FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 xavi out czy dalej nie?
0
Niemożliwe,.Lewy zmieniony.
0
@Zimny co nie? Niesamowita prawidlowosc.
0
Ktorzy to nasi?
0
Zapowiedzi ze Xavi do grudnia naprawde sie sprawdzi zaraz
1
Matko bosko, coz za sklad. Bedzie smiesznie cos czuję
1
Musimy zmienic to nostalgiczne, melancholijne, frajerskie myslenie. Robert jest coraz starszy i naprawde szanse na to, ze jego forma wystrzeli, to myslenie zyczeniowe, wrecz naiwne.
To samo bylo z wieloma innymi zawodnikami. Prawda jest taka, ze przebudowe trzeba bylo zaczac znacznie wczesniej, ale nie, trzymalo sie na sile Busiego, Suareza. Trzyma sie dalej cienkiego Roberto.
Real jakos nie ma problemu pozegnac, a raczej postawic twardej granicy placowej, takim gwiazdom jak Ramos, Cristiano. I prosze, jak na tym wychodza dobrze.
Bedac szczerym, na Messim tez trzeba bylo zarobic w jego ostatnim sezonie, jak zaczal robic akcje z faksami. Perez by tak zrobil, i zyskalby ze 150 melonow + oszczednosci na poteznej gazy Argentynczyka.
Musimy skonczyc z tym frajerskim mysleniem. Tak samo tiki taka, DNA Barcy, sprowadzanie trenerow-bylych pilkarzy. DOSC.
1
Gubi sie nasz general. Naprawde przypomina to schylek Koemana.
3
@tristan87 jezu ten człowiek nawet funkcji reprezentatywnej nie spelnia xD jeszcze tylko rok z hakiem
10
@JarekS taka prawda. Sam gardze konfederacja, ale na cholere te świeczki? Sa tam jakies atrybuty, poza zydowskimi, islamskie, z buddyzmu itp itd?
Sejm i inne instytucje państwowe powinny byc swieckie. Wtedy nikt nie jest wyrozniony, urazony.
0
@MrCule_X a Girona niby nie marnowala? Momentami bawili sie z nami jak my na bernabeu przy 6:2.
W dodatku sporo naszych strzalow w bramke to doza indywidualnosci, szarpania. W Gironie bylo widać schematy, taktyke. U nas najczesciej wygladalo to tak: dawaj wrzutkę, dawaj rajd, dawaj strzal z dystansu/malo przygotowanej pozycji.
1
@kamyk_23 dobrze wiedzial co robi. Konfa i wszyscy z nia powiązani to ruscy agenci. Kiedy to zrozumiecie?
1
@TR3YWAY dosłownie agenci ruscy.
1
@BorzyKrzys legancko tego
2
Laporta, juz czas...
7
Ehhh gdzie te czasy, gdy sie nas bali najwieksi.
0
Oj Xavi Xavi... Trzeba bylo poganiac wielblady. Rozmienia sie chłop na drobne. Przykro patrzec.
5
Oj Lewy, Lewy. Oby wplynela za ciebie oferta w styczniu i obys ja przyjal...
0
Wiedzialem ze błędem bylo przedluzanie umowy tak szybko. Xavi nie dojeżdża, niestety sam nie chce tego przyznac i nie poda sie do dymisji jak sam zapowiadal.
2
Przeciez oni nas upokarzaja.
0
Jakim cudem Real ich zmiazdzyl i to na wyjezdzie...
0
Raphinha na sprzedaż i to w zime
0
Co to za weekend cudow xD Kusi postawic dom na Girone
2
@FCB24 sto melonow xd jak juz to z 200.
1
@KmN jakie niewolnictwo xd nosisz opaske/zegarek liczacy kroki? Jestem ciekaw ile zrobiles przez 16h xd
1
@shahman a mogl zabic (a na pewno zezrec jej pol twarzy)
0
Ale bajdurzy xD Nie dalo sie... Wszystko sie da, tylko trzeba chcieć. A pan Messi chciał niemałą ilosc hajsu.
Takie bajki to moze wciskac psychofanom i innym naiwniakom.
0
@Pstryk Zeby Xavi mial na tyle jaj xd a nie ma jaj go ściągnąć na 15 minut
2
@shahman tak sie konczy sluchanie g*wnomuzy. I to jeszcze w wykonaniu wakandy xd
0
@DonMatteo901 te niektore kompilacje sa smieszne. Tak samo tutaj. Filmik mogl byc polowe krotszy, umiesszczone sa najzwyczajniejsze akcje w meczu. Kek