FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jesteśmy drudzy w katalonii xd cudownie. Ciekawe co w przyszlym sezonie. 5 miejsce?
2
Dawac jescze ze cztery. Moze laporta przejrzy na oczy.
0
Podrazniona duma tygrysa moze przerazac, a nie kotka. Girona dzisiaj nas wyjasni.
0
Co do cholery xd
0
Zamiast rozwijac mlodych to ten walczy o drugie miejsce jak o zycie. Kek.
1
Moim zdaniem Xavi dostal juz duzo szans. Chetnie bym widzial Marqueza, skoro i tak nas na nikogo ponoc nie stać.
13
Oni zrobia z tego klubu Milan sprzed 10 lat xd
0
Taa, Perez to chyba trollowal z ta szansa dla Xaviego. Szanse na poprawe można dac doświadczonemu trenerowi jak wlasnie Carlo, a nie amatarowi, jak Hernandez. On powinien polecieć juz dobre pół roku temu, no ale legenda i w ogóle.
Dawać chociaz tego Marqueza, przynajmniej coś nowego
1
To juz wole zrobic podmianke z Marquezem. Xavi do rezerw odpoczac, Rafe sprobowac na głębokiej wodzie.
0
Obaj jaos do odstrzelenia
2
Defensywnie tez trzeba umiec grać. Real w to umie, ma indywidualności i zabojcze kontry. Oby Marquez okazal sie drugim Xabim, bo bedziemy ich plecy oglądać dlugo.
0
@Pedri16Future akcje realu są konkretniejsze, lepiej przy piłce sie utrzymuja
0
Kurla real jaka maszyna. Przyjemnie się to oglada, wstyd przyznać
0
Ej kto tu mial kogo dominować? xd
0
Co tiki take odwala real :o
0
Alez to boli ja pier.. az sie odechcialo ogladac pilke. Moze do niedzieli przejdzie ehh
0
Ale hiszpańska zeszła na psy xd
3
Typowy dzbanbele
0
To jest drugi Xabi Alonso. Brać za wszelką cene
1
@macio_944 w sumie historia lubi sie powtarzac.
8
Lewy jak feniks z popiolu. Chylę czola.
2
Oj będzie weryfikacja, bedzie.
1
Im wiecej amigosow tym gorsza gra. Factos
1
@marcin62 austria i niemcy zakaly europy. Tfu
0
Brac tego który zgodzi się na rozsadne pieniądze. Kazda z 3 opcji ciekawa, wiec moim zdaniem niech zdecyduje hajs..kto wezmie mniej, albo zgodzi sie na solidne premie w przypadku trofeow/wysokich miejsc...
0
@gontex ja ostatnio kupilem huawei smart band 7 i nawet nie da sie go uruchomić, bo aplikacja na telefon ma problem i nie znajduje urzadzenia..
Bede na dniach dokonywać zwrotu. Nie polecam.
2
@FutureFCBarcelona stanowski to co najwyzej potrafi 'wyjasniac' jakies celebrytki i innych najmanow? Stare, znalem. Pajac i tyle. I w dodatku na pasku pisu.
0
Beda ciężary, oj beda
2
Humorki widze tryskaja. Zebysmy sie nie zdziwili xd
1
@TR3YWAY fiu fiu, linii wlosow pozazdroscilby nie jeden 20 latek