0

Messi najgorszym zawodnikiem? Coś nie tak...

0

Dobra, walić to... choć jeszcze pół sezonu przed nami, proponuję czekać do 2016 roku!
OT: Jak myślicie, będą ludzie z tego Kownackiego?

2

To nie twoja wina :c

5

Stawiam na Zubiego :D

0

Nic.

2

0

Nie karm Ruska ;d

0

Haha chciał sprytnie nabrać warana :D

0

Jaki gol! Pzdr z podłogi!

0

Tylko teraz bez spiny, wynik jak dotąd taki, jakiego każdy się spodziewał.

3

- Myśłałem, że chodzi ci o szóstkę na tablicy wyników.
- He he
Poziom komentatorów :D

2

Almeria nie gra źle, tylko sporo strat. Real jak dotąd zero skuteczności, a komentatorzy wciąż słodzą ;d

0

Może powiedzą coś o Almerii?

2

Tiry, samochody osobowe, hulajnogi - co wlezie ;D

2

Ja nie piszę komentarzy, czytam je tylko i się śmieję patrząc na te spiny :D

0

Trafne spostrzeżenie ;)

0

Racja, a tu przecież już 1802 rok od tego wydarzenia mija ;)`wybacz, że się czepiam :)

0

OT: Idzie ktoś jutro na mecz Lecha? :D

0

Schalke, Bayer, Schalke, Juve, Basel. Nie tak źle :D

0

Najważniejsza jest wygrana Legii, szkoda tylko, że w takiej atmosferze (pusty stadion) i to przez kiboli...

1

Dokładnie. Ale powiedz im to, od razu porównają go z Douglasem, choć w tym przypadku pewnie rację mają. A szloch taki, jakby to Messi odchodził.

0

Trabzonspor ma czerwo :D

0

Na Puyola to mi bardziej Bartra pasuje :) większość tu biadoli i mówi, że Martin powróci za 40 mln - chciałabym to zobaczyć.

0

Ale pocisk :D

0

Prowokacje? Szukaj miejsca gdzie indziej!

1

Żeby Bartra odpoczął. Oh wait

0

wybacz, nie chciałam skopiować komentarza ;)

0

To se Adriano pograł.

0

Może to i lepiej, nic by nie osiągnęli a przynajmniej skupią się na lidze.

0

jak Ramos :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?