FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nonameforlife tradycyjnie gwozdz wbity w mozg xd
2
Lewy jak kaleczy xd
0
Obskoczymy wpiernicz
0
Ten klub to zart. Tu sie nic nie sprawdza xD
0
Jazda z kurtyzanami. Brawo, kounde
0
Z leszcza do rekina (prawdziwego)
0
Oby jakis kolejny odpalil z la masi...
1
@Pedri16Future niesamowita historia
0
@Ojciec5tkidzieci i obaj wyciagaja raczki po pieniadze podatnikow. Tfu
1
@LS nie tyle chce, co nie mamy nic lepszego do roboty xd to jest przykre
1
Xavi to na menedzera albo innego prezesa jak ma tak gadane.
35
@Emhyr ałć. Kibice realu w tym momencie dostali dysonansu poznawczego xD
2
Za dobry hajs sprzedalbym chlopa. Przeblyski to za malo, a mozna cos ugrac na jego nazwisku.
Niestety mam wrazenie, ze to drugi Bojan.
1
Uja tam, mial sezon zycia, troche farta, bo sporo strzałów w srodek. Po prostu Barce opuscilo szczescie. Juz to rok temu wielu widzialo i wieszczylo, ze drugi taki sezon sie nie powtórzy i beda ciężary. No i sa, jak widac. Jedyna roznica jest taka, ze udalo sie wylosowac lajtowa grupe LM.
Innymi slowy Xavi out.
4
https://streamable.com/4znp88
Pol la rambli glosowalo na tych dzbanow xD
3
Komentarz usunięty
0
@patrys218 tak, na 2 baty
23
I to jest kolega z zespolu. Tak sie buduje druzyne.
1
@Kalin33 200 komentarzy. Wiesz ile to kliknięć? Hajs sie zgadza
0
Na tym drugim filmiku widac jak ewidentnie odsuwa reke... No ladnie.
6
Xavi gral tu całe zycie i zdziwiony, ze w Barcy jest presja xD po co w ogole opuszczał wielbłądzią lige...
7
Znow sie Xaviemu upiecze. xD
0
To co 3 rewolucja kadrowa i 20 dźwignia pomoga? xD
0
@dejwid1987 ale dzis niedziela, byku
0
Ta drużyna lezy, lezy i kwiczy
1
Wszyscy gasna w tej druzynie. To jakas klatwa?
1
Ale najwazniejsze ze dobra atmosfera w szatni
xD
2
Barcy Xaviego już z nami nie ma,.miala piekny pogrzeb.
0
Dawac białe chusteczki
0
Strzelimy chociaz te 3 bramki? Juz nawet nie marze o manicie...