3

Dawac czwarta i xavi jeszcze dzis out.

0

Ahahahahhaha. Dawax jeszcze ze dwie, Granada. Moze to zmobilizuje do zmian tu i teraz.

0

@esem91 oblezona twierdza widze mocno xD przeciez gramy kaszane

1

@wojtekfcb79 proszszszzz

2

Dawac padake, a nie jakies skonsookie wygibasy

5

@blakkudium kurde szacun. Mi sie tego nie chce oglądać za darmo.

5

Granada jakie ciasteczka, zagrania zewniakiem xD no ale tak to jest. Jak grasz przeciwko leszczom to ma sie ten luz xd

8

Xavi, ty nie bij fotela tylko skladaj wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym.

0

Gdyby nie Yamal, nie byloby po co odpalac meczu xD

0

Ale cisza na stadionie. Ludzie nie dowierzaja w te padake

0

No warto sprobowac. Byle tylko rozsadnie dac kontrakt.

3

Haha, ale niektórzy zlapali bol tylka. A jak nasi spiewaja "madrid cabron..." to sie o malo nie posikacie xd

Hipokryzja. Moje ulubione.

1

Putin mówil, ze nie zaatakuje Polski.

Heh. Obysmy trafili do jednego okopu. Przynajmniej w przerwie sobie urzadzimy mala la ramble...

1

@Pedri16Future polski internet potrzebuje tvpis-bis?

0

Sprzedac za te 80 baniek. Potrzebujemy funduszy, a Frenkie az tak genialny nie jest.

0

Galacticos juz raz nie wypalilo. Luzik arbuzik

1

@FireBarca1899 ale badzmy powazni... Jak przejdziemy Napoli to bedzie sukces.

0

Ide odpalic gierke, a za godzine chce ujrzec 0:2, a za kolejne dwie info, ze Xavi wylecial.

0

Ogladanie Xaviniety to marnowanie zycia. xD pozdrawiam wytrwałych.

2

Konkretne gwizdy na Lewego w tej akcji

2

W tym klubie sa sami amatorzy. Od trenera po sztab medyczny. Dramat. Xavi i jego braciszek z kumplami powinni dawno poleciec, a przynajmniej pare dni temu.

Dalej bede dawal przyklad Chelsea, ktora zrobila LM, gdy w styczniu przyszedl Tuchel. Podobnie chyba bylo z Bayernem Flicka. Juz nawet nie pisze o Juppie Hyenckesie.

Ku***, przysięgam, ja bym lepiej poprowadzil ten klub xD

0

@MaFCB psycha siadla Xaviemu. Ale faktem jest, ze tez doswiadczenia mu brak. Tamten sezon to byl niezły fart i mnostwo interwencji ter stegena.

0

@Emhyr przeciez to sa buchty

0

@RosjaninBut pewnie kolejny lizodup pisu

1

@HypeR słony karmel

0

@draxidox deportowac to talatajstwo i bron losie zapraszac kolejnych... Juz wole obnizenie gospodarcze, ale przynajmniej jednosc etniczną i bezpieczeństwo.

1

@szkudi7 nie jestes sam...

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Z kazdym dniem ten klub sie stacza. xD Czy on nie widzi, ze wszyscy go maja dosc, ale go glaskaja, bo jest legenda, i to dosc swiezo pilkarska? Co z zapowiedziami, ze jak bedzie problemem, to sam odejdzie, w sensie tu i teraz, a nie LASKAWIE jak mu sie kontrakt skonczy. xDD

To jest dramat kur...

1

@LM10GOAT laporta namawia xaviego, zeby sam rzucil papierami, tak jak obiecal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?