FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Typowy bombel haha
9
Dobrze, dobrze, szukac perelek. Tym bardziej, ze Araujo jest szklanka.
1
@FioletoweOczy wiecej dzwigni juz sie chybe NIE DA zastosowac.
kurde szkoda ze nie da sie usuwac komentarzy hah
0
No ciekawie sie zapowiada, w teorii przynajmniej. Mogloby wyrosnac pare gwiazd z zaplecza, bo wiecej dzwigni juz sie chyba zastosowac. A moze... ?
1
boli mnie wielki real. bedac przepychac mecze w tym sezonie jak my w poprzednim, ehh
10
@ACRAB95 maja jeszcze rodrygo, viniciusa, camavinge (dryblingiiem wejda w pole karne, dograja), od biedy kroosa czy valverde ktorzy czasem potrafia zaladowac z dystansu.
Kogo my mamy? Yamala xD
0
To zdjecie to tak specjalnie chyba xd
0
Kolejnego fajnego pilkarza oddalismy?
0
Mingueza scial kudly i od razu lepiej gra
0
Bellingham, camavinga, rodrygo, vinicius. Ajajaj maja kim robic roznice jak nie idzie.
U nas jak dzieciak yamal nie pociagnie to bijemy glowa w mur. Beda ciezary w tym sezonie :/
0
@Joe_Pesci oho, damage control. Na razie...
Ludzie, zastanowcie sie na kogo chcecie glosowac!
0
Dawac jakies perelki do skladu. Niech kopna prosto polke pare razy i cyk do sprzedania w zime.
Robic jak ajax i inni.
1
No i pyk, beda becki
0
@macio_944 Skoncz tak bronic tego Xaviego. Dostal duzo pilkarzy, za mase hajsu na kreche. Nawet pomijajac chore akcje z Alemanym, ktory wpychal swoich pilkarzy, to z tych waznych pilkarzy dostal jednak sporo.
Nas ogrywaly w takiej LE druzyny znacznie gorsze. Mecze w la liga przepchamy kolanem, poprzedni sezon to juz w ogole jakas aberracja w postaci ter stegena i wynikow 1:0...
Mamy 2 mecze i znow sie powtarza sytuacja. Gra jest nudna, momentami wygladaja jakby nie wiedzieli co grac. 3 pkt to glownie blysk geniuszu pedriego i gundogana. Potem gol Ferrana poszedl przy rozluznionej, nie majacej nic do stracenia, obronie przeciwnika.
W Barcelonie jednym z niewielu pozytywow jest16 letni Yamal. Przeciez to jest chore, nawet biorac pod uwage skale talentu dzieciaka.
0
@FutbolFan lol, a czemu nie? w kosmos latamy, budujemy bomby atomowe/wodorowe xD Heloł...
2
Niech przyjdzie za orzeszki. Moze to drugi Aubemayang? A chłopak pare razy pokazal, ze drzemie w nim talent.
0
@Cule1234 znow meczenie buly, matko bosko. Zaczynamy przypominac atletico z tymi wynikami 1:0 czy 2:0 w porywach.
0
@MesQueUnClub96 watpie. mysle ze wiekszosc byla wkurzona, ze wyrzucono 150 melonow czy tam 120 za szklanke, w dodatku z wysoka gaza. Pedri przyszedl za ochlapy i jego kontuzje latwiej zniesc.
1
@AlexDark00 Zadne tam ciekawe. Przeciez to sie zauwaza juz w podstawowce, ze jedni sa lepiej traktowani, a inni gorzej, bo ladniejszy/madrzejszy/przyjemniejszy/bogatszy bla bla bla
0
@partymaker do it.
0
@DamianBarcaCule aktualizacja aktualizacja aktualizacja aktualizacja aktualizacja aktualizacja
0
@Bartula ludzie wierza w konfederacje i pis, takze... coz.
0
@tbas do roboty, nieroby, a nie zebrac jak "lewackie qrwy" ;]
0
@talizmo factos. #xaviout
0
@Benz messi gral w innej lidze. swojej.
1
Idzcie w cholere z ta drużyną xD
32
A mi sie podobaja takie historie, sa inspirujace. Dajesz, Rekinie! Posadz Lewego na lawie, albo jak sie ogarnie, dogrywaj mu pileczki
1
@Jakchcesz niby tak, ale w tym sezonie to chyba przeginka, nie przypominam sobie czegos takiego
1
@Albatros best place in the universe
0
@tgrzeb e tam podejrzane. po prostu to dla mnie takie mega wsiowe.
Na Loewa, szkoleniowca reprezentacji niemiec, tez nie zwracales uwagi?