FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale przyfarcone xd no ale dobrze, moze to bedzie ten potrzebny impuls
0
Rapinha z lewej bezproduktywny... Xavi naprawde nie ogarnia juz tej kuwety
1
Chcialbym jutro info z rana ze Xavi podal sie do dymisji. Bo z tej maki chleba juz chyba nie będzie. Potrzebny jakis Conte czy inny wonder trener z Portugalii, cokolwiek dajacego nadzieje na przyszlosc.
0
@Tomek54321 tory byly zle
13
Zle to wyglada. Taki pozny Koeman.
1
No niestety, Laporta myslal, ze Xavi bedzie drugim Guardiola. Nie pyklo i chyba juz nie pyknie.
Szkoda tez Xaviego. Rzucony na gleboka wode. Chociaz w sumie sam sie rzucil xd Z ligi wielbłądów do Barcy i to w piekielnym kryzysie. Ehh.
2
Przecież w 1/8 nas zgwalca...
0
Teraz juz naprawde mozna wylaczyc
1
@against_modern_football brutalne, acz prawdziwe. Albo my albo oni
0
Firefox + wtyczka ublock origin. Jakby ktos chcial utrzec nosa youtubowi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Laporta z kumplami i chyba specjalnie poddymiaja, żeby el classico było jeszcze ciekawsze, generowało jeszcze większe zyski.
Aż się przypominają boje z Mourinho. W sobotę będzie podobnie coś czuję xd mega zaciętość, nie odstawianie nogi, ultra gwizdy na Viniciiusa. Oby tylko na gwizdach i neutralnych inwektywach stanęło. Niech zostawia jego kolor skóry w spokoju...
1
@Worny 176... Bardzo niski.
Its over
2
Grajcie na Fermina, on jest dobry!
0
Co to za nowa przyśpiewka?
0
@regatta52 za wczesnie
0
Dawać guia za ferrana na drugą.
2
Ferran to ma mózg rekina, kurla
1
Uwielbiam ofensywne wejścia Araujo.
0
De Jong i lewy jakie best friendy xd
1
@Warty yup. Moze to starosc, a moze obecna formula sie naprawde wyczerpala i pora na zmiany. Np. Superliga (° ͜ʖ °)
0
Kurde, chyba trzeba wybaczyc zeszloroczona wpadke z turkami. Galata u siebie jest mega mocne, Bayern momentami gnieciony xd
6
Dobry ten psycholog, pewność siebie aż z niego bucha. XD
0
@Kluivert_P protip: wysoka temperatura niszczy dobre właściwości miodu. Ciepłe mleko tak, gorace nie.
7
Xavi, jak ty mnie zaimponowales wpuszczeniem gowniarza w takim momencie.
Ale.po raz kolejny sie sprawdza powiedzenie, ze do odważnych swiat nalezy xd
1
Co tu sie xddddddd
0
Xavi grubo idzie ze zmianami.
1
Dembele i jego opinia nie znacza nic xd
0
Gadanie nic nie kosztuje
1
@Tomo1989 jazda z kacapinho.