0

@Pstryk Zeby Xavi mial na tyle jaj xd a nie ma jaj go ściągnąć na 15 minut

2

@shahman tak sie konczy sluchanie g*wnomuzy. I to jeszcze w wykonaniu wakandy xd

0

@DonMatteo901 te niektore kompilacje sa smieszne. Tak samo tutaj. Filmik mogl byc polowe krotszy, umiesszczone sa najzwyczajniejsze akcje w meczu. Kek

1

Kolejny przepchany mecz. Slabo, slabo. Xavi.i jego sztab beda musieli doznac jakiegos olśnienia, zeby to zaczelo jakos wygladac. Coz, nadzieja umiera ostatnia

2

O rany, Lewy... To boli podwojnie jako Polaka

0

Ilez miejsca miało teraz Porto..przykre obrazki

1

Raphinha xD dzieci z faweli maja lepszy drybling kurla

0

@macio_944 uhuhu, czyzby xavi out? A jeszcze parę tygodni temu inna narracja byla ;D

0

@tbas bo nie bylo de facto za co. Ale to trzeba widziec trochę wiecej niz hehe 3 pkt to 3 pkt

0

Bedo ciezary. No, ale nic... Vamos

0

Stajemy sie memem xD

3

Znow ciagniecie tematu... Prawda jest taka, ze to jest problem systemowy. Jest za dużo meczów, wyjazdow na drugi koniec swiata, bo uefa/fifa nie ma umiaru w zarabianiu hajsu.

Cale srodowisko piłkarskie musi sie dogadac, zrobic jakis protest, odezwac sie glosno i wyraznie i wtedy sie cos zmieni.

1

Zaczynam kibicować druzynom przeciwnym xD cos jak przypadek polskiej reprezentacji. Ciekawe zjawisko

0

Dzisiaj patostream z sejmu. Szykowac popcorn, chipsy czy co tam lubicie

1

Girona sie po nas przejedzie.

1

Widze redakcja tez ma dosc Xaviego - fota po prostu wymowna xD

0

Ciekawe co sobie Laporta mysli, tak naprawde xD

1

Ciekawe jakby zrobic podmianke. Marquez do pierwszej, Xavi do gowniarzy.

1

Cos czuje, ze bedzie ladna symfonia gwizdow.

0

Co za g0wniana argumentacja xD

0

Psycha is sitting...

1

@lntrowertyk ublock origin, byku. Adblock to daleki, lekko uposledzony krewny.

8

Jak dla mnie formula tego serialu sie wyczerpala. Nastepny, prosze.

3

Aha, czyli jak spadniemy na 5 miejsce w polowie sezonu to dalej bedziemy czekac z decyzjami na koniec rozgrywek czy jednak wypadaloby ratować obecne?

W tej barcy wydaje mi sie za duzy nepotyzm jest. Raczka raczke myje. Mierny bierny, ale wazne ze z tym slynnym DNA. Zeby to dna nas nie zaprowadzilo na dno.

7

Tak, tak, Xavi, rozluznienie. Ja tu widze bardziej koniec szczescia i przepychania meczow jednym golem + brak genialnej formy Ter Stegena.

Czy mozna liczyc na trenera z topu, do cholery? Ja wiem, ze marka Barcy troche podupadla, no ale sporo pilkarzy chce tu grac, to jakis trener z sukcesami juz nie? Albo chociaz wschodzaca gwiazda z Portugalii czy innych Niemiec? Nie chce mi sie wierzyc, ze nie.

9

Dawac Argentyczyla, dosc z brazolami!

4

Kto by nie przyszedl, zalicza regres. xD to musi byc wina trenera i jego sztabu,no nie ma innej opcji

0

Przykro sie to ogląda. A jeszcze bardziej przykro, ze Xavi za to odpowiada.

0

Ciekawe kiedy Xavi poleci. Jeszcze w tym roku?

0

Mowilem ze obskoczymy wpiernicz. Jeszcze ze 2 wpadną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?