Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś się orientuje, na jakim kanale będzie leciał mecz (jeśli będzie)?
0
Teraz zmienili i jest "do wulkanu" :D
4
Spytałam tatę (proszę się nie czepiać, nie mam zamiaru nazywać go "ojcem" czy "moim starym"), co myśli o tym całym "transferze" (jest kibicem Chelsea). Stwierdził, że nie chciałby go w Londynie. Powiedział: "Messi nie będzie tam pasował. On musi zostać w Barcelonie. Ze względu na jego przywiązanie do tego klubu, jak i styl gry. Barca to Messi. Jest jej ikoną." Muszę przyznać, że całkowicie się z nim zgadzam. Poza tym w niebieskiej koszulce mu nie do twarzy ;)
0
Jeśli Messi odejdzie, zeskoczę z mostu :)
0
Gol. 15 znaków.
2
Real przegrywa 1:0 - wchodzi Ronaldo, by wziąć sprawy w swoje nogi :D
0
Brawo Ramos :D
0
Swoją drogą ciekawy zbieg okoliczności, może kiedyś zagrają razem :)
0
Dla Lille strzelił 19 letni Adama Traore ;o
1
Tak.
0
Mur :)
0
Zaraz, Adama w Lille? Czy ja o czymś nie wiem? :o
0
Tak. Wierzę w to. Np. ze względu na fakt, że lekarze potwierdzili chorobę?
0
Wystarczy, że będziesz robił to, o co kibice "eksperci" poproszą, wtedy nie będą mieli pretensji :D
1
Messi nie dostanie Złotej Piłki 2014. Zwycięzcą jest Ronaldo. Neuer jest pozostałym z nominowanych. Jakoś tak ;p
0
Ja bym chyba jednak wolała żeby wygrali, ale za to w tak obrzydliwym stylu, że by się na to patrzeć nie mogło, gdyż w takim wypadku również by ich wywalili ;)
0
Tevez i golll :D
22
Wenger za 10 lat: Mogliśmy mieć Enrique
0
http://fcbarca.com/61060-messi-pojawil-sie-w-ciutat-esportiva.html?utm_source=newsList&utm_medium=newsList&utm_campaign=mainpage
1
On był chory, spróbuj to zrozumieć. Jeśli nie zrozumiesz to już nie moja sprawa :)
0
I pomyśleć, że ten Enrique to jeden z najlepszych przyjaciół Puyola...
0
20:45, jest jeszcze sporo czasu.
0
Tak :)
0
http://memypilkarskie.pl/img/3647/tymczasem-w-barcelonie-d/ :D
0
o 21 (15 znaków)
0
Pod artykułem o klasyku było ponad 6 tys., nie wiem, czy było więcej :)
1
OT: Który dziś mecz obejrzeć: Everton - West Ham czy Juventus - Inter? Chyba zdecyduję się na ten drugi ;)
1
Lepiej przyjmij to milczeniem ;)
0
Haha Lewandowski droższy od Benzemy :D
8
A potem C - cały zarząd