FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie strasz, nie strasz...
W ogole chyba szykuja sie znow mega zaciete el clasico. Nawet dzisiejsze/wczorajsze spotkanie towarzyskie bylo dosc ostre, momentami wiory lecialy.
3
@koksik2700 let me fight for you khalisi
1
Widze wszyscy obstawiaj porazke, to cos czuje, ze wygramy.
6
Xaviego juz cisnienie przygniata, a to dopiero presezon
11
@Odcinkowy 5 mln kilometrów? Co to, galactik football?
2
Mini barcelona z tego betisu sie robi
1
Troche koleczko wzajemnej adoracji. Ale moze w tym szalenstwie jest metoda
8
Za to ma bol dupy o memy i premie z naszych podatkow haha.
20
Ale to jest leszczyk. Ego na poziomie ronaldo. Szkoda ze umiejetnosci o wiele gorsze
0
@TaughtMule Blendzioh!
0
@PatrychoO chłop by magika pierdyknal gdyby nie futbol xd pilkarz genialny, ale czlowiek dziwny na maksa.
81
@DonMatteo901 nie dosc, ze g0wnopoziom, to jeszcze mozna zarobic w ryłło. xD Polska liga
2
Szkoda. Hajs by sie przydal, a z Dembusiem taka sytuacja, ze niby ma namiastke magii to brakuje mu boiskowej inteligencji, zeby zrobic z niej uzytek.
32
Z tym klubem nie ma nudy.
0
@doc felix fichado xD
14
wywracanie stolika be like:
https://wykop.pl/cdn/c3201142/fc5e5a05db29a944f69922136b75b539d6ce2ead89adf60cfe706ac6d5ac86a1.jpg?author=blurred&auth=9e78bc6691f93f674d871dc3ca994995
xDDD
0
Ja bym sprobowal wymiany z ferranem. Ryzyko male, a nuz odpali. A ferran moze lepiej poczuje się w Madrycie. Zmiana otoczenia moze tej dwojce dobrze zrobic.
2
Obrzydza mi ostatnie przyjemnosci... Ja pierniczę
1
@agaFCB przeciez stres to jest najlepszy w sporcie. I w sumie w zycku xd
1
Ale ma psyche skurczybyk.
1
Jedziesz jugola!
0
Kosmos. Alcaraz to bierze, no nie ma opcji.
0
Nie no, hiszpan musi to wziac.
0
on jakies czary odprawia podczas tej przerwy xD
1
@norbi77 jrpdl? chyba dobrze, ze wyrwal chwasta?
0
no nareszcie xDDDDDDD
0
to przestaje byc smieszne.
2
panie hiszpan, koncz pan tego gema
1
Matrix sie zacial. Nie skoncza tego gema xD
0
cos ten alcaraz szalu nie robi