0

Z Realem :) Ważne, by mu się udało c:

4

Pedro - "Wszedł i zaginął"

0

Bravo na zdjęciu: rzucam pracę! :D

0

Wiadomo było, że go nie puści ;D

1

Benzyna najlepszym napastnikiem w lidze? Trzymajcie mnie :d

0

Tylko żeby z fikołkiem było, tak dla efektu :D

0

w sumie racja, to już jest normalne :)

0

A może ćwiczą upadanie?

0

biedny Rafinha, znowu kotuzja...

0

A ja się obawiam, że Ronaldo zanurkuje i będzie karny (GD)...

2

Czy mi się wydaje, czy Ronaldo popycha Jamesa? ;d

0

mecz do zapomnienia, i tyle w temacie.

0

zawsze tak jest :)

0

i Neymar!!!!!!!! i Munir asysta :D

0

jeeeeeeeeeeest! http://chill-tv.com/viewpage.php?page_id=2 - jaka radość :D - czy to nie Hudson?

0

znowu rożny.....

1

uff, udało się, nie ma bramki.

0

A ja już go widzę :)

0

I tutaj podam hasło, którym, jak mi się wydaje, kieruje się Rayo - "Najlepszą obroną jest atak" - ciekawa jestem, jak zagrają z Barceloną. I mam nadzieję, że na bramce Blaugrany stanie Bravo, fajnie by było, jakby pobił te 560 min. bez bramki :) Ale lepiej mówić jak LE - Nieważne, ile goli będzie strzelonych, ważne, żeby wygrać. To po 3 pkt i Visca el Barça!

6

błagam tylko, żeby Pedro nie wyszedł w wyjściowej 11... moim zdaniem lepiej dać szansę Munirowi czy Sandro.

0

A powiedz mi, że nie ma morza c":

0

Też się zastanawiam.

0

Ale Luis ma minę tragiczną ;d

4

Messi, Messi wszędzie...

0

Ludzie, nie zajmujmy się Realem, to nie jego strona! Cieszmy się, że to "tylko" faza grupowa, i jeszcze wszystko można odrobić! A co do meczu to mimo przegranej nie ukrywam, że był ciekawszy od wszystkich meczów z La Liga razem wziętych. Ale to już moim skromnym zdaniem.

0

A ja bez transmsji, wszystkie tną :c

0

GOOOL DLA BARCY!! JESZCZE ODROBIMY!!!!

0

Tak, sprzedajmy wszystkich, macie rację.

0

mam dokładnie ten sam problem.

0

♥ YOU MESSI!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?