Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak myślicie, Granada ugra coś dziś?
0
#siempreMessi
1
Masip też jest niezły :)
0
Odkąd interesuję się piłką, czyli od niedawna, moim ulubionym klubem jest Barcelona. Wielokrotnie pytam się siebie, dlaczego akurat Barca. To nie była kwestia mody, transferów, czy Messiego (no może w małym stopniu). Mnie coś do Barcy tak "magicznie" pociągnęło. Wy też tak mieliście? Ciekawe, skąd to się bierze.
0
hehe :D
0
O Jezus Maria, współczuję...
0
Nie, nie, nie. Nie wyrażam zgody.
0
Odpowiedź jest prosta - nie. Przynajmniej ja tak uważam.
1
Przegrana z Celtą: Lucho out!
Wygrana z Sevillą: Enrique to świetny trener, dajcie mu czas!
Odejście Martina: LE to kretyn!
Jaka następna reakcja? Obstawiamy? ;D
0
Wracaj do zdrowia Thomas :/
1
Obyście lanie dostali :D
0
Już się przyzwyczaiłam, wszyscy mówią tu do mnie per kolego ;)
0
Jak na to spojrzeć z tej strony, to rzeczywiście, napisałam to trochę bez sensu ;)
0
Zrobiłeś to, co obiecałeś zrobić po strzelonym golu Barcelony? :D
0
Moim zdaniem powiedział, ale w formie żartu ;)
0
Pierwszy raz się zgadzam z Zubim :D
0
E, bo ja wiem, oni też za wysocy nie są ;)
1
Na Zlatana nie da się złościć, taką charyzmę posiada ;D
0
Jak to mówią, Bóg jest odpowiedzią na wszystkie pytania.
15
"Messi może mieć cztery Złote Piłki, ale ja nie muszę stanąć na pudle, aby kupić batona w automacie." ~Zlatan Ibrahimovic - świetny tekst :D
0
Hahaha teraz już się nie wywiniesz :D
0
Grzechy zostały ci wybaczone :D
0
On by przynajmniej wrzutek nie robił ;)
0
Wie ktoś, czy można jakąś transmisję obejrzeć na tablecie? Bo jeszcze takiej nie znalazłam.
0
Dziw, że nie ma Balerona, czy jak mu tam xd
0
Widziałam, to była ironia ;)
0
Mamy przecież Busiego :)
0
No tak, racja ;)
0
niczym Arsenal, mogliśmy mieć Asensio ;)
0
Zastanawiam się, jaka będzie moja reakcja na zakończenie kariery przez Messiego :c