinni. Mlody zaczyna odwalac, a pieniądze by sie bardzo przydaly...
2
@Jakchcesz ale bym trzepal takie firemki. a najchetniej to je zamykal. tfu na januszexy
3
@DonCarletto kurde poltorej godziny... Cholerni krwiopijcy. 45 minut to powinno byc max
2
I po jaka cholere? Xd
32
@Uukasz_93 chlopie minimalna wynosi 3500. Te 4k to jak naplucie w twarz.
Ja na magazynie pon-pt 8-16 z czego polowa czasu to opierniczanie sie zarabiam 5300 xDdd i dalej uwazam, ze malo
1
@ZuczekFCB1899 leki wez
2
@Luciano99 jako widowisko. Do pogrania fajna rzecz :p
4
Obrzydliwe. Tylko kasa kasa i kasa. Rzygac sie chce.
1
Za samo bycie dzbanem nie powinien dostac kontraktu. Ja pie....
0
Lewy sie oficjalnie skonczyl ehhh
3
Mowilem sprzedac leszcza to nieee
1
@Gaucho ublock origin/zmiana przegladarki na smartfonie.
et voila
3
Szczerze to jakby sie pojawila gigantyczna oferta za Yamala to bym go sprzedal. To wygląda coraz gorzej, powoli pozny Neymarek się robi
0
@AlvaroHanso ublock origin. Mowi to panu cos,.panie Ferdku?
29
W ludobójstwie tez?
0
W sumie juz z Newcastle ciężary, Real zdominowal Oviedo na ktorego tle wygladamy podobnie xD
Nie wiem, zle przeczucia mam. Dobrze, ze fortuny nie postawilem, ze Barca lyknie lige heh
0
@kuczyniak 40 i biere
1
@Danny Gaucho ukrainscy specjalsi strollowali poteznego bora
1
Sciagnac tego rashforda ffs
6
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
0
Palma oficijalnie odbiła. Trzeba bylo brac z 300 melonow i elo.
0
@Roobo chlop mial serio samograja w postaci Portugalii
30
Po tytule myslalem, ze przesadza, ale ten filmik faktycznie niepokojacy jest. Chlop do zwolnienia.
0
https://wykop.pl/cdn/c3201142/9e16c5779df9bda79a556527edb4f2e668381f509a1eef76494fb8a288279891.jpg
Czy la rambla daje napiwki? Ja nie.
2
@Kgorecki2500 co do cholery? Czemu izrael nie jest na rowni z kacapami?
16
Najbardziej bawi mnie w kanale zero ta cała otoczka „niezależności i rzetelności dziennikarskiej” XD
Stanowski razem z Mazurkiem wykreowali wokół projektu aurę jakiejś dziennikarskiej elity, a część mniej rozgarniętego społeczeństwa się na to nabiera, co widać po komentarzach w internecie. Ludzie nie dostrzegają, że to, co oglądają, to zwykła publicystyka, która nic wspólnego z prawdziwym dziennikarstwem.
1
Niezly dzban. Gdyby nie pileczka to by ulice zamiatał hah
6
Kaganiec FFP, zagrywki typu fatalne przygotowanie murawy, tragiczne sedziowanie.
Its not football, its la liga xDDD
Za niedlugo tego dziadostwa nawet dla Barcy, Realu nie beda ludzie ogladac.
1
Zapachnialo ekstraklasa xD strasznie szybko poszlo