Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Realem :) Ważne, by mu się udało c:
4
Pedro - "Wszedł i zaginął"
0
Bravo na zdjęciu: rzucam pracę! :D
0
Wiadomo było, że go nie puści ;D
1
Benzyna najlepszym napastnikiem w lidze? Trzymajcie mnie :d
0
Tylko żeby z fikołkiem było, tak dla efektu :D
0
w sumie racja, to już jest normalne :)
0
A może ćwiczą upadanie?
0
biedny Rafinha, znowu kotuzja...
0
A ja się obawiam, że Ronaldo zanurkuje i będzie karny (GD)...
2
Czy mi się wydaje, czy Ronaldo popycha Jamesa? ;d
0
mecz do zapomnienia, i tyle w temacie.
0
zawsze tak jest :)
0
i Neymar!!!!!!!! i Munir asysta :D
0
jeeeeeeeeeeest! http://chill-tv.com/viewpage.php?page_id=2 - jaka radość :D - czy to nie Hudson?
0
znowu rożny.....
1
uff, udało się, nie ma bramki.
0
A ja już go widzę :)
0
I tutaj podam hasło, którym, jak mi się wydaje, kieruje się Rayo - "Najlepszą obroną jest atak" - ciekawa jestem, jak zagrają z Barceloną. I mam nadzieję, że na bramce Blaugrany stanie Bravo, fajnie by było, jakby pobił te 560 min. bez bramki :) Ale lepiej mówić jak LE - Nieważne, ile goli będzie strzelonych, ważne, żeby wygrać. To po 3 pkt i Visca el Barça!
6
błagam tylko, żeby Pedro nie wyszedł w wyjściowej 11... moim zdaniem lepiej dać szansę Munirowi czy Sandro.
0
A powiedz mi, że nie ma morza c":
0
Też się zastanawiam.
0
Ale Luis ma minę tragiczną ;d
4
Messi, Messi wszędzie...
0
Ludzie, nie zajmujmy się Realem, to nie jego strona! Cieszmy się, że to "tylko" faza grupowa, i jeszcze wszystko można odrobić! A co do meczu to mimo przegranej nie ukrywam, że był ciekawszy od wszystkich meczów z La Liga razem wziętych. Ale to już moim skromnym zdaniem.
0
A ja bez transmsji, wszystkie tną :c
0
GOOOL DLA BARCY!! JESZCZE ODROBIMY!!!!
0
Tak, sprzedajmy wszystkich, macie rację.
0
mam dokładnie ten sam problem.
0
♥ YOU MESSI!