2

Jak myślicie, Granada ugra coś dziś?

0

#siempreMessi

1

Masip też jest niezły :)

0

Odkąd interesuję się piłką, czyli od niedawna, moim ulubionym klubem jest Barcelona. Wielokrotnie pytam się siebie, dlaczego akurat Barca. To nie była kwestia mody, transferów, czy Messiego (no może w małym stopniu). Mnie coś do Barcy tak "magicznie" pociągnęło. Wy też tak mieliście? Ciekawe, skąd to się bierze.

0

hehe :D

0

O Jezus Maria, współczuję...

0

Nie, nie, nie. Nie wyrażam zgody.

0

Odpowiedź jest prosta - nie. Przynajmniej ja tak uważam.

1

Przegrana z Celtą: Lucho out!
Wygrana z Sevillą: Enrique to świetny trener, dajcie mu czas!
Odejście Martina: LE to kretyn!
Jaka następna reakcja? Obstawiamy? ;D

0

Wracaj do zdrowia Thomas :/

1

Obyście lanie dostali :D

0

Już się przyzwyczaiłam, wszyscy mówią tu do mnie per kolego ;)

0

Jak na to spojrzeć z tej strony, to rzeczywiście, napisałam to trochę bez sensu ;)

0

Zrobiłeś to, co obiecałeś zrobić po strzelonym golu Barcelony? :D

0

Moim zdaniem powiedział, ale w formie żartu ;)

0

Pierwszy raz się zgadzam z Zubim :D

0

E, bo ja wiem, oni też za wysocy nie są ;)

1

Na Zlatana nie da się złościć, taką charyzmę posiada ;D

0

Jak to mówią, Bóg jest odpowiedzią na wszystkie pytania.

15

"Messi może mieć cztery Złote Piłki, ale ja nie muszę stanąć na pudle, aby kupić batona w automacie." ~Zlatan Ibrahimovic - świetny tekst :D

0

Hahaha teraz już się nie wywiniesz :D

0

Grzechy zostały ci wybaczone :D

0

On by przynajmniej wrzutek nie robił ;)

0

Wie ktoś, czy można jakąś transmisję obejrzeć na tablecie? Bo jeszcze takiej nie znalazłam.

0

Dziw, że nie ma Balerona, czy jak mu tam xd

0

Widziałam, to była ironia ;)

0

Mamy przecież Busiego :)

0

No tak, racja ;)

0

niczym Arsenal, mogliśmy mieć Asensio ;)

0

Zastanawiam się, jaka będzie moja reakcja na zakończenie kariery przez Messiego :c

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?