Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba sobie żartujesz, on nigdzie się nie wybiera (oby) :)
1
Szkoda :/
5
Jak to powiedział Mateusz Borek: "Musi być rzut rożny, ale go nie ma"
2
http://4razyha.pl/kanal-1/ proszę bardzo :)
1
biały dym, siwy dym :D
1
Za dużo pizzy i takie efekty.
4
Chorwaccy kibice przed meczem: "będzie, będzie się działo"
2
Niech coś Rakitic ustrzeli, najlepiej z dystansu :)
4
Elefant Blau górą :) ale jak się patrzy na takiego 'starszego pana', to się aż żal robi...
1
Teraz tylko się Chielliniemu odwdzięczcie :D
2
Wiecie, to zdjęcie takie jakieś... hmm... nieważne. Ma wrócić do formy i tyle! :D
1
'To, co zrobili Rosell i Bartomeu, kiedy mieli zeznawać przeciwko nam, było żałosne.'
Wracaj. Jak najszybciej.
1
Jezus, myślałam, że Mertens nie żyje o.o Groźnie to wyglądało...
1
Właśnie gra Barcelona z Ekwadoru :D
1
I dobrze, choć raczej ciężko mu będzie być pierwszym bramkarzem, jeśli nie jest to niemożliwe, to czemu nie ma próbować :)
Wszystkiego dobrego Valdes "na nowej drodze życia"!
1
Mówicie, że stary, a spójrzcie na takiego Xaviego, Mathieu czy, np., Alvesa :)
1
Oj tam, może by go Mourinho dał ;)
1
U mnie dzięki YACowi wszystko działa bez zarzutu, ale dzięki za radę :)
1
YAC najlepszy jak dla mnie ;)
1
Zgadzam się z Cruyffem :)
1
Rządzimy w Internetach ^^
1
Haha fajnie byłoby zobaczyć, jak Portugalia dostaje lanie od Polski :D
2
Co zrobisz nic nie zrobisz.
1
Ale dym w tej Gruzji ;d
1
Na meczykach pl obrazek identyczny :D
1
*doesn't :D a tak serio, to kiedy ostatnio narzekał na trawę? Bo wszyscy mają z niego 'bekę', a dawno nie widziałam wywiadu, w którym coś o tym wspominał :)
2
Tylko teraz pytanie kto złoży: Barça czy Real? ;d
1
Ach, 10 :) i tak ma jeszcze sporo wniosków do wyciągnięcia .^.
6
Wiesz jak jest z jego wyciąganiem wniosków ;)
1
Czy tylko ja mam wrażenie, że ten bramkarz jest jakiś, hmm... Powolny?