FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znow odwalil xdd
1
https://wykop.pl/wpis/79818437/juz-nawet-szumlewicz-celnie-punktuje-zaklamanego-b
Krociutko xd
0
On nie ma mentalu odpowiedniego. Opchnac jesli ktos da co najmniej 50, 60 melonow, bo bedziemy miec z nim problemy.
0
@SeWo77 chyba przy autostradzie xd dzis swiezutko tankowane 2,99 stacja paliw carrefour.
1
Raphinha szef xddd
2
https://wykop.pl/wpis/79727189/ludzie-wszystko-ma-swoje-granice-ale-zeby-mentzen-
xDDDDD
0
Wypad z leszczem. Ale chociaz hajsy przytulic
0
Za dobry hajs sprzedac jak najbardziej. Mam wrazenie, ze kariery nie zrobi. Duzo gadki, a jak przychodzi co do czego to sie obraza, bo ktos stwierdził fakt xD
18
@alone49 cywilizowany na pewno nie
0
@LukaszJ zmien przeglądarke, Firefox na przyklad
0
Zajrzalem do "somsiada" i wpadl mi w oko artykul:
J
https://www.realmadryt.pl/news/134844-kalendarz-zdecydowanie-nie-jest-najwazniejsza-przyczyna-kontuzji-kolan
N
0
@DonCarletto niby tak, ale jakby sie ktos nabral i pojawila dobra oferta typu 60 mln to pozegnac. 60 baniek to duzo jak na rezerwowego.
No chyba ze naprawdę sie Ferran rozkreci i kosmiczne staty wykreci.
0
https://wykop.pl/wpis/79337249/6-minut-rekord-rekord-on-jest-szalony-ale-wnosi-do
6 minut xD konfederosja to piękny kabaret
0
@macio_944 co sadzisz o de jongu?
7
Za samo zaangażowanie de jong na lawe zasluguje.
0
O de jong super powrot teraz xD no przecież za te pensje chłop powinien za dwoch zasuwac
7
Ile jeszcze, panie Flick?
2
Ferran, Frenkie, Fermin... Fuck me
0
Obrzydliwe. I Tebas sie dziwi, ze ludzie klada lache powoli na to. Piractwo nie jest problemem pilki nożnej. Idiotyczne decyzje, nierówność sa.
Sam bez pilki kiedys zyc nie umialem. Ale tego sie po prostu nie da zdzierzyc powoli no xD
0
Jesli to prawda, to odpadam xd kolejny stracony sezon kurla
2
Odstawic de jonga, ferrana. Dawac wiecej mlodziezy,.ktora bedzie chociaz zapierniczac. Cofnac linie obrony, albo przynajmniej zmieniac taktykę w ciagu meczu, zaskakiwać przeciwnika. Taki wstyd czasem zagrac defensywniej?
No i licze, se Flick ogarnie sie ze zmianami szybciej jak jest korzystny wynik. Czasem strasznie przeciąga zmiany lub wcale ich nie dokonuje, a wynik mega pewny.
0
Ogarnij sie, trenerze. Ferran dostal swoje szanse. Czas na wychowankow, w tym Pau Victora. A o pewnym Holendrze nie chce juz nawet slyszec.
0
Flick nie wytrzymuje xd w Barcy naprawde jest potezna presja. Widać to po jego decyzjach ostatnio, bardzo niezrozumialych.
1
Zamiast Pau, Ferran. Zamiast Gavieto, de jong. I mamy co mamy
0
Swietne zmiany, Flick. Po prostu genialne.
0
Znowu Ferran xd tragedia
0
@Antimadridista~ nasi też chyba nie
0
Zajedzie kolejnego gracza, fajnie. Niech chociaz go sciaga jak beda prowadzic 2 golami czy cos...
6
Zul chillera utopia xD
2
Co nowi galacticos mieli odjechac to ich xD