4

Potezna maszyna Pepa na 5 miejscu, tylko3 pkt nad Memchesterem United. Fiu fiu. Cykl w City chyba dobiega konca.

0

@Rewolucja123 czemu kobieta bije sie z chlopem?

0

Wypozyczylbym ich w styczniu, a w miejsce Ferran/Roque/gowniarze z la masii

1

@Faro patrzac po psie wlasciciela, stawiam 90 %, ze to kobieta ma racje. xD Nikt normalny takich predatorow nie ma.

0

Ja bym chlopa sprzedal. Nie poczynil zadnych postepow, a wrecz przeciwnie. Do tego chodza pogloski, ze mu lekko palma odbila. Trzeba kuc zelazo poki gorace i wyciagnac jak najwiecej.

0

@Kondziubarca wtf xd to jakis zbiorowy trolling?

0

Szkoda. Czyli na Barce nie bedzie sie dalo patrzec przez dlugi czas.

Chyba ze naprawde zacznie nam top4 odlatywac, a stadion bedzie coraz mniej zapelniany.

0

@LM10GOAT to ogladaj, wspieraj, chodz na mecze, kupuj koszulki, gadzety. Niech nic sir nie zmienia, niech nie dostaja impulsu, by poczynic zmiany na lepsze.

Wszystko gra,.chlopaki dobrzy robia, dobry przekaz leci xD

Gwizdy na stadionie pewnie tez ci przeszkadzaja? Jak smia smiec oczekiwac czegos xD

0

@LM10GOAT odezwal sie skrajny fanboj messiego xD

0

@LM10GOAT naiwnoscia jest sadzenie, ze gra za xaviego sie poprawi. Innymi slowy, szkoda czasu na mecze Barcy, a w każdym razie ze slabiakami. Z.silnymi przynajmniej moze byc zabawnie, znow jakieś 8:2 czy inne 7up

0

@LM10GOAT nie chodzi stricte o sukcesy, chodzi o gre. Na to nie da sie patrzęc. Jeszcze rozumiem, jakby grali naprawde mlodzi zawodnicy, to mozna wybaczyc. Ale my wydalismy w cholere mamony na doświadczonych graczy, i to jeszcze takiej lewej kasy. Xavi pracuje 2 lata. Starczy, po prostu starczy. Jestesmy Barca, a nie jakimiś leszc**"*. Ten klub zasluguje na porządnego trener. Albo z nazwiskiem, albo wschodząca gwiazdę typu Xabi alonso, chociaz wiadomo ze to madridista to odpada. xd

6

@Rl9k1nG bo jestes naiwniakiem. Liczysz ze Xavi sie ogarnie. Ale tak nie bedzie. Nie w najbliszym czasie.

1

@Mow_mi_Douglas kazdy uważniejszy obserwator widzial, ze to mistrzostwo to byl mega fart, dzieki szczesciu i kosmicznej formie ter stegena i to sie nie powtorzy, ze będą ciężary. No i coz, sa... A nawet jest gorzej niz myslalem.

0

Ten klub to dramat xd

0

@Luciano99 pan trener guardiola (i nie tylko) mowi, ze nie ma meczow o pietruszke..i co teraz?

2

Oo widze, ze Xavineta sie nie zatrzymuje xD mam nadzieje, ze Laporta gada pod publiczkę, a w kuluarach dogaduje sie juz z dobrym trenerem.

0

Legancko tego. Na pohybel dziadom.

0

Zerkam tylko na flashscore co 20 minut i uj mnie strzela. Trzymajcie sie na tej la rambli.

2

Dej dej dej. xD real bez polowy skladu punktuje az milo.

0

@BorzyKrzys bardziej ich wybielic sie chyba juz nie dalo

1

To bedzie piekna katastrofa

2

Psg psg psg!!!!!!

2

Samo zatrudnianie Xaviego było bledem. Chlop bez żadnego poważnego doswiadczenia...

2

Oni sa porypani, to az niemozliwe tak punktować przy tylu kontuzjach.

Zeby chociaz w tej LM dostali oklep.

1

Co jest z tym Realem... Milion kontuzji, a oni dalej ida jak buldozer.

W sumie pozostaje sie ludzic, ze Xavi ogarnie jak Carlo swego czasu. Tez mial moment, ze byl na wylocie...

2

@RafaPL nie ma to jak zakrzyczenie oponenta. Swietna dysputa.

0

@JarekS za kazdym razem licze, ze pod twoim postem ujrze @macio_944 xD

0

Teraz sie zacznie. Nietoperze wpakuja jeszcze ze dwie

1

@DIPENSE nie ma, jak zwykle.

0

Licze na takie 3:0 i baj baj, Xavi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?