0

@kuz jux go przygniata presja, a nawet nie podpisal kontraktu xd

3

No niestety, mimo ze cieszylem sie jak dziecko na Lewandowskiego, to od dobre pol roku gra kaszane. Mlodszy tez nie bedzie... Moze to dobry moment sie pozegnac? Przegapimy moment i znow bedziemy sie bujac ze sprzedaza/wypozyczeniem...

2

Jesli to prawda z tym Lewym, to ja bym go opchnal autentycznie xD Za niego Felix i idziemy po potrojna korone

1

Nie mozna tak czesciej? xd wypromowac leszcza i sprzedac z zyskiem? Ajax potrafi to my niby nie?!

1

Kocham ten klub. Nie ma nudy.

0

Felix to przygasła gwiazda, moze u nas zaplonie na nowo. A potrzebujemy gwiazd. Niby Yamal zaczyna coraz jasniej plonac, ale to wciaz dzieciak.

Dawac go tu.

0

@Technik



Tego slucha podczas jazdy

0

Tyle sa warte oceny,.ktorymi niektorzy tu sie podniecaja/podniecali w stosunku do pewnego argentynczyka xd

0

Takim ambitnym trzeba dawac szanse i kontrakty! Widac ze jak chlopak wchodzi na boisko to tryska energia i walczy.

0

Felix zaraz targnie sie na zycie.

1

Fajna rodzinka, taka nie za normalna.

2

Oho, Xavi przejrzał na oczy. Moze jest nadzieja.

3

Nie moge z tego zdjecia... przeciez to reinkarnacja Krisztianu xD

4

@Vernon_Roche Chlop poki co odzyl, a ty chcesz go sprzedawac? Smiechu warte.

3

@fart jak lahm tutaj wyglada

1

Bedzie skandowane jego nazwisko przy okazji gry u siebie, oj bedzie.

3

Wiecej szczescia jak rozumu. Ferran powinien w koncu dostac pierwszy sklad. Najlepiej za Lewego. Przykro to pisac, ale nie chce sie patrzec na rodaka.

0

Nie no nie moge patrzec na Roberto. Dejcie jakiegoś młodego za niego...

2

@Firestone eee tam, @macio_944 twierdzi ze jest git majonez

0

Yamal to drugi Messi, bez kitu. Czysty talent

3

@macio_944 XDddd skoncz

0

Wiecej farta jak rozumu. xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Laporta mam nadzieje ze bedzie twardy jak z koemanem i poczeka z tym przedluzeniem umowy xaviego... Legenda legendą, ale to slabo wyglada. Slabo wygladalo sezon temu, ale bronily go wyniki. Obecnie... Slaby start delikatnie piszac

1

Yamal musi podac, yamal musi strzelac... 16 latek.

Przeciez to zart. Ta druzyna lezy i kwiczy bez gowniarza

0

Xavi do pazdziernika

5

Setien nas bije, a u nas sie osmieszyl chocby tym 2:8 xD

Może barca jest przekleta i nikt i nic tu nie pomoze? Po prostu trzeba przeczekac.

0

I uj, lewy dalej nic xd

2

Posiadanie posiadaniem, ale trzeba byc elastycznym. Nie lepiej czasem oddac pole i sprobowac kontry? Juz chyba lepsze to, niz klepanie od lewej do prawej. Pod tym wzgledem podoba mi sie Oriol. To zaryzyzykuje podaniem, to uderzy na bramke.

W premier league jest mnostwo miejsca, mecze sa dynamiczne i fajnie sie to oglada. Hiszpanskie posiadanie pilki poszlo w zla strone.

1

Blagam zeby to znow nie byly meczarnie. Zebym nie musial sie wstydzic za Lewego podwojnie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?