0

Kolejny pokemon, ktory nie skupia sie na istocie problemu. Ten klub naprawdę upadnie.

3

I tayl trzeba robić, jak Ajax. Wypromować lekko i cyk, zarabiac.

0

@MESSIah16 brzmi jak cytat z konfy lub innych oszolomow..

1

@malicinho tez mi sie tak wydaje. A moze sie starzejemy. xD

0

@Emhyr ojojoj jaki biedaczek

0

@Cule1234 de jong i rapha zdecydowanie out. Araujo tez jesli zazada za duzych pieniędzy

4

Sprzedac. Wszyscy wiedza jaka mamy sytuacje, Frenkie tez bierze potezne pieniadze, a czy jest tak wazny? Wątpię. W defensywie slabo, czasem pociagnie do przodu. Ostatni dzwonek, zeby odzyskac czesc kasy.

0

Co za nierob bezczelne. O ile to nie jest kaczka dziennikarska.

0

0

@MateS jaki smak
?

1

De jong lawa. Juz lepiej gówniarzy ze szkolki ogladac.

23

Tym razem sie uda, na pewno xD

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów – powiedział kiedyś Albert Einstein.

0

@Popitek12 po cholere? W historii ludzkosci było 5 000 religii. Dlaczego uwazasz, ze katolicyzm jest ta prawdziwa? I ze nie sa to zwykle dyrdymałki, z których podobnych, śmiejemy sie do rozpuku i vice versa?

0

@Ambasador nawet taki dzban jak zukowska kisnie z konfedepis. Top kek

0

Zarzadzanie by pis. Sprowadza ten klub na dno. Tam sie cos ulatnia albo inny grzyb w biurach się zadomowił, bo nie da się tego inaczej wyjasnic. Czy to bartomeu, czy laporta, ciagle ten sam syf.

Czuje sie jak joker. Po prostu chce sie tylko histerycznie smiac.

12

@misterio spokojnie, konfederaci ci zaraz wszystko wyjasnia xD

0

@MESSIah16 legancko tego

6

Przeciez tutaj tez sa reklamy tych krwiopijców xD

2

Nie no ludzie kochani xD Laporta, weź sprawy w swoje rece, bo witki opadaja.

6

7:17 a Xavi dalej trenerem Barcy. Ehhh

0

@DonMatteo901 jeden wygrywa w lotto, drugi dostaje piorunem. Kek.

0

@macio_944 spokojnie

2

Kurde, ludzie, nie wierze w to co czytam. Serio wolicie tkwić w bagnie niz spróbować z niego wyjść? Przeciez my zaraz wylecimy z top4. Ta drużyna nie zyje, trzeba ja ozywic.

Nawet jesli nowy trener nie podola, to przynajmniej spróbowaliśmy. I zacznie szybciej budowe zespolu.

Tu nie ma na co czekac...

1

Ojo ojo, Xavi dzisiaj poleci. :)))

0

@AlexDark00 wyleci. Albo Laporta go przekona do odejscia juz teraz

5

Laporta, miej cojones. Ja rozumiem, ze Xavi to legenda, ale nikt nie powinien byc ponad klubem.

0

@Encore byczek z tego Flicka.

0

I po co, po co pudrowac tego trupa

0

@Faro dokladnie. A geniusz laporta przedłużenie jeszcze mu dal. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?