FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz jux go przygniata presja, a nawet nie podpisal kontraktu xd
3
No niestety, mimo ze cieszylem sie jak dziecko na Lewandowskiego, to od dobre pol roku gra kaszane. Mlodszy tez nie bedzie... Moze to dobry moment sie pozegnac? Przegapimy moment i znow bedziemy sie bujac ze sprzedaza/wypozyczeniem...
2
Jesli to prawda z tym Lewym, to ja bym go opchnal autentycznie xD Za niego Felix i idziemy po potrojna korone
1
Nie mozna tak czesciej? xd wypromowac leszcza i sprzedac z zyskiem? Ajax potrafi to my niby nie?!
1
Kocham ten klub. Nie ma nudy.
0
Felix to przygasła gwiazda, moze u nas zaplonie na nowo. A potrzebujemy gwiazd. Niby Yamal zaczyna coraz jasniej plonac, ale to wciaz dzieciak.
Dawac go tu.
0
@Technik
Tego slucha podczas jazdy
0
Tyle sa warte oceny,.ktorymi niektorzy tu sie podniecaja/podniecali w stosunku do pewnego argentynczyka xd
0
Takim ambitnym trzeba dawac szanse i kontrakty! Widac ze jak chlopak wchodzi na boisko to tryska energia i walczy.
0
Felix zaraz targnie sie na zycie.
1
Fajna rodzinka, taka nie za normalna.
2
Oho, Xavi przejrzał na oczy. Moze jest nadzieja.
3
Nie moge z tego zdjecia... przeciez to reinkarnacja Krisztianu xD
4
@Vernon_Roche Chlop poki co odzyl, a ty chcesz go sprzedawac? Smiechu warte.
3
@fart jak lahm tutaj wyglada
1
Bedzie skandowane jego nazwisko przy okazji gry u siebie, oj bedzie.
3
Wiecej szczescia jak rozumu. Ferran powinien w koncu dostac pierwszy sklad. Najlepiej za Lewego. Przykro to pisac, ale nie chce sie patrzec na rodaka.
0
Nie no nie moge patrzec na Roberto. Dejcie jakiegoś młodego za niego...
2
@Firestone eee tam, @macio_944 twierdzi ze jest git majonez
0
Yamal to drugi Messi, bez kitu. Czysty talent
3
@macio_944 XDddd skoncz
0
Wiecej farta jak rozumu. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Laporta mam nadzieje ze bedzie twardy jak z koemanem i poczeka z tym przedluzeniem umowy xaviego... Legenda legendą, ale to slabo wyglada. Slabo wygladalo sezon temu, ale bronily go wyniki. Obecnie... Slaby start delikatnie piszac
1
Yamal musi podac, yamal musi strzelac... 16 latek.
Przeciez to zart. Ta druzyna lezy i kwiczy bez gowniarza
0
Xavi do pazdziernika
5
Setien nas bije, a u nas sie osmieszyl chocby tym 2:8 xD
Może barca jest przekleta i nikt i nic tu nie pomoze? Po prostu trzeba przeczekac.
0
I uj, lewy dalej nic xd
2
Posiadanie posiadaniem, ale trzeba byc elastycznym. Nie lepiej czasem oddac pole i sprobowac kontry? Juz chyba lepsze to, niz klepanie od lewej do prawej. Pod tym wzgledem podoba mi sie Oriol. To zaryzyzykuje podaniem, to uderzy na bramke.
W premier league jest mnostwo miejsca, mecze sa dynamiczne i fajnie sie to oglada. Hiszpanskie posiadanie pilki poszlo w zla strone.
1
Blagam zeby to znow nie byly meczarnie. Zebym nie musial sie wstydzic za Lewego podwojnie...