Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://kibicuj.slask.pl/kanal-2/ - słaba jakość, ale nie ścina :)
0
Hue hue hue Pedritto :D
0
OT: Wie ktoś może, gdzie mieszka Krychowiak? (chodzi mi oczywiście o Polskę)
0
Translator google to kit, ja znalazłam inne tłumaczenie: "Odważnie, rozsądnie i z jajami" ;)
0
Masz coś do dziewczyn? Mam nadzieję, że nie.
1
Ale radość Hueski :)
0
Udało się Sandro, wreszcie :D
1
W końcu Adama, dość mam już tego Munira.
2
Coś ten Sandro nie ma szczęścia dzisiaj :/
0
Nareszcie Sandro :D
0
Wiesz, zawsze trochę to poprawia humor ;)
0
A Puyol sobie pogawędki z Zubim ucina :D
1
Jeszcze 2 lata i wybory, trzeba wytrzymać ;)
0
Dziękuję, wszystko już działa :)
0
hmm... nie, mam laptopa.
0
OT: W komputerze nie działa mi dźwięk (jakże potrzebny do oglądania meczu!). Wchodzę w panel sterowania, a tam: brak urządzeń audio. Nie wiem, co zrobić, poradzi ktoś? :( EDIT: w laptopie ;)
0
A on nie był przypadkiem 2 Neymarem? ;D
0
Nie zapominaj, że to twoja wina.
0
Myślałam, że coś lepszego wymyślisz :')
0
Weź ty wrzuć go do rosołu, noodlesy będą jeszcze świeże i problemu z lekami nie będzie ;)
3
Ta, a ty kondora.
2
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/entrenamiento-14-12-14?gallery_index=19 haha świetne zdjęcie :D
5
Pomyliłeś strony? :)
0
"Widzimy też, że Pepe jest najczyściej grającym stoperem w lidze - popełnił najmniej fauli, a spośród wszystkich 40 podstawowych środkowych obrońców tylko on nie otrzymał jeszcze żółtej kartki." Czytam to już kilka razy i nie wierzę ::D
2
Widać, u nich w domu często się takich wyrazów używa...
0
Wierz mi lub nie, wszystkie dzieciaki śpiewały, i to jak głośno, razem z ultrasami ;p
0
Miałam takie odczucie pierwszy raz, zawsze przeszkadzają mi przekleństwa, a tu... Choć na dłuższą metę takie zachowanie na pewno będą nie do zniesienia i będę jak najbardziej za tym, żeby je tępić.
0
Ech, niektórzy muszą powtórzyć czytanie ze zrozumieniem D; ale co zrobisz, nic nie zrobisz.
0
OT: Dziś, gdy byłam na meczu Lecha, atmosfera była niesamowita. Ultrasi dawali mnóstwo pozytywnej energii, i nawet takie sformułowanie jak je***a policja, ku*wa Schei*e Lechia Gdańsk (choć do tego można się przyczepić) czy spie*dalać do domu z torbami nie przeszkadzały zbytnio. A na koniec meczu piłkarze podeszli do kibiców i zaczęli śpiewać i tańczyć razem z nimi ;) Bo w Polsce nie wyrzuca się zagorzałych kibiców. Nie to, co na tych hiszpańskich piknikach...
0
Tak, chodzi mi tylko o tę niewielką różnicę... Większość pewnie nie pisała sprawdzianu z czytania ze zrozumieniem ;p