FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
57
Kocham ten klub. Nigdy nie ma nudno. Nawet jak gra kuleje, to dalej cos sie dzieje xd
1
Odpali po odejsciu, jak griezmann xd
0
Kurde narzekalem na niego momentami, zwlaszcza w LM, ale teraz sobie czlowiek uswiadamia, ze konczy sie pewna era. Ostatni z wielkich. Ale ten czas zapieprza...
3
Co oni chca w tej arabii odtworzyc zlota barce? xd jeszcze alvesa wykupic z wiezienia, valdes da rade na bramce, masche tez wroci z emeryturki czy tam trenerki, suarez pewnie tez by poszedl
1
Busi pasowal pod konkretna Barce. Ale tamtej Barcelony juz nie ma.
Thank you and good luck
0
@Poro6niec to sie odbije czkawka predzej czy pozniej. Nie biedowali za mlodu, to beda pozniej, nie mowiac o braku emeytury.
No chyba ze wyjada. Ale zycie na obczyźnie tez nie jest dla kazdego
0
Telenowela jak z griezmannem
0
Czlowiek nie docenial tego zlotego okresu
1
@Sensible "spalem w rurze i teraz mnie krzyz nap***la"
5
Komentarz usunięty
15
Kiedys amigosi na boisku, teraz amigosi a zarzadzie.
Czy w tym klubie bedzie normalnie?
1
Nie wygrzebiemy sie z tego bagna. A w kazdym razie nie za szybko
1
@J23Closs za po przynajmniej byly konkursy na stanowiska. Byle miernota ich nie przechodzila.
I kto tu ma demencje?
0
Komentarz usunięty
0
Ta formula jest iscie durna
0
@against_modern_football otototo
3
To jest serio obrzydliwe. Nie dziwie sie, ze coraz wiecej ludzi ucieka z tego klubu. Ostatnio Alemany, lada moment moze Cruyff.
0
@supraomnes1 prawda. Dobrym przykladem byl real mourinho. El.clasico wtedy bylo epickie
4
Łeee, miekkiszon. Myslalem ze ich zleje cieplym moczem
1
Ciekawa kandydatura.
0
@damianfcb105 ale by sie zapisal zlotymi zgloskami, ojojoj
6
Ta milosc zaczyna byc toksyczna. Zamiast zainwestowac te pieniadze w mlodych, gniewnych, pragnacych tytulow, to sorry no.
Przyjdzie liga mistrzow, ba, liga europy i znow nas zabiegaja z messim, busim, roberto...
0
@Lisek normalnosc jest nudna. YOLO
3
Ale koleczko adoracji. Troche jak w pisie.
2
Potrzebujemy hajsu, a Brazylijczyk nie powala, poza statystykami nabitymi z cieniasami. Juz serio wole postawic w 100 % na tego Fatiego albo innego wychowanka.
2
Ja mu sie nie dziwie. Tez uwazam, ze temu klubowi potrzebna jest rewolucja, a dalej jest pudrowanie trupa. Choc z drugiej strony jesli faktycznie sobie za duzo pozwalal...
0
@Firestone avatara lepiej zmieniaj
0
@Gaudi79 i spierniczyl.
Nieladnie xd
0
Hahahah czulem to w kościach. Nawet pod jakims artykułem/twittem mowiacym, ze "bedzie sie działo w lato" z jego strony . xD
0
Albo maja juz wywalone, bo mistrz w zasadzie zdobyty, albo czekają nas niezle jaja w przyszlym sezonie a'la koeman 2.0