2

Typowy bombel haha

9

Dobrze, dobrze, szukac perelek. Tym bardziej, ze Araujo jest szklanka.

1

@FioletoweOczy wiecej dzwigni juz sie chybe NIE DA zastosowac.

kurde szkoda ze nie da sie usuwac komentarzy hah

0

No ciekawie sie zapowiada, w teorii przynajmniej. Mogloby wyrosnac pare gwiazd z zaplecza, bo wiecej dzwigni juz sie chyba zastosowac. A moze... ?

1

boli mnie wielki real. bedac przepychac mecze w tym sezonie jak my w poprzednim, ehh

10

@ACRAB95 maja jeszcze rodrygo, viniciusa, camavinge (dryblingiiem wejda w pole karne, dograja), od biedy kroosa czy valverde ktorzy czasem potrafia zaladowac z dystansu.

Kogo my mamy? Yamala xD

0

To zdjecie to tak specjalnie chyba xd

0

Kolejnego fajnego pilkarza oddalismy?

0

Mingueza scial kudly i od razu lepiej gra

0

Bellingham, camavinga, rodrygo, vinicius. Ajajaj maja kim robic roznice jak nie idzie.

U nas jak dzieciak yamal nie pociagnie to bijemy glowa w mur. Beda ciezary w tym sezonie :/

0

@Joe_Pesci oho, damage control. Na razie...

Ludzie, zastanowcie sie na kogo chcecie glosowac!

0

Dawac jakies perelki do skladu. Niech kopna prosto polke pare razy i cyk do sprzedania w zime.

Robic jak ajax i inni.

1

No i pyk, beda becki

0

@macio_944 Skoncz tak bronic tego Xaviego. Dostal duzo pilkarzy, za mase hajsu na kreche. Nawet pomijajac chore akcje z Alemanym, ktory wpychal swoich pilkarzy, to z tych waznych pilkarzy dostal jednak sporo.

Nas ogrywaly w takiej LE druzyny znacznie gorsze. Mecze w la liga przepchamy kolanem, poprzedni sezon to juz w ogole jakas aberracja w postaci ter stegena i wynikow 1:0...

Mamy 2 mecze i znow sie powtarza sytuacja. Gra jest nudna, momentami wygladaja jakby nie wiedzieli co grac. 3 pkt to glownie blysk geniuszu pedriego i gundogana. Potem gol Ferrana poszedl przy rozluznionej, nie majacej nic do stracenia, obronie przeciwnika.

W Barcelonie jednym z niewielu pozytywow jest16 letni Yamal. Przeciez to jest chore, nawet biorac pod uwage skale talentu dzieciaka.

0

@FutbolFan lol, a czemu nie? w kosmos latamy, budujemy bomby atomowe/wodorowe xD Heloł...

2

Niech przyjdzie za orzeszki. Moze to drugi Aubemayang? A chłopak pare razy pokazal, ze drzemie w nim talent.

0

@Cule1234 znow meczenie buly, matko bosko. Zaczynamy przypominac atletico z tymi wynikami 1:0 czy 2:0 w porywach.

0

@MesQueUnClub96 watpie. mysle ze wiekszosc byla wkurzona, ze wyrzucono 150 melonow czy tam 120 za szklanke, w dodatku z wysoka gaza. Pedri przyszedl za ochlapy i jego kontuzje latwiej zniesc.

1

@AlexDark00 Zadne tam ciekawe. Przeciez to sie zauwaza juz w podstawowce, ze jedni sa lepiej traktowani, a inni gorzej, bo ladniejszy/madrzejszy/przyjemniejszy/bogatszy bla bla bla

0

@partymaker do it.

0

@DamianBarcaCule aktualizacja aktualizacja aktualizacja aktualizacja aktualizacja aktualizacja

0

@Bartula ludzie wierza w konfederacje i pis, takze... coz.

0

@tbas do roboty, nieroby, a nie zebrac jak "lewackie qrwy" ;]

0

@talizmo factos. #xaviout

0

@Benz messi gral w innej lidze. swojej.

1

Idzcie w cholere z ta drużyną xD

32

A mi sie podobaja takie historie, sa inspirujace. Dajesz, Rekinie! Posadz Lewego na lawie, albo jak sie ogarnie, dogrywaj mu pileczki

1

@Jakchcesz niby tak, ale w tym sezonie to chyba przeginka, nie przypominam sobie czegos takiego

1

@Albatros best place in the universe

0

@tgrzeb e tam podejrzane. po prostu to dla mnie takie mega wsiowe.

Na Loewa, szkoleniowca reprezentacji niemiec, tez nie zwracales uwagi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?