0

Ktoś się orientuje, na jakim kanale będzie leciał mecz (jeśli będzie)?

0

Teraz zmienili i jest "do wulkanu" :D

4

Spytałam tatę (proszę się nie czepiać, nie mam zamiaru nazywać go "ojcem" czy "moim starym"), co myśli o tym całym "transferze" (jest kibicem Chelsea). Stwierdził, że nie chciałby go w Londynie. Powiedział: "Messi nie będzie tam pasował. On musi zostać w Barcelonie. Ze względu na jego przywiązanie do tego klubu, jak i styl gry. Barca to Messi. Jest jej ikoną." Muszę przyznać, że całkowicie się z nim zgadzam. Poza tym w niebieskiej koszulce mu nie do twarzy ;)

0

Jeśli Messi odejdzie, zeskoczę z mostu :)

0

Gol. 15 znaków.

2

Real przegrywa 1:0 - wchodzi Ronaldo, by wziąć sprawy w swoje nogi :D

0

Brawo Ramos :D

0

Swoją drogą ciekawy zbieg okoliczności, może kiedyś zagrają razem :)

0

Dla Lille strzelił 19 letni Adama Traore ;o

1

Tak.

0

Mur :)

0

Zaraz, Adama w Lille? Czy ja o czymś nie wiem? :o

0

Tak. Wierzę w to. Np. ze względu na fakt, że lekarze potwierdzili chorobę?

0

Wystarczy, że będziesz robił to, o co kibice "eksperci" poproszą, wtedy nie będą mieli pretensji :D

1

Messi nie dostanie Złotej Piłki 2014. Zwycięzcą jest Ronaldo. Neuer jest pozostałym z nominowanych. Jakoś tak ;p

0

Ja bym chyba jednak wolała żeby wygrali, ale za to w tak obrzydliwym stylu, że by się na to patrzeć nie mogło, gdyż w takim wypadku również by ich wywalili ;)

0

Tevez i golll :D

22

Wenger za 10 lat: Mogliśmy mieć Enrique

1

On był chory, spróbuj to zrozumieć. Jeśli nie zrozumiesz to już nie moja sprawa :)

0

I pomyśleć, że ten Enrique to jeden z najlepszych przyjaciół Puyola...

0

20:45, jest jeszcze sporo czasu.

0

Tak :)

0

o 21 (15 znaków)

0

Pod artykułem o klasyku było ponad 6 tys., nie wiem, czy było więcej :)

1

OT: Który dziś mecz obejrzeć: Everton - West Ham czy Juventus - Inter? Chyba zdecyduję się na ten drugi ;)

1

Lepiej przyjmij to milczeniem ;)

0

Haha Lewandowski droższy od Benzemy :D

8

A potem C - cały zarząd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?