5

LE: "Wyciągnęliśmy wnioski" Bartomeu: "Będziemy iść własną drogą"

0

Pedro sprintuje, mecz życia xd

0

bał się, że go klub zdrajcą nazwie....

0

poczekamy, zobaczymy. żegnam :)

0

ha, co za myślenie :D kibicem się jest, a nie bywa, mój panie :)

0

Dawać Ronaldinho!

1

Ale swoją drogą, nie gramy źle.

0

Tak właśnie LE wyciąga wnioski :)

0

A LE i tak powie: "Wyciągneliśmy wnioski". Smutny los...

15

Busquets leży, otwiera oko...

0

Znowu ten Munir, najpierw niech pójdzie na kurs dobrego zachowywania się :)

0

Z pewnością Lucho przygotowuje go na kolejne spotkania...

1

Jak to się mówi: "Nadzieja matką głupich" ;) miejmy jednak tę "nadzieję", że kiedyś zobaczymy taki skład :)

0

Żebyś się nie zdziwił ;) Okazało się też, że Barcelona kupiła jeszcze jednego zawodnika, Rarkitica!

0

Świat się zawalił, LE nie powołał Pikeja, swojego "mocnego" punktu!

0

Caparros wiedział co robi :)

0

Właściwie racja. Też myślę, że tak byłoby lepiej, ale tak czy siak była to presja na bramkarzu i defensywie.

0

Dobrze, że już nie ma tej presji z czystym kontem.

1

mes que un club - czytaj mes que un criminal

0

Jeżeli to kiedykolwiek nastąpi, jeżeli Laporta wygra - mogą sobie do 2016 nie wygrywać. Ważne, żeby w końcu powstało coś pozytywnie niezniszczalnego. Jestem za :)

0

Ludzie, to wy jeszcze nie wiecie, kto to Douglas? No serio, to już przesada ;d ja rozumiem, żeby takiego Iniesty nie znać, ale Douglasa? Źle się dzieje z tym światem...

0

będzie się działo :D

0

A śmiali się z dywanu na okładce, sami wystawiają kołderki ;)

0

A może Pedro kapitanem? On by się tylko uśmiechnął i już wiedzieliby co jest grane :)

0

Co ten Neymar tak żuje? :D

0

i ten rajd Guardioli :)

0

Te oczy Enrique mnie zabijają :D

1

Szkoda, że Enrique nie przegląda tej strony... Może zobaczyłby ocenę Busquetsa. Ale ale, o czym my tu w ogóle mówimy, przecież LE wiel lepiej.

0

http://www.meczyki.pl/obrazki,18210 - którzy według was są teraz podobni do siebie ze swoich "dziecięcych lat"? ;)

0

Może LE zobaczy, że to nie Busi dostał nominację, a Mascherano :) Ach, zapomniałam, on przecież z pewnością wie o sprawie z Perezem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?