Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi najgorszym zawodnikiem? Coś nie tak...
0
Dobra, walić to... choć jeszcze pół sezonu przed nami, proponuję czekać do 2016 roku!
OT: Jak myślicie, będą ludzie z tego Kownackiego?
2
To nie twoja wina :c
5
Stawiam na Zubiego :D
0
Nic.
2
http://futbolhd.tv/stream1.php
0
Nie karm Ruska ;d
0
Haha chciał sprytnie nabrać warana :D
0
Jaki gol! Pzdr z podłogi!
0
Tylko teraz bez spiny, wynik jak dotąd taki, jakiego każdy się spodziewał.
3
- Myśłałem, że chodzi ci o szóstkę na tablicy wyników.
- He he
Poziom komentatorów :D
2
Almeria nie gra źle, tylko sporo strat. Real jak dotąd zero skuteczności, a komentatorzy wciąż słodzą ;d
0
Może powiedzą coś o Almerii?
2
Tiry, samochody osobowe, hulajnogi - co wlezie ;D
2
Ja nie piszę komentarzy, czytam je tylko i się śmieję patrząc na te spiny :D
0
Trafne spostrzeżenie ;)
0
Racja, a tu przecież już 1802 rok od tego wydarzenia mija ;)`wybacz, że się czepiam :)
0
OT: Idzie ktoś jutro na mecz Lecha? :D
0
Schalke, Bayer, Schalke, Juve, Basel. Nie tak źle :D
0
Najważniejsza jest wygrana Legii, szkoda tylko, że w takiej atmosferze (pusty stadion) i to przez kiboli...
1
Dokładnie. Ale powiedz im to, od razu porównają go z Douglasem, choć w tym przypadku pewnie rację mają. A szloch taki, jakby to Messi odchodził.
0
Trabzonspor ma czerwo :D
0
Na Puyola to mi bardziej Bartra pasuje :) większość tu biadoli i mówi, że Martin powróci za 40 mln - chciałabym to zobaczyć.
0
Ale pocisk :D
0
Prowokacje? Szukaj miejsca gdzie indziej!
1
Żeby Bartra odpoczął. Oh wait
0
wybacz, nie chciałam skopiować komentarza ;)
0
To se Adriano pograł.
0
Może to i lepiej, nic by nie osiągnęli a przynajmniej skupią się na lidze.
0
jak Ramos :D