0

@Nonameforlife tradycyjnie gwozdz wbity w mozg xd

2

Lewy jak kaleczy xd

0

Obskoczymy wpiernicz

0

Ten klub to zart. Tu sie nic nie sprawdza xD

0

Jazda z kurtyzanami. Brawo, kounde

0

Z leszcza do rekina (prawdziwego)

0

Oby jakis kolejny odpalil z la masi...

1

@Pedri16Future niesamowita historia

0

@Ojciec5tkidzieci i obaj wyciagaja raczki po pieniadze podatnikow. Tfu

1

@LS nie tyle chce, co nie mamy nic lepszego do roboty xd to jest przykre

1

Xavi to na menedzera albo innego prezesa jak ma tak gadane.

35

@Emhyr ałć. Kibice realu w tym momencie dostali dysonansu poznawczego xD

2

Za dobry hajs sprzedalbym chlopa. Przeblyski to za malo, a mozna cos ugrac na jego nazwisku.

Niestety mam wrazenie, ze to drugi Bojan.

1

Uja tam, mial sezon zycia, troche farta, bo sporo strzałów w srodek. Po prostu Barce opuscilo szczescie. Juz to rok temu wielu widzialo i wieszczylo, ze drugi taki sezon sie nie powtórzy i beda ciężary. No i sa, jak widac. Jedyna roznica jest taka, ze udalo sie wylosowac lajtowa grupe LM.

Innymi slowy Xavi out.

4

https://streamable.com/4znp88

Pol la rambli glosowalo na tych dzbanow xD

3

Komentarz usunięty

0

@patrys218 tak, na 2 baty

23

I to jest kolega z zespolu. Tak sie buduje druzyne.

1

@Kalin33 200 komentarzy. Wiesz ile to kliknięć? Hajs sie zgadza

0

Na tym drugim filmiku widac jak ewidentnie odsuwa reke... No ladnie.

6

Xavi gral tu całe zycie i zdziwiony, ze w Barcy jest presja xD po co w ogole opuszczał wielbłądzią lige...

7

Znow sie Xaviemu upiecze. xD

0

To co 3 rewolucja kadrowa i 20 dźwignia pomoga? xD

0

@dejwid1987 ale dzis niedziela, byku

0

Ta drużyna lezy, lezy i kwiczy

1

Wszyscy gasna w tej druzynie. To jakas klatwa?

1

Ale najwazniejsze ze dobra atmosfera w szatni

xD

2

Barcy Xaviego już z nami nie ma,.miala piekny pogrzeb.

0

Dawac białe chusteczki

0

Strzelimy chociaz te 3 bramki? Juz nawet nie marze o manicie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?