0

http://kibicuj.slask.pl/kanal-2/ - słaba jakość, ale nie ścina :)

0

Hue hue hue Pedritto :D

0

OT: Wie ktoś może, gdzie mieszka Krychowiak? (chodzi mi oczywiście o Polskę)

0

Translator google to kit, ja znalazłam inne tłumaczenie: "Odważnie, rozsądnie i z jajami" ;)

0

Masz coś do dziewczyn? Mam nadzieję, że nie.

1

Ale radość Hueski :)

0

Udało się Sandro, wreszcie :D

1

W końcu Adama, dość mam już tego Munira.

2

Coś ten Sandro nie ma szczęścia dzisiaj :/

0

Nareszcie Sandro :D

0

Wiesz, zawsze trochę to poprawia humor ;)

0

A Puyol sobie pogawędki z Zubim ucina :D

1

Jeszcze 2 lata i wybory, trzeba wytrzymać ;)

0

Dziękuję, wszystko już działa :)

0

hmm... nie, mam laptopa.

0

OT: W komputerze nie działa mi dźwięk (jakże potrzebny do oglądania meczu!). Wchodzę w panel sterowania, a tam: brak urządzeń audio. Nie wiem, co zrobić, poradzi ktoś? :( EDIT: w laptopie ;)

0

A on nie był przypadkiem 2 Neymarem? ;D

0

Nie zapominaj, że to twoja wina.

0

Myślałam, że coś lepszego wymyślisz :')

0

Weź ty wrzuć go do rosołu, noodlesy będą jeszcze świeże i problemu z lekami nie będzie ;)

3

Ta, a ty kondora.

5

Pomyliłeś strony? :)

0

"Widzimy też, że Pepe jest najczyściej grającym stoperem w lidze - popełnił najmniej fauli, a spośród wszystkich 40 podstawowych środkowych obrońców tylko on nie otrzymał jeszcze żółtej kartki." Czytam to już kilka razy i nie wierzę ::D

2

Widać, u nich w domu często się takich wyrazów używa...

0

Wierz mi lub nie, wszystkie dzieciaki śpiewały, i to jak głośno, razem z ultrasami ;p

0

Miałam takie odczucie pierwszy raz, zawsze przeszkadzają mi przekleństwa, a tu... Choć na dłuższą metę takie zachowanie na pewno będą nie do zniesienia i będę jak najbardziej za tym, żeby je tępić.

0

Ech, niektórzy muszą powtórzyć czytanie ze zrozumieniem D; ale co zrobisz, nic nie zrobisz.

0

OT: Dziś, gdy byłam na meczu Lecha, atmosfera była niesamowita. Ultrasi dawali mnóstwo pozytywnej energii, i nawet takie sformułowanie jak je***a policja, ku*wa Schei*e Lechia Gdańsk (choć do tego można się przyczepić) czy spie*dalać do domu z torbami nie przeszkadzały zbytnio. A na koniec meczu piłkarze podeszli do kibiców i zaczęli śpiewać i tańczyć razem z nimi ;) Bo w Polsce nie wyrzuca się zagorzałych kibiców. Nie to, co na tych hiszpańskich piknikach...

0

Tak, chodzi mi tylko o tę niewielką różnicę... Większość pewnie nie pisała sprawdzianu z czytania ze zrozumieniem ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?