FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dawac czwarta i xavi jeszcze dzis out.
0
Ahahahahhaha. Dawax jeszcze ze dwie, Granada. Moze to zmobilizuje do zmian tu i teraz.
0
@esem91 oblezona twierdza widze mocno xD przeciez gramy kaszane
1
@wojtekfcb79 proszszszzz
2
Dawac padake, a nie jakies skonsookie wygibasy
5
@blakkudium kurde szacun. Mi sie tego nie chce oglądać za darmo.
5
Granada jakie ciasteczka, zagrania zewniakiem xD no ale tak to jest. Jak grasz przeciwko leszczom to ma sie ten luz xd
8
Xavi, ty nie bij fotela tylko skladaj wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym.
0
Gdyby nie Yamal, nie byloby po co odpalac meczu xD
0
Ale cisza na stadionie. Ludzie nie dowierzaja w te padake
0
No warto sprobowac. Byle tylko rozsadnie dac kontrakt.
3
Haha, ale niektórzy zlapali bol tylka. A jak nasi spiewaja "madrid cabron..." to sie o malo nie posikacie xd
Hipokryzja. Moje ulubione.
1
Putin mówil, ze nie zaatakuje Polski.
Heh. Obysmy trafili do jednego okopu. Przynajmniej w przerwie sobie urzadzimy mala la ramble...
1
@Pedri16Future polski internet potrzebuje tvpis-bis?
0
Sprzedac za te 80 baniek. Potrzebujemy funduszy, a Frenkie az tak genialny nie jest.
0
Galacticos juz raz nie wypalilo. Luzik arbuzik
1
@FireBarca1899 ale badzmy powazni... Jak przejdziemy Napoli to bedzie sukces.
0
Ide odpalic gierke, a za godzine chce ujrzec 0:2, a za kolejne dwie info, ze Xavi wylecial.
0
Ogladanie Xaviniety to marnowanie zycia. xD pozdrawiam wytrwałych.
2
Konkretne gwizdy na Lewego w tej akcji
2
W tym klubie sa sami amatorzy. Od trenera po sztab medyczny. Dramat. Xavi i jego braciszek z kumplami powinni dawno poleciec, a przynajmniej pare dni temu.
Dalej bede dawal przyklad Chelsea, ktora zrobila LM, gdy w styczniu przyszedl Tuchel. Podobnie chyba bylo z Bayernem Flicka. Juz nawet nie pisze o Juppie Hyenckesie.
Ku***, przysięgam, ja bym lepiej poprowadzil ten klub xD
0
@MaFCB psycha siadla Xaviemu. Ale faktem jest, ze tez doswiadczenia mu brak. Tamten sezon to byl niezły fart i mnostwo interwencji ter stegena.
0
@Emhyr przeciez to sa buchty
0
@RosjaninBut pewnie kolejny lizodup pisu
1
@HypeR słony karmel
0
@draxidox deportowac to talatajstwo i bron losie zapraszac kolejnych... Juz wole obnizenie gospodarcze, ale przynajmniej jednosc etniczną i bezpieczeństwo.
1
@szkudi7 nie jestes sam...
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z kazdym dniem ten klub sie stacza. xD Czy on nie widzi, ze wszyscy go maja dosc, ale go glaskaja, bo jest legenda, i to dosc swiezo pilkarska? Co z zapowiedziami, ze jak bedzie problemem, to sam odejdzie, w sensie tu i teraz, a nie LASKAWIE jak mu sie kontrakt skonczy. xDD
To jest dramat kur...
1
@LM10GOAT laporta namawia xaviego, zeby sam rzucil papierami, tak jak obiecal.