FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://wykop.pl/wpis/81556441/wybory-sutener-non-stop-nawrockiego-promuje-dosc-c
xD wyraza wiecej niz 1000 slow.
13
"Zacznę od tego, że nie jestem wyborcą Rafała, mam się za centrystę i przeszkadza mi odwieczny duopol. Nie mam zamiaru się przymilać ani do lewicy, ani do prawicy, bo nie o to mi chodzi, chcę po prostu coś zrozumieć.
Większość ludzi, którzy planują głosować na Nawrockiego przyznają wprost, że wiedzą o aferze mieszkaniowej i o innych zarzutach (oszukiwanie na wynajmie mieszkania, wymyślenie alter ego vel Batyr, kontakty ze światem przestępczym itd.) ale przynajmniej to nie jest zmęczony tęczowy Rafał, dupiarz, Bonżur.
Jak to się stało i gdzie został popełniony błąd, że dla ludzi większym problemem jest fotografowanie się na marszach równości, czy mówienie w kilku językach niż bycie pospolitym gangusem. Co stało się z naszym systemem wartości? Dlatego żeby lewków dupa piekła, ludzie głosują na człowieka, który jest zbiorem wszystkich złych cech PiSu? Czy naprawdę ludzie zapomnieli co się tu działo przez 8 lat rządów PiSu i po tym wszystkim myślą że w sumie to chcą tego jeszcze raz?
Rozliczmy PiS w końcu za wszystko co zrobił przez 8 lat, z Nawrockim tego nie zrobimy i za chwilę będzie powrót PiSu do władzy razem z wszystkimi gnidami, które powinny się kisić w więzieniu i z tego duopolu się nigdy nie wydostaniemy. "
W sumie podpisuje sie pod tym.
0
Drodzy konfederaci przed wami wybór, czy chcecie stać się drugimi kukizami teraz, tworząc konfedepis, czy zostać drugą siłą polityczną w miejsce PiSu, dzięki chwili cierpliwości.
Jeśli chcecie realnie skończyć z duopolem Kaczyńskiego i Tuska, to popełnicie wielki błąd głosując na Nawrockiego, bo w ten sposób zasadzicie spowrotem chwasta (PiS), którego proces wyrywania się zaczął.
Wyrzućmy wreszcie na śmietnik historii tych hipokrytów i złodziei, a konfederacja wskoczy na miejsce drugiej siły w Polsce. Potem zajmiemy się PO. Wszystkiego naraz nie da się zrobić. Stając się drugą siłą macie szansę naprawdę skończyć wreszcie z tym wybieraniem mniejszego zła, do którego nas przyzwyczajono. Trzaskowski to także nie jest mój kandydat i rozważałem wstrzymanie się od głosu w 2, no ale niestety, raczej pójdę.
Głosując na Trzaskowskiego wykonacie krok w przód jako konfederacja, a na Nawrockiego kilka kroków w tył.
Macie szansę, aby w Polsce weszła lepsza prawica na miejsce PiSu, mam nadzieję, że to widzicie i nie dacie się zmanipulować. Nie umacniajcie ich, tylko ich zastąpcie. Kibicuje wam, naprawdę, bo nie chce drugich Węgier w Polsce, wierzę, że wy także nie.
By wykop.
Warte przeczytania.
0
Cześć giniemy. Wyborcy Mentzena zagłosują na Nawrockiego, wyborcy Brauna też i kierowca prostytutek stojący na bramce w dyskotece wyłudzający mieszkania od starców alkoholików zostanie prezydentem. Tak duże poparcie dla Nawrockiego, człowieka umoczonego we wszystko co można przypisać drobnemu cwaniaczkowi i tak duże poparcie dla Brauna, zwykłego oszołoma bijącego pianę pokazuje gdzie jest ten naród. Oglupiony dezinformacją internetu, słabym wykształceniem i brakiem jakiejkolwiek chęci merytorycznej dyskusji i zrozumienia że nie ma prostych rozwiązań na trudne problemy. Narodowi polscy idioci.
Sie obudzicie jak Amerykanie z Trumpem. Ale wtedy będzie za pozno.
7
@Firestone bez powodu nie znikalismy z mapy 3 razy. xD
4
Smialem sie z Rumunii po pierwszej turze, a tu prosze. Wyjdzie na to, ze Rumunom blizej do Europy niz nam xD
Czesc, giniemy.
0
Ten to dobry bajkopisarz. Mam nadzieje, ze Laporta i spolka sie nie nabiora po raz kolejny.
1
@Bocheno1 uuu panie Areczku
11
Christensen in, Araujo OUT
3
https://wykop.pl/cdn/c3201142/83aa107c7539c0a975b4bea2372dbc2116f4b2853983bd8523af48eb610e851b.jpg
Pan Paweł to fachowiec byl..juz wtedy widzial kim jest ksysiu.
0
https://wykop.pl/wpis/81445275/podobno-sylvester-stallone-tez-przez-dwie-kadencje
wincyj minek, stano, to bardziej cie uwiarygodni. xD
8
Do wszystkich twierdzących, że Stanowski jest symetrystą i wali w obie strony tak samo:
Wczoraj twierdził, że kiedyś tvp to też była obrzydliwa propaganda.
W takim razie jak był na debatach w republice, to Rachoniowej i Adamczykowi też wygarnął, PRAWDA?
Jako ich krytyk przecież nie przegapiłby okazji do wytknięcia im uprawiania obrzydliwej propagandy kiedyś za państwowe, teraz za prywatne pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo to nie jest tak, że mocny gębie to jest, ale tylko jak trzeba uderzyć w obecny rząd, prawda? xD
0
@Foton lepiej urodzic i odchowac w biedzie/patologii czy może oddac do domu dziecka, gdzie bedzie walczyc o przetrwanie?
2
https://wykop.pl/cdn/c3201142/b84364223c123b9ecad833e0816fd303007cfdee182abaae7b03be4c02191278.png
Memik wyrazajacy więcej niz tysiąc slow xd
3
@Gaz drugi lenglet
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Vurt to przez zakola. dodaja lat xd
0
Fati wyglada niezle. Ukluje cos dzisiaj
9
@MesQueUnClub_87 tak tak o zmarlych dobrze albo wcale. O hitlerze tez nie mozna nic zlego, bo wacha kwiatki od spodu? Banialuki i tyle.
12
@FcPortoFan1999 1. Wątpliwości co do określenia wojny mianem ludobójstwa
W wywiadzie dla argentyńskiego dziennika La Nación papież stwierdził:
„Nie wiem, czy to jest ludobójstwo, czy nie. Ludzie muszą to przestudiować”
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/papiez-franciszek-o-wojnie-w-ukrainie-nie-wiem-czy-to-jest-ludobojstwo/4jklybj
2. Sugestia o wywieszeniu białej flagi przez Ukrainę
W marcu 2024 roku papież zasugerował Ukrainie, aby „miała odwagę wywiesić białą flagę i negocjować” z Rosją. Jego słowa wywołały oburzenie w Kijowie, gdzie przypomniano, że flaga Ukrainy jest niebiesko-żółta. Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski skomentował: „A może zachęcić Putina, aby miał odwagę wycofać swoją armię z Ukrainy?” .
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-03-12/watykan-kontrowersje-wokol-slow-papieza-franciszka-o-ukrainie-kardynal-pietro-parolin-tlumaczy/
3. Komentarz o „szczekaniu NATO”
W 2022 roku papież stwierdził, że powodem rosyjskiej agresji może być „szczekanie pod drzwiami Rosji przez NATO”. To porównanie wywołało kontrowersje, sugerując, że ekspansja Sojuszu mogła prowokować Rosję do działań wojennych.
https://aju.pl/wiadomosci/kontrowersyjne-slowa-papieza-franciszka-o-wojnie-na-ukrainie-szczekanie-nato/
Starczy?
4
@FcPortoFan1999 bo co? Bo troszkę prawda was zaboli?
4
@FcPortoFan1999 twoje przypadkowe przecinki intryguja po dziś dzien xd
0
@xvcWinterSoldier a po co te przegladarke w ogole posiadac? Xd jest chocby fiefox, brave. Ludzie, ogarnijcie sie
0
https://x.com/UpdateNews724/status/1892296121281605959
Ladna ekipę zmontowali w tej ameryczce, ekipe totalnych po**ow kurła
0
https://wykop.pl/cdn/c3201142/8d5179420b8f63d3973450e3f3ae624983c368712bb1a8c3525b650374d1e0d0.jpg
"Ukraina państwo broniące swojego terytorium przed wchłonięciem przez agresora. Agresora, który aktywnie działa przeciwko amerykańskim interesom.
Trump: chcecie wsparcia? Oddajcie połowę surowców, a wsparcia i tak raczej nie będzie.
Izrael dużo bardziej moralnie niejednoznaczna sytuacja. Do tego państwo aktywnie nielegalnie zajmujące tereny na zachodnim brzegu. Oskarżone o zbrodnie wojenne.
Trump: decydujcie co chcecie i tak to poprzemy. xD"
Top kek
Tak w ogole to dziękuję za bany. W moderacji fanboje trumpa i konfederatow? Xd
3
@PatrychoO bardziej pamietam jak rakiem sie wycofywali xdd
11
https://wykop.pl/cdn/c3201142/67fc277da736704386d67bb07fed5b93e60ebd7237a4b25a25683809998e0425.jpg?author=zbigniew23&auth=4a5163264db8cf7ee84f5c606bb74433
Pizmo podnieca sie ławrowem xD idą ciężkie czasy, panie i panowie
1
Komentarz usunięty
10
Podczas wczorajszego meczu hokejowego USA-Kanada kanadyjska publiczność wybuczała amerykański hymn, a potem przez pierwsze 9 sekund meczu kanadyjscy hokeiści głównie naparzali się z Amerykanami.
To jest chyba to slynne 'make america great again' xDDDD
1
https://wykop.pl/cdn/c3201142/ac03e5187462c6ec9f0a88d24c740a4772e1a2c828c91e70fc5f8f99a59f385d.jpg?author=Kempes&auth=a18ccfcc389b7acacf666b86a44508d0
Haha, elonek sie skonczy szybciej niz konfederosja