Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Celta again? A nie, wygrywamy :)
0
Lepiej nie wiedzieć ;p
0
Gra jako 9. (15)
0
przestańcie narzekać na pozycję Suareza, to nic nie zmieni...
0
Pierwszy raz Barca ma niższy procent, wyczuwam podstęp.
0
Hala Dzieci - Sędzia kartkę daj :D
0
Jak to w co, w pokera.
1
Messi już strzelił w Holandii :D
0
trochę lżej się patrzy teraz na mecz :)
1
Jezus Maria, akurat, gdy był gol, transmisja mi się wyłączyła, do ciężkiej choinki D:
0
Busi leży, normalka.
0
Enrique ubrał się jak Mourinho :D
2
Łuhu, Suarez na skrzydle! Wyciągania wniosków ciąg dalszy :D
0
U mnie na bocznym pasku pokazuje się reklama Douglasa :D
1
Busquets leży, otwiera oko - boli go, tak boli go...
0
Douglas Pereira dos Santos, lepiej znany jako Douglas (ur. 6 sierpnia 1990 w Monte Alegre de Goiás, Brazylia) – brazylijski piłkarz grający na pozycji prawego obrońcy w Barcelonie.Douglas w dorosłej piłce zadebiutował w Goiás Goiânia, w klubie, którego jest wychowankiem. W drużynie tej w zadebiutował w Brasileiro w meczu z Grêmio na Estádio Olímpico Monumental, który jego drużyna zremisowała 2-2.
11 lutego 2012 roku podpisał trzyletni kontrakt z São Paulo[1]. W drużynie tej zadebiutował 1 maja tego samego roku w spotkaniu z Ponte Preta. 27 sierpnia 2014 roku Barcelona ogłosiła, że za 4 miliony euro kupiła Douglasa. 24-letni piłkarz zwiąże się z nią pięcioletnią umową. Douglas był członkiem drużyny Reprezentacji Brazylii U-20, którą reprezentował na Mistrzostwach Ameryki Południowej U-20 2009 oraz Mistrzostwach Świata U-20 2009. Na tej pierwszej imprezie jego drużyna zdobyła złoty medal, a na tej drugiej srebrny. W barwach tej reprezentacji Douglas wystąpił w 12 spotkaniach. - Oto, co o Douglasie wie Wikipedia - nic nie wie.
0
Ale że Milik nie gra w wyjściowej 11 to już szczyt D:
0
Ja znalazłam na pierwszej stronie w grafice :D
0
Ławka rozwala :D
0
Bez jaj, nie możemy zostać z Roberto :)
1
Kasztan rozwala :D
1
Nie ma co, Real rozwalił Liverpool... Ha :D
0
Emocjonujące końcówki dzisiejszych meczów :D
0
Wenger każdego młodego chce ściągnąć...
0
Najlepszy skład - racja, ale ogólnie coś nie tego. Liczę na powstanie po upadku Borussi :)
1
"Mam chusteczkę haftowaną co ma 4 rogi, kogo kocham, kogo lubię - rzucę mu (się) pod nogi"
0
Offtop:
A najlepsze w tym wszystkim jest to, że Bayern chce kupić Reusa :D Co się wtedy stanie z BvB? Nie wie nikt. Brak Goetze - 2 msc., brak Lewego - 2 liga :c BvB w 2 lidze traci Reusa - CO WTEDY? Nie wyobrażam sobie Bundesligi bez Borussi... Na szczęście to jeszcze nie koniec sezonu c:
0
Przynajmniej żeś się nie smucił ;)
0
Noriaki przyjmie go z otwartymi ramionami ;) Ale niech Xavi zostanie. Wiek nie gra, liczy się jakość. Toż to Legendarny, acz Prawdziwy, Generał :)
0
Bliźniak Pedritto? Tylko wąsa brakuje :)