0

Celta again? A nie, wygrywamy :)

0

Lepiej nie wiedzieć ;p

0

Gra jako 9. (15)

0

przestańcie narzekać na pozycję Suareza, to nic nie zmieni...

0

Pierwszy raz Barca ma niższy procent, wyczuwam podstęp.

0

Hala Dzieci - Sędzia kartkę daj :D

0

Jak to w co, w pokera.

1

Messi już strzelił w Holandii :D

0

trochę lżej się patrzy teraz na mecz :)

1

Jezus Maria, akurat, gdy był gol, transmisja mi się wyłączyła, do ciężkiej choinki D:

0

Busi leży, normalka.

0

Enrique ubrał się jak Mourinho :D

2

Łuhu, Suarez na skrzydle! Wyciągania wniosków ciąg dalszy :D

0

U mnie na bocznym pasku pokazuje się reklama Douglasa :D

1

Busquets leży, otwiera oko - boli go, tak boli go...

0

Douglas Pereira dos Santos, lepiej znany jako Douglas (ur. 6 sierpnia 1990 w Monte Alegre de Goiás, Brazylia) – brazylijski piłkarz grający na pozycji prawego obrońcy w Barcelonie.Douglas w dorosłej piłce zadebiutował w Goiás Goiânia, w klubie, którego jest wychowankiem. W drużynie tej w zadebiutował w Brasileiro w meczu z Grêmio na Estádio Olímpico Monumental, który jego drużyna zremisowała 2-2.
11 lutego 2012 roku podpisał trzyletni kontrakt z São Paulo[1]. W drużynie tej zadebiutował 1 maja tego samego roku w spotkaniu z Ponte Preta. 27 sierpnia 2014 roku Barcelona ogłosiła, że za 4 miliony euro kupiła Douglasa. 24-letni piłkarz zwiąże się z nią pięcioletnią umową. Douglas był członkiem drużyny Reprezentacji Brazylii U-20, którą reprezentował na Mistrzostwach Ameryki Południowej U-20 2009 oraz Mistrzostwach Świata U-20 2009. Na tej pierwszej imprezie jego drużyna zdobyła złoty medal, a na tej drugiej srebrny. W barwach tej reprezentacji Douglas wystąpił w 12 spotkaniach. - Oto, co o Douglasie wie Wikipedia - nic nie wie.

0

Ale że Milik nie gra w wyjściowej 11 to już szczyt D:

0

Ja znalazłam na pierwszej stronie w grafice :D

0

Ławka rozwala :D

0

Bez jaj, nie możemy zostać z Roberto :)

1

Kasztan rozwala :D

1

Nie ma co, Real rozwalił Liverpool... Ha :D

0

Emocjonujące końcówki dzisiejszych meczów :D

0

Wenger każdego młodego chce ściągnąć...

0

Najlepszy skład - racja, ale ogólnie coś nie tego. Liczę na powstanie po upadku Borussi :)

1

"Mam chusteczkę haftowaną co ma 4 rogi, kogo kocham, kogo lubię - rzucę mu (się) pod nogi"

0

Offtop:
A najlepsze w tym wszystkim jest to, że Bayern chce kupić Reusa :D Co się wtedy stanie z BvB? Nie wie nikt. Brak Goetze - 2 msc., brak Lewego - 2 liga :c BvB w 2 lidze traci Reusa - CO WTEDY? Nie wyobrażam sobie Bundesligi bez Borussi... Na szczęście to jeszcze nie koniec sezonu c:

0

Przynajmniej żeś się nie smucił ;)

0

Noriaki przyjmie go z otwartymi ramionami ;) Ale niech Xavi zostanie. Wiek nie gra, liczy się jakość. Toż to Legendarny, acz Prawdziwy, Generał :)

0

Bliźniak Pedritto? Tylko wąsa brakuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?