Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
LE: "Wyciągnęliśmy wnioski" Bartomeu: "Będziemy iść własną drogą"
0
Pedro sprintuje, mecz życia xd
0
bał się, że go klub zdrajcą nazwie....
0
poczekamy, zobaczymy. żegnam :)
0
ha, co za myślenie :D kibicem się jest, a nie bywa, mój panie :)
0
Dawać Ronaldinho!
1
Ale swoją drogą, nie gramy źle.
0
Tak właśnie LE wyciąga wnioski :)
0
A LE i tak powie: "Wyciągneliśmy wnioski". Smutny los...
15
Busquets leży, otwiera oko...
0
Znowu ten Munir, najpierw niech pójdzie na kurs dobrego zachowywania się :)
0
Z pewnością Lucho przygotowuje go na kolejne spotkania...
1
Jak to się mówi: "Nadzieja matką głupich" ;) miejmy jednak tę "nadzieję", że kiedyś zobaczymy taki skład :)
0
Żebyś się nie zdziwił ;) Okazało się też, że Barcelona kupiła jeszcze jednego zawodnika, Rarkitica!
0
Świat się zawalił, LE nie powołał Pikeja, swojego "mocnego" punktu!
0
Caparros wiedział co robi :)
0
Właściwie racja. Też myślę, że tak byłoby lepiej, ale tak czy siak była to presja na bramkarzu i defensywie.
0
Dobrze, że już nie ma tej presji z czystym kontem.
1
mes que un club - czytaj mes que un criminal
0
Jeżeli to kiedykolwiek nastąpi, jeżeli Laporta wygra - mogą sobie do 2016 nie wygrywać. Ważne, żeby w końcu powstało coś pozytywnie niezniszczalnego. Jestem za :)
0
Ludzie, to wy jeszcze nie wiecie, kto to Douglas? No serio, to już przesada ;d ja rozumiem, żeby takiego Iniesty nie znać, ale Douglasa? Źle się dzieje z tym światem...
0
będzie się działo :D
0
A śmiali się z dywanu na okładce, sami wystawiają kołderki ;)
0
A może Pedro kapitanem? On by się tylko uśmiechnął i już wiedzieliby co jest grane :)
0
Co ten Neymar tak żuje? :D
0
i ten rajd Guardioli :)
0
Te oczy Enrique mnie zabijają :D
1
Szkoda, że Enrique nie przegląda tej strony... Może zobaczyłby ocenę Busquetsa. Ale ale, o czym my tu w ogóle mówimy, przecież LE wiel lepiej.
0
http://www.meczyki.pl/obrazki,18210 - którzy według was są teraz podobni do siebie ze swoich "dziecięcych lat"? ;)
0
Może LE zobaczy, że to nie Busi dostał nominację, a Mascherano :) Ach, zapomniałam, on przecież z pewnością wie o sprawie z Perezem...