1

@Culer9002 to lepsze:


0

@Barca1922 Trzeba znajdywac takich Gavich. Wole takich zawodnikow, ktorzy zapierniczaja, nawet jesli mieliby troche nie domagac technicznie, to ambicja nadrobia reszte brakow.

2

Nie róbmy z futbolu koszykowki. To nie byl karny.

4

Cofnelismy sie w czasie do 2009 roku czy co? Xd

0

Wiedzialem ze felix odpali. Po prostu wiedzialem

7

Aj zeby tak zdobyc lige mistrzow i utrzec nosa tym wszystkim multimiliarderom, wydajacym niebotyczne pieniadze. Marzenie...

7

Chytry 2x traci. Niech gina..

0

https://wykop.pl/cdn/c3201142/304ff54bcb3122c51158600ba015405c74a8b211dfc1cf72f59afd4027af4d32.jpg?author=BekaZWykopuZeHoho&auth=4fa4061723676d2222fd30ff24df0099

Kandydat do senatu z ramienia konfederacji. xD

Czy sa tu jeszcze dzbany popierajace te zdradziecka partie?

1

I to wszystko po przerwie reprezentacyjnej? Co jest? Xd

1

Dobra, ferran przekonal mnie o pojsciu do psychologa. Moze tez sie ogarne

0

Wiedzialem!!!! To bedzie dobry transfer

0

Holendrzy sa uparci, nie odpusci. Jedyne wyjscie to sprzedaż.

1

Nawet na statystyki strzalow spojrzcie... w dodatku 16 minut gry w przewadze.

Fatalnie to wyglada.

1

To momentami wyglada jak ekstraklasa

1

Zamknalem oczy i zaslonilem uszy xdfd

Uffff

0

2

No coz, xaviball

6

Jesli roberto wyjdzie w nastepnym meczu to xavi, kurla, do konca wrzesnia

0

Xavi staje sie coraz gorszym betonem. Roberto, Lewy nie powinni wyjsc na drugą polowe, a zapewne wyjda

4

Xavi, wez go sciagnij... Zaraz bedziemy grac w 10.

0

Ale dluzy sie ten mecz. Patrzę na zegar z mysla, ze zaraz pewnie przerwa, tu dopiero 28 minuta.

0

Co jest xd Gundo sie ronaldinho naogladal przed meczem?

0

Co ten oriol xD

0

Lewemu siada psycha...

6

Nie dziwie sie, ze Abde i Fati woleli odejsc. xD Ferran tez powinien jak sie okazuje.

2

@cules100pro uuu antymessizm xD

2

@SkilledHydra16 zebys ty na boisku mial takie kocie ruchy, Lewy...

4

Genialny nastolatek yamal, odrodzony torres, felix z niemalym potencjalem (jesli odpali w polowie jak za czasow benfici to bedzie sztos), gundogan, cancelo (tez zalozmy ze uspokoi swoj charakterek w ciepłej katalonii), fermin ktory co nieco pokazal w presezonie.

Jaram sie. Zeby jeszcze Lewy sie odblokowal i przy dobrych wiatrach to moze byc ciekawy sezon.

41

Co tak szybko? Nuuuda.

A tak serio, wierze ze odpali. Jak Aubemayang. Czasem odpowiednie srodowisko potrafi wiele zmienic na lepsze.

0

Hmm moze te meczarnie z Cadizem wynikaly z tego, ze to bedzie top druzyna w tym sezonie i trzeba zwrocic szacunek Xaviemu. xD

Poki co cisna Villarreal 3:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?