FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Culer9002 to lepsze:
0
@Barca1922 Trzeba znajdywac takich Gavich. Wole takich zawodnikow, ktorzy zapierniczaja, nawet jesli mieliby troche nie domagac technicznie, to ambicja nadrobia reszte brakow.
2
Nie róbmy z futbolu koszykowki. To nie byl karny.
4
Cofnelismy sie w czasie do 2009 roku czy co? Xd
0
Wiedzialem ze felix odpali. Po prostu wiedzialem
7
Aj zeby tak zdobyc lige mistrzow i utrzec nosa tym wszystkim multimiliarderom, wydajacym niebotyczne pieniadze. Marzenie...
7
Chytry 2x traci. Niech gina..
0
https://wykop.pl/cdn/c3201142/304ff54bcb3122c51158600ba015405c74a8b211dfc1cf72f59afd4027af4d32.jpg?author=BekaZWykopuZeHoho&auth=4fa4061723676d2222fd30ff24df0099
Kandydat do senatu z ramienia konfederacji. xD
Czy sa tu jeszcze dzbany popierajace te zdradziecka partie?
1
I to wszystko po przerwie reprezentacyjnej? Co jest? Xd
1
Dobra, ferran przekonal mnie o pojsciu do psychologa. Moze tez sie ogarne
0
Wiedzialem!!!! To bedzie dobry transfer
0
Holendrzy sa uparci, nie odpusci. Jedyne wyjscie to sprzedaż.
1
Nawet na statystyki strzalow spojrzcie... w dodatku 16 minut gry w przewadze.
Fatalnie to wyglada.
1
To momentami wyglada jak ekstraklasa
1
Zamknalem oczy i zaslonilem uszy xdfd
Uffff
0
@TheNekro94 spytaj @macio_944
2
No coz, xaviball
6
Jesli roberto wyjdzie w nastepnym meczu to xavi, kurla, do konca wrzesnia
0
Xavi staje sie coraz gorszym betonem. Roberto, Lewy nie powinni wyjsc na drugą polowe, a zapewne wyjda
4
Xavi, wez go sciagnij... Zaraz bedziemy grac w 10.
0
Ale dluzy sie ten mecz. Patrzę na zegar z mysla, ze zaraz pewnie przerwa, tu dopiero 28 minuta.
0
Co jest xd Gundo sie ronaldinho naogladal przed meczem?
0
Co ten oriol xD
0
Lewemu siada psycha...
6
Nie dziwie sie, ze Abde i Fati woleli odejsc. xD Ferran tez powinien jak sie okazuje.
2
@cules100pro uuu antymessizm xD
2
@SkilledHydra16 zebys ty na boisku mial takie kocie ruchy, Lewy...
4
Genialny nastolatek yamal, odrodzony torres, felix z niemalym potencjalem (jesli odpali w polowie jak za czasow benfici to bedzie sztos), gundogan, cancelo (tez zalozmy ze uspokoi swoj charakterek w ciepłej katalonii), fermin ktory co nieco pokazal w presezonie.
Jaram sie. Zeby jeszcze Lewy sie odblokowal i przy dobrych wiatrach to moze byc ciekawy sezon.
41
Co tak szybko? Nuuuda.
A tak serio, wierze ze odpali. Jak Aubemayang. Czasem odpowiednie srodowisko potrafi wiele zmienic na lepsze.
0
Hmm moze te meczarnie z Cadizem wynikaly z tego, ze to bedzie top druzyna w tym sezonie i trzeba zwrocic szacunek Xaviemu. xD
Poki co cisna Villarreal 3:1