5

Flick out do stycznia jak sie nie ogarnie.

0

@DawidekFCB pisze powaznie

1

Ja bym poszedl va banque i zwolnil Flicka do konca roku jak sie nie ogarnie.

Gramy slabo, tracimy punkty. Zeby to jeszcze nie bylo kosztem zarzynania pilkarzy, a rotacjami, a wiemy jak jest.

Powiem tak, kto nie ryzykuje, nie pije szampana.

5

Hansi Flick musi coś wreszcie zmienić, nim sezon wkroczy w decydującą fazę

Nie zmieni. Chlop okazuje sie powoli betonem. xd nic dziwnego, ze szybciutko polecial z repry niemiec

7

W tej Barcelonie cos dosypuja do wody albo rozpylają w powietrzu xd kolejny pier*** o DNA.

Pozdro 600. Szkoda tylko kuponow długoterminowych z początku sezonu.

0

@tbas przynajmniej promyk nadziei sie pojawił

0

Yamal zmartwychwstal. Chwalmy pana xd

1

Trza se przerwę zrobic chyba, bo to jakies nieporozumienie. Flick se moze pierdzielic kocopoly na konferencjach, ze jest git, ale cos jest nie tak z ta drużyną.

A juz zwłaszcza z decyzjami trenera.

2

Swiat, w tym pilkarski, zwariowal.

0

Siedziałem w centrali w Moskwie, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem profil tego Berkowitza. Nieźle się uśmiałem - zwykły ziomek, ale miał potencjał. Szef powiedział “ty się tym zajmiesz”, więc zajęłem się.

Trzynaście lat, kur**, trzynaście lat budowania tego aktywa. Setki tysięcy dolarów na szkolenia, kontakty, PR, kampanie. Nocami siedziałem i planowałem każdy jego ruch - kogo poznać, co powiedzieć, jak budować wizerunek. Rok po roku wspinał się po szczeblach kariery. Nasi analitycy przewidywali, że za pięć lat będzie w rządzie, może nawet ministrem.

I w końcu się udało - gość zostaje posłem na sejm. Dzwonię do Moskwy, wszyscy gratulują, szef mówi że awansuję. Myślę sobie “nareszcie, po tylu latach ciężkiej roboty”. Szykuję się na debrief, planuję dalsze operacje.


Pewnego dnia telefon - “włącz wiadomości, natychmiast”. Włączam, a tam widzę tego gnoja w kajdankach przed IKEA. Ochrona złapała go jak próbował wynieść patelnię za 149 złotych. STO CZTERDZIEŚCI DZIEWIĘĆ ZŁOTYCH. Cała kariera w pi**, cała operacja spalona, trzynaście lat roboty zmarnowane.
Bo ktoś musiał mieć nową patelnię za darmo.
Teraz siedzę w jakimś biurze w Omsku i liczę zapasy papieru toaletowego. Dzięki Berkowitz, dzięki kur*a bardzo.

0

@draxidox coz, nie dziwota, ze 3 razy znikalismy z mapy

1

@AlwaysBlaugrana trochę jak Barca bez Yamala xd

1

Ten klub jest zalosnie zarzadzany, az zal patrzec.

0

https://wykop.pl/cdn/c3201142/901b7da1182a97648cc688f1e081449a9854b669d5cf37231918c075b35ad2f7.jpg

A ludzie dalej nie widzą i jaraja sie ksysiem xd ten naród jest stracony

0

@tbas tylko fanex premium

1

Lamine powinien zaczac na lawie w najblizszym spotkaniu. Ciekawe czy Hansi ma na tyle cojones

0

przypominalo to hit z premier league xD fatalny mecz, zmarnowane 2 godziny.

2

Flick, rob zmiany. Dawac swieza krew, juz Araujo na nieswojej pozycji bedzie lepszy niz ferran i yamal razem wzieci

0

Ściągnijta te gwiazdeczke. Juz wole kogos z ambicja o mniejszym talencie

0

Rekin kurla jego mac xddd

1

Dawac Araujo. Pokaz cojones, Flick xd

2

Jamal straszna kompromitacja cw... Dzis xd tak sie wlasnie konczy rumakowanie

5

Yamal ladnie obsrana zbroja.

0

Pycha kroczy przed upadkiem. Serio odpalmy go, póki jest warty worek zlota...

0

Araujo co pobudzil cala Barcelone. Ten gol wart moze byc wiecej jak 3 pkt. Wreszcie coś pozytywnego od Urugwajczyka

0

@Dr_Cabasisi 17. miejsce......

0

Flick sie wypalil po sezonie xdd ma chlop jakis plan b?

0

Flick out tego sie patrzeć nie da xd

Dziex za pierwszy sezon, ale bez jaj...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?