FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Piekny bol dupci xD kolejne punkty dla Argentyny kekekke
0
Klopoty kłopot Hiszpanii
0
Od bohatera do zera xd
0
Nico w ronaldinho sie bawi
5
Morata out. Nic nie daje i jeszcze zoltko ma.
2
@fur_Deutschland zmienic na porządna przegladarke jaka jest Lisek.
0
@norbi77 co to za ruska propaganda? Xd jak rosja chciala wycofać nato z baltyku 3 lata temu w grudniu to olali ich xd jak chiny grozily konsekwencjami za wizyte pelloti na tajwan, znow olali cieplym moczem xd nie mowie nawet o pomocy ukrainie, ktora nie jest w nato.
I tak mozna wymieniac. To rosja straszy tysieczny razem atomem, to chiny preza muskuly, a usa wysyla bron gdzie chce i naklada sankcje jakie chce
0
Cholera mocna ta Portugalia
0
@MesQueUnClub96 jeszcze la bamba daje ci popalić
3
@Kgorecki2500 podrzucili imigrantow?
0
@Kulakula przeglqdarke zmien w telefonie. Brave, firefox itp itd
1
@Ojciec5tkidzieci i bardzo dobrze. Dzban sadzi, ze zwierzeta nic nie czuja.
9
Dobrze, Gundo. Wypychaj Araujo, bo znow sie sfrajerzymy i nie zarobimy jak jest okazja.
0
@JarekS 1.5k? Chyba dziennie. Na miesiąc tyle to chyba kelner wyciaga.
12
Pożegnać! Rozwala mnie tutejsze "a bo on dobry, a bo powiedział pare razy visca el barca, a bo zatrzymal raz czy dwa viniciusa"
Kurla, real pozbywa sie ramosow, ronaldow i innych podstawowych graczy, a dalej sa mocarni. Ba, jeszcze hajs sie zgadza.
Narzekacie, że pilkarze to pipki, a sami jojczycie i ola boga co zrobimy bez araujo.
Podziękować, skasowac i postawic na kolejnych, w tym szkolke.
Tym bardziej, ze juz ronaldzik pokazal lekki kwas po czerwonej kartce z psg. A teraz jeszcze zwleka i chce niebagatelne hajsy. Dla madrytu jakos potrafia grac za rozsądne pieniądze...
0
Xavi to potrafil kogokolwiek innego docenic poza zawodnikami Girony? Romeu tez mu sie podobal xD pewnie z dovbykiem by wyszlo to samo.
0
Jakos druzyna osiadla odkąd przybylo amigosow. Ciekawe
3
Brakuje tylko tego, zeby Flick się rozmyślił xD
1
Dal strasznie ciala w cwiercfinale (na slaba la liga to wylowimy kolejnego Araujo + szkolka), duzo gada, ale czyny (podpisanie kontraktu na uczciwych warunkach) to juz nie.
Pora zaczac zarabiac jak jest okazja, a nie przeciagac, a potem oojojjoj odchodzi za darmo.
c'est la vie
0
@FcPortoFan1999 wiesz ze z dupy dajesz te przecinki? Strasznie irytujace
1
Marquez in i potrojna korona moi drodzy. Ole!
8
Xavi out, Marquez in, ktory okazuje się drugim Guardiola, a Laporta znow ucieknie spod topora.
Tak bedzie, nie zmyslam.
0
@misterio czyli tak sie stanie xd
3
A potem zdziwieni, ze coraz mniej ludzi oglada pilke xD
1
Ta jasne xd zniechecaja roberta i tyle. Jakos miesiąc temu potrafil grac od deski do deski. Artykuły w hiszpanskich mediach o jego zarobkach tez nie są przypadkowe. Dzieje się to samo co z de jongiem.
0
Cancelo to taki leeeszcz. Juz dawno powinien nie grac.
2
@macio_944 a potem dziwota, ze jest jak jest xD stan umysłu, co zrobić
0
@vangoor za sto melonów przy naszej sytuacji? I tak xavi uja ugra,.a przynajmniej finanse sie podreperują.
4
Kiedyś bym sie zdenerwowal. Dzisiaj wiedziałem ze tak będzie i pelna wyyebka. Polecam ten stan
2
Oni zaraz tu walna manite.