FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pstryk Zeby Xavi mial na tyle jaj xd a nie ma jaj go ściągnąć na 15 minut
2
@shahman tak sie konczy sluchanie g*wnomuzy. I to jeszcze w wykonaniu wakandy xd
0
@DonMatteo901 te niektore kompilacje sa smieszne. Tak samo tutaj. Filmik mogl byc polowe krotszy, umiesszczone sa najzwyczajniejsze akcje w meczu. Kek
1
Kolejny przepchany mecz. Slabo, slabo. Xavi.i jego sztab beda musieli doznac jakiegos olśnienia, zeby to zaczelo jakos wygladac. Coz, nadzieja umiera ostatnia
2
O rany, Lewy... To boli podwojnie jako Polaka
0
Ilez miejsca miało teraz Porto..przykre obrazki
1
Raphinha xD dzieci z faweli maja lepszy drybling kurla
0
@macio_944 uhuhu, czyzby xavi out? A jeszcze parę tygodni temu inna narracja byla ;D
0
@tbas bo nie bylo de facto za co. Ale to trzeba widziec trochę wiecej niz hehe 3 pkt to 3 pkt
0
Bedo ciezary. No, ale nic... Vamos
0
Stajemy sie memem xD
3
Znow ciagniecie tematu... Prawda jest taka, ze to jest problem systemowy. Jest za dużo meczów, wyjazdow na drugi koniec swiata, bo uefa/fifa nie ma umiaru w zarabianiu hajsu.
Cale srodowisko piłkarskie musi sie dogadac, zrobic jakis protest, odezwac sie glosno i wyraznie i wtedy sie cos zmieni.
1
Zaczynam kibicować druzynom przeciwnym xD cos jak przypadek polskiej reprezentacji. Ciekawe zjawisko
0
Dzisiaj patostream z sejmu. Szykowac popcorn, chipsy czy co tam lubicie
1
Girona sie po nas przejedzie.
1
Widze redakcja tez ma dosc Xaviego - fota po prostu wymowna xD
0
Ciekawe co sobie Laporta mysli, tak naprawde xD
1
Ciekawe jakby zrobic podmianke. Marquez do pierwszej, Xavi do gowniarzy.
1
Cos czuje, ze bedzie ladna symfonia gwizdow.
0
Co za g0wniana argumentacja xD
0
Psycha is sitting...
1
@lntrowertyk ublock origin, byku. Adblock to daleki, lekko uposledzony krewny.
8
Jak dla mnie formula tego serialu sie wyczerpala. Nastepny, prosze.
3
Aha, czyli jak spadniemy na 5 miejsce w polowie sezonu to dalej bedziemy czekac z decyzjami na koniec rozgrywek czy jednak wypadaloby ratować obecne?
W tej barcy wydaje mi sie za duzy nepotyzm jest. Raczka raczke myje. Mierny bierny, ale wazne ze z tym slynnym DNA. Zeby to dna nas nie zaprowadzilo na dno.
7
Tak, tak, Xavi, rozluznienie. Ja tu widze bardziej koniec szczescia i przepychania meczow jednym golem + brak genialnej formy Ter Stegena.
Czy mozna liczyc na trenera z topu, do cholery? Ja wiem, ze marka Barcy troche podupadla, no ale sporo pilkarzy chce tu grac, to jakis trener z sukcesami juz nie? Albo chociaz wschodzaca gwiazda z Portugalii czy innych Niemiec? Nie chce mi sie wierzyc, ze nie.
9
Dawac Argentyczyla, dosc z brazolami!
4
Kto by nie przyszedl, zalicza regres. xD to musi byc wina trenera i jego sztabu,no nie ma innej opcji
0
Przykro sie to ogląda. A jeszcze bardziej przykro, ze Xavi za to odpowiada.
0
Ciekawe kiedy Xavi poleci. Jeszcze w tym roku?
0
Mowilem ze obskoczymy wpiernicz. Jeszcze ze 2 wpadną