1

Nie strasz, nie strasz...

W ogole chyba szykuja sie znow mega zaciete el clasico. Nawet dzisiejsze/wczorajsze spotkanie towarzyskie bylo dosc ostre, momentami wiory lecialy.

3

@koksik2700 let me fight for you khalisi

1

Widze wszyscy obstawiaj porazke, to cos czuje, ze wygramy.

6

Xaviego juz cisnienie przygniata, a to dopiero presezon

11

@Odcinkowy 5 mln kilometrów? Co to, galactik football?

2

Mini barcelona z tego betisu sie robi

1

Troche koleczko wzajemnej adoracji. Ale moze w tym szalenstwie jest metoda

8

Za to ma bol dupy o memy i premie z naszych podatkow haha.

20

Ale to jest leszczyk. Ego na poziomie ronaldo. Szkoda ze umiejetnosci o wiele gorsze

0

@TaughtMule Blendzioh!

0

@PatrychoO chłop by magika pierdyknal gdyby nie futbol xd pilkarz genialny, ale czlowiek dziwny na maksa.

81

@DonMatteo901 nie dosc, ze g0wnopoziom, to jeszcze mozna zarobic w ryłło. xD Polska liga

2

Szkoda. Hajs by sie przydal, a z Dembusiem taka sytuacja, ze niby ma namiastke magii to brakuje mu boiskowej inteligencji, zeby zrobic z niej uzytek.

32

Z tym klubem nie ma nudy.

0

@doc felix fichado xD

0

Ja bym sprobowal wymiany z ferranem. Ryzyko male, a nuz odpali. A ferran moze lepiej poczuje się w Madrycie. Zmiana otoczenia moze tej dwojce dobrze zrobic.

2

Obrzydza mi ostatnie przyjemnosci... Ja pierniczę

1

@agaFCB przeciez stres to jest najlepszy w sporcie. I w sumie w zycku xd

1

Ale ma psyche skurczybyk.

1

Jedziesz jugola!

0

Kosmos. Alcaraz to bierze, no nie ma opcji.

0

Nie no, hiszpan musi to wziac.

0

on jakies czary odprawia podczas tej przerwy xD

1

@norbi77 jrpdl? chyba dobrze, ze wyrwal chwasta?

0

no nareszcie xDDDDDDD

0

to przestaje byc smieszne.

2

panie hiszpan, koncz pan tego gema

1

Matrix sie zacial. Nie skoncza tego gema xD

0

cos ten alcaraz szalu nie robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?