1

Jesteśmy drudzy w katalonii xd cudownie. Ciekawe co w przyszlym sezonie. 5 miejsce?

2

Dawac jescze ze cztery. Moze laporta przejrzy na oczy.

0

Podrazniona duma tygrysa moze przerazac, a nie kotka. Girona dzisiaj nas wyjasni.

0

Co do cholery xd

0

Zamiast rozwijac mlodych to ten walczy o drugie miejsce jak o zycie. Kek.

1

Moim zdaniem Xavi dostal juz duzo szans. Chetnie bym widzial Marqueza, skoro i tak nas na nikogo ponoc nie stać.

13

Oni zrobia z tego klubu Milan sprzed 10 lat xd

0

Taa, Perez to chyba trollowal z ta szansa dla Xaviego. Szanse na poprawe można dac doświadczonemu trenerowi jak wlasnie Carlo, a nie amatarowi, jak Hernandez. On powinien polecieć juz dobre pół roku temu, no ale legenda i w ogóle.

Dawać chociaz tego Marqueza, przynajmniej coś nowego

1

To juz wole zrobic podmianke z Marquezem. Xavi do rezerw odpoczac, Rafe sprobowac na głębokiej wodzie.

0

Obaj jaos do odstrzelenia

2

Defensywnie tez trzeba umiec grać. Real w to umie, ma indywidualności i zabojcze kontry. Oby Marquez okazal sie drugim Xabim, bo bedziemy ich plecy oglądać dlugo.

0

@Pedri16Future akcje realu są konkretniejsze, lepiej przy piłce sie utrzymuja

0

Kurla real jaka maszyna. Przyjemnie się to oglada, wstyd przyznać

0

Ej kto tu mial kogo dominować? xd

0

Co tiki take odwala real :o

0

Alez to boli ja pier.. az sie odechcialo ogladac pilke. Moze do niedzieli przejdzie ehh

0

Ale hiszpańska zeszła na psy xd

3

Typowy dzbanbele

0

To jest drugi Xabi Alonso. Brać za wszelką cene

1

@macio_944 w sumie historia lubi sie powtarzac.

8

Lewy jak feniks z popiolu. Chylę czola.

2

Oj będzie weryfikacja, bedzie.

1

Im wiecej amigosow tym gorsza gra. Factos

1

@marcin62 austria i niemcy zakaly europy. Tfu

0

Brac tego który zgodzi się na rozsadne pieniądze. Kazda z 3 opcji ciekawa, wiec moim zdaniem niech zdecyduje hajs..kto wezmie mniej, albo zgodzi sie na solidne premie w przypadku trofeow/wysokich miejsc...

0

@gontex ja ostatnio kupilem huawei smart band 7 i nawet nie da sie go uruchomić, bo aplikacja na telefon ma problem i nie znajduje urzadzenia..

Bede na dniach dokonywać zwrotu. Nie polecam.


2

@FutureFCBarcelona stanowski to co najwyzej potrafi 'wyjasniac' jakies celebrytki i innych najmanow? Stare, znalem. Pajac i tyle. I w dodatku na pasku pisu.

0

Beda ciężary, oj beda

2

Humorki widze tryskaja. Zebysmy sie nie zdziwili xd

1

@TR3YWAY fiu fiu, linii wlosow pozazdroscilby nie jeden 20 latek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?