1

Piekny bol dupci xD kolejne punkty dla Argentyny kekekke

0

Klopoty kłopot Hiszpanii

0

Od bohatera do zera xd

0

Nico w ronaldinho sie bawi

5

Morata out. Nic nie daje i jeszcze zoltko ma.

2

@fur_Deutschland zmienic na porządna przegladarke jaka jest Lisek.

0

@norbi77 co to za ruska propaganda? Xd jak rosja chciala wycofać nato z baltyku 3 lata temu w grudniu to olali ich xd jak chiny grozily konsekwencjami za wizyte pelloti na tajwan, znow olali cieplym moczem xd nie mowie nawet o pomocy ukrainie, ktora nie jest w nato.

I tak mozna wymieniac. To rosja straszy tysieczny razem atomem, to chiny preza muskuly, a usa wysyla bron gdzie chce i naklada sankcje jakie chce

0

Cholera mocna ta Portugalia

0

@MesQueUnClub96 jeszcze la bamba daje ci popalić

3

@Kgorecki2500 podrzucili imigrantow?

0

@Kulakula przeglqdarke zmien w telefonie. Brave, firefox itp itd

1

@Ojciec5tkidzieci i bardzo dobrze. Dzban sadzi, ze zwierzeta nic nie czuja.

9

Dobrze, Gundo. Wypychaj Araujo, bo znow sie sfrajerzymy i nie zarobimy jak jest okazja.

0

@JarekS 1.5k? Chyba dziennie. Na miesiąc tyle to chyba kelner wyciaga.

12

Pożegnać! Rozwala mnie tutejsze "a bo on dobry, a bo powiedział pare razy visca el barca, a bo zatrzymal raz czy dwa viniciusa"

Kurla, real pozbywa sie ramosow, ronaldow i innych podstawowych graczy, a dalej sa mocarni. Ba, jeszcze hajs sie zgadza.

Narzekacie, że pilkarze to pipki, a sami jojczycie i ola boga co zrobimy bez araujo.

Podziękować, skasowac i postawic na kolejnych, w tym szkolke.

Tym bardziej, ze juz ronaldzik pokazal lekki kwas po czerwonej kartce z psg. A teraz jeszcze zwleka i chce niebagatelne hajsy. Dla madrytu jakos potrafia grac za rozsądne pieniądze...

0

Xavi to potrafil kogokolwiek innego docenic poza zawodnikami Girony? Romeu tez mu sie podobal xD pewnie z dovbykiem by wyszlo to samo.

0

Jakos druzyna osiadla odkąd przybylo amigosow. Ciekawe

3

Brakuje tylko tego, zeby Flick się rozmyślił xD

1

Dal strasznie ciala w cwiercfinale (na slaba la liga to wylowimy kolejnego Araujo + szkolka), duzo gada, ale czyny (podpisanie kontraktu na uczciwych warunkach) to juz nie.

Pora zaczac zarabiac jak jest okazja, a nie przeciagac, a potem oojojjoj odchodzi za darmo.

c'est la vie

0

@FcPortoFan1999 wiesz ze z dupy dajesz te przecinki? Strasznie irytujace

1

Marquez in i potrojna korona moi drodzy. Ole!

8

Xavi out, Marquez in, ktory okazuje się drugim Guardiola, a Laporta znow ucieknie spod topora.

Tak bedzie, nie zmyslam.

0

@misterio czyli tak sie stanie xd

3

A potem zdziwieni, ze coraz mniej ludzi oglada pilke xD

1

Ta jasne xd zniechecaja roberta i tyle. Jakos miesiąc temu potrafil grac od deski do deski. Artykuły w hiszpanskich mediach o jego zarobkach tez nie są przypadkowe. Dzieje się to samo co z de jongiem.

0

Cancelo to taki leeeszcz. Juz dawno powinien nie grac.

2

@macio_944 a potem dziwota, ze jest jak jest xD stan umysłu, co zrobić

0

@vangoor za sto melonów przy naszej sytuacji? I tak xavi uja ugra,.a przynajmniej finanse sie podreperują.

4

Kiedyś bym sie zdenerwowal. Dzisiaj wiedziałem ze tak będzie i pelna wyyebka. Polecam ten stan

2

Oni zaraz tu walna manite.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?