57

Kocham ten klub. Nigdy nie ma nudno. Nawet jak gra kuleje, to dalej cos sie dzieje xd

1

Odpali po odejsciu, jak griezmann xd

0

Kurde narzekalem na niego momentami, zwlaszcza w LM, ale teraz sobie czlowiek uswiadamia, ze konczy sie pewna era. Ostatni z wielkich. Ale ten czas zapieprza...

3

Co oni chca w tej arabii odtworzyc zlota barce? xd jeszcze alvesa wykupic z wiezienia, valdes da rade na bramce, masche tez wroci z emeryturki czy tam trenerki, suarez pewnie tez by poszedl

1

Busi pasowal pod konkretna Barce. Ale tamtej Barcelony juz nie ma.

Thank you and good luck

0

@Poro6niec to sie odbije czkawka predzej czy pozniej. Nie biedowali za mlodu, to beda pozniej, nie mowiac o braku emeytury.

No chyba ze wyjada. Ale zycie na obczyźnie tez nie jest dla kazdego

0

Telenowela jak z griezmannem

0

Czlowiek nie docenial tego zlotego okresu

1

@Sensible "spalem w rurze i teraz mnie krzyz nap***la"

5

Komentarz usunięty

15

Kiedys amigosi na boisku, teraz amigosi a zarzadzie.

Czy w tym klubie bedzie normalnie?

1

Nie wygrzebiemy sie z tego bagna. A w kazdym razie nie za szybko

1

@J23Closs za po przynajmniej byly konkursy na stanowiska. Byle miernota ich nie przechodzila.

I kto tu ma demencje?

0

Komentarz usunięty

0

Ta formula jest iscie durna

0

3

To jest serio obrzydliwe. Nie dziwie sie, ze coraz wiecej ludzi ucieka z tego klubu. Ostatnio Alemany, lada moment moze Cruyff.

0

@supraomnes1 prawda. Dobrym przykladem byl real mourinho. El.clasico wtedy bylo epickie

4

Łeee, miekkiszon. Myslalem ze ich zleje cieplym moczem

1

Ciekawa kandydatura.

0

@damianfcb105 ale by sie zapisal zlotymi zgloskami, ojojoj

6

Ta milosc zaczyna byc toksyczna. Zamiast zainwestowac te pieniadze w mlodych, gniewnych, pragnacych tytulow, to sorry no.

Przyjdzie liga mistrzow, ba, liga europy i znow nas zabiegaja z messim, busim, roberto...

0

@Lisek normalnosc jest nudna. YOLO

3

Ale koleczko adoracji. Troche jak w pisie.

2

Potrzebujemy hajsu, a Brazylijczyk nie powala, poza statystykami nabitymi z cieniasami. Juz serio wole postawic w 100 % na tego Fatiego albo innego wychowanka.

2

Ja mu sie nie dziwie. Tez uwazam, ze temu klubowi potrzebna jest rewolucja, a dalej jest pudrowanie trupa. Choc z drugiej strony jesli faktycznie sobie za duzo pozwalal...

0

@Firestone avatara lepiej zmieniaj

0

@Gaudi79 i spierniczyl.

Nieladnie xd

0

Hahahah czulem to w kościach. Nawet pod jakims artykułem/twittem mowiacym, ze "bedzie sie działo w lato" z jego strony . xD

0

Albo maja juz wywalone, bo mistrz w zasadzie zdobyty, albo czekają nas niezle jaja w przyszlym sezonie a'la koeman 2.0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?