0

Ale przyfarcone xd no ale dobrze, moze to bedzie ten potrzebny impuls

0

Rapinha z lewej bezproduktywny... Xavi naprawde nie ogarnia juz tej kuwety

1

Chcialbym jutro info z rana ze Xavi podal sie do dymisji. Bo z tej maki chleba juz chyba nie będzie. Potrzebny jakis Conte czy inny wonder trener z Portugalii, cokolwiek dajacego nadzieje na przyszlosc.

0

@Tomek54321 tory byly zle

13

Zle to wyglada. Taki pozny Koeman.

1

No niestety, Laporta myslal, ze Xavi bedzie drugim Guardiola. Nie pyklo i chyba juz nie pyknie.

Szkoda tez Xaviego. Rzucony na gleboka wode. Chociaz w sumie sam sie rzucil xd Z ligi wielbłądów do Barcy i to w piekielnym kryzysie. Ehh.

2

Przecież w 1/8 nas zgwalca...

0

Teraz juz naprawde mozna wylaczyc

1

@against_modern_football brutalne, acz prawdziwe. Albo my albo oni

0

Firefox + wtyczka ublock origin. Jakby ktos chcial utrzec nosa youtubowi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Laporta z kumplami i chyba specjalnie poddymiaja, żeby el classico było jeszcze ciekawsze, generowało jeszcze większe zyski.

Aż się przypominają boje z Mourinho. W sobotę będzie podobnie coś czuję xd mega zaciętość, nie odstawianie nogi, ultra gwizdy na Viniciiusa. Oby tylko na gwizdach i neutralnych inwektywach stanęło. Niech zostawia jego kolor skóry w spokoju...

1

@Worny 176... Bardzo niski.

Its over

2

Grajcie na Fermina, on jest dobry!

0

Co to za nowa przyśpiewka?

0

@regatta52 za wczesnie

0

Dawać guia za ferrana na drugą.

2

Ferran to ma mózg rekina, kurla

1

Uwielbiam ofensywne wejścia Araujo.

0

De Jong i lewy jakie best friendy xd

1

@Warty yup. Moze to starosc, a moze obecna formula sie naprawde wyczerpala i pora na zmiany. Np. Superliga (° ͜ʖ °)

0

Kurde, chyba trzeba wybaczyc zeszloroczona wpadke z turkami. Galata u siebie jest mega mocne, Bayern momentami gnieciony xd

6

Dobry ten psycholog, pewność siebie aż z niego bucha. XD

0

@Kluivert_P protip: wysoka temperatura niszczy dobre właściwości miodu. Ciepłe mleko tak, gorace nie.

7

Xavi, jak ty mnie zaimponowales wpuszczeniem gowniarza w takim momencie.

Ale.po raz kolejny sie sprawdza powiedzenie, ze do odważnych swiat nalezy xd

1

Co tu sie xddddddd

0

Xavi grubo idzie ze zmianami.

1

Dembele i jego opinia nie znacza nic xd

0

Gadanie nic nie kosztuje

1

@Tomo1989 jazda z kacapinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?