FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dopamina i inne endorfiny zaraz wystrzela w kosmos hahahahha.
Czekamy na reakcje Gaviego
0
Czekam na reakcje Gaviego xD
1
@Pnog37 NO body cares
0
O ui, oby to byla prawda xddddd
0
Taa, i frytki do tego. Belgijskie.
1
Ojojoj taki plan mial miec Siwy, a zostalo mu grozenie paluszkiem jak ostatni leszcz. Cudnie
3
@adamek20151 jesli sie boisz juz jestes niewolnikiem
1
To mi sie podoba, o to chodzi. Ignorowac ujadanie rzadowych.
0
Balde terminator. No ale ciagle na tej silowni xD
0
Raphinho, co ty robisz
0
Co za poebany gol xddxc
0
@Blanco16 firefox, byku
0
@Katalończyk 99 ale posmiac sie chyba mozna? Wolność slowa w koncu. I moze ostracyzm nauczy cos reszte
2
@szkudi7 pozdrawiamy podlasie xd
0
Co do xdd xavi patrzy i płacze
0
Chlop nie ma psychy tudzież inteligencji by byc dobrym piłkarzem. Wtopilismy grubo
0
@tristan87 żrą sie. Pieknie
3
Ale to atleti jest obrzydliwe. Simeone wyp.... Atletico upaństwowić!
1
Jeszcze raz,.przepraszam Panie Brazol
0
@partymaker jakie juz? Spiewali to od początku praktycznie
0
Licze na Galacticos 2.0
5
Jeszcze jego matki brakuje do tego pie***nika xD
8
Raphinha co gra... Zwracam honor, panie Brazylijczyk
0
Wow ale dynamicznie momentami. Me gusta
3
Pokładam nadzieje w tym, ze po burzy przychodzi sloneczko xD nic innego nie pozostaje. Moze flick i gówniarze z la masii faktycznie odpala i poprawia nam humory ehh.
1
Jaki on jest denerwujacy. Chcialby zjesc ciastko i miec ciastko. W ogole po ostatnich przygodach z francuzikami chyba pora se darowac ten kierunek na jakis czas...
0
@Culer9002 najwiekszy odsetek dzieci laczy obydwa klubu. Co poradzic
2
@MesQueUnClub_87 true true.
2
@Faro o kurde, czyzby zmadrzeli?
2
@barcelonaLM kazdy oto ma iq wiecej niz 80 juz dawno zauważyln, ze krzysiu to pisior