FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zapachnialo ekstraklasa xD strasznie szybko poszlo
0
Szkoda, ale na jego miejscu bym poszedl. Ciekawsza liga, byc moze wiecej szans i hajs...
Niech naru***a nam hajsu, zdobedzie doświadczenie, a za pare lat witamy z powrotem jako wolny zawodnik xD scenariusz idealny.
0
Moze rozpromujemy radnego Rybnika i jego pie...ekm ochroniarzy?
3
Ciekawe kiedy araby sie wkurza i po prostu podziekuja Pepowi. Sam raczej nie widzi, ze pora na przerwe, zmiane.
0
https://www.gov.pl/web/finanse/prozdrowotne-dzialania-ministerstwa-finansow
Kolejne wzrosty cen gazowanych napojow.
A gdzie kataster od 3 mieszkania? Jizas, w tym kraju nie ma dosłownie na kogo glosowac.
5
Po zachowaniu Batyra można pomyśleć, że wygrał wybory w I w turze z wynikiem over 60% i ma najsilniejszy mandat w historii III RP. Prawda jest taka, ze ponad 10 milionów Polaków nie chce takiego Prezydenta, spora część jest wręcz załamana takim wyborem.
Nawrocki nie wygrał nawet I tury i jedynie 29,54% wyborców uważało go za odpowiedniego kandydata. Wygrał wybory nie dlatego, że ktoś w II turze zaufał jego polityce, a po prostu z braku laku wolał konserwe niż t ę c z o w e g o Rafała. Nie jesteś królem Polski, jesteś prezydentem bo Republika i Stanowski tak zaprogramowali część głupszego społeczeństwa.
2
@Herato jizas. Zapomniałem jakim kotem byl Iker
1
@NeroTFP1 powinna byc czapa. Moze wtedy jeden z drugim by sie zastanowil. Bo więzienie chyba nie robi na patusach wrazenia.
11
Opchnac frenkiego z ktorym byly problemy w przeszłości, ktory duzo zarabia i niezbyt identyfikuje sie z klubem w przeciwieństwie do Casado. Ehh
0
@RoberDzik dlatego sprzedalbym typa za 100 melonow
0
@Criss18Barca bo to lamusy, dlatego nie ogladam xd wole pograc. yolo
0
Komentarz usunięty
4
Pokielbasilo ich wszystkich.
1
@bulo kazdego to dotyczy. Każdy jakis bardziej pazerny. W tym ja xf
6
No i maja racje. Poroniony pomysl.
0
@BorzyKrzys czytajac takie cos, az kusi widły kupic i organizowac kolejna rewolucje ehh
15
https://streamable.com/4hmdpe
Konfederacja xdd
0
Czyzby wpis o Izraelu spadl z rowerka?
4
@Rastafarnianin sa tak samo odwazni jak feministki, wiec watpliwe.
1
De jonga sprzedac do cholery.
0
Chlop sie jeszcze targnie na zycie ajaj
1
@tbas byloby fajnie lyknac te 100 baniek za niego, ale chlop uroil sobie, ze jest rekinem. Z drugiej strony cos tam pogral w poprzednim sezonie. Moze jeszcze zostawmy.
0
No nic, to czekamy na kolejne lige mistrzow, ktora nam znaczaco pomoze przegrac.
0
@Lanosss O tak xD
5
@tomek8756 powinna miec zakaz posiadania zwierząt dozywotnio. Tfu
1
@BorzyKrzys Łomża, panie.
0
Ladnie zakrecone korba maja xD
1
Nie rozumiem tej wojennej ścieżki. Chłop by pokazał w ramach wypożyczenia, czy coś więcej znaczy w 1. klasie rozgrywkowej to będą go kisić.
8
Chlop po akcji z kadra i tej fali hejtu odpali. Last dance i potrójna korona, a Robert zlota pilka, byczyyys
0
Mam nadzieje, ze gada tak tylko by podbic cene Urusa, bo inaczje to xDDDDDDDDDD