0

"Cały czas tańczy w polu karnym Argentyńczyk"

0

Neymar wchodzi :D Właśnie przeczytałam o nim książkę

0

Gdyby bilbao strzeliło samobója, to sędzia by powiedział, że nic nie było hehe

1

NARESZCIE WCHODZI PIQUE :D

0

ale munira sfaulował :d

0

a w moich snach to trójka rozwala :)

0

hahah a pod koniec się zorientowali, że lepiej dawać na Barcę, bo potem, jak ich mecz poddadzą głosowaniu, może być różnie :)

0

*dobra* hahah :) nie wszyscy na tej stronie to panowie ;)

0

a przepraszam, z komputera 2, bo jeszcze z explorera ;)

1

2 głosy, z tel i kompa, oddane. jeszcze tylko tablet :)

0

ciekawe kto... oczywiście, że fani juv :c

0

dokładnie, nazywają nas, cytuję, "dzieciaczkami", i się wszyscy zorganizowali!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?