0

Tam też podobno ma trafić Balotelli...

0

Każdy widzi to co chce :)

0

O nie. To nie jest różowy. Jak już to łososiowy.

0

Koniec, gramy z materacami :)

2

Waran wchodzi.

0

A podasz link? :)

0

Fernando MVP :D

0

To do więzienia traficie obaj i tyle.

0

0

Nie, do Lecha! :D

0

A jeśli nawet CR wygra 4 i 5 ZP, to co? My i tak wiemy swoje ;)

1

OT: Czy w tym całym zamieszaniu ktoś zdał sobie sprawę, że MU przegrało z Southampton? :)

0

A najlepsze głosy Iwańskiego.

9

Jakbyśmy nie wiedzieli ;)

0

I Iwański: Cristiano Ronaldo,Messi Lionel, Neuer Manuel

0

Wiemy też na kogo głosował Nawałka: Neuer, Cristiano Ronaldo Messi.

3

Lewandowski: Cristiano Ronaldo, Neuer Manuel, Schweinsteiger Bastian zdrajca :D

0

Myślisz, że Leo by tak powiedział?

0

;-----------------; proszę bardzo :D

0

Taka sama mina jak ostatnio, nie mógł być bardziej oryginalny?

2

Media Expert! Włączamy niskie ceny!

1

0

INIESTA?

0

Dzięki :D

1

Wie ktoś co ten Blatter gada? :D

1

patrzcie, jak chat śmiga :D

0

Haha i te komentarze: "Atletico to pewniak", "Widzieliście kurs na Atletico? Warto stawiać!" :D

0

Ktoś ma jakąś niezacinającą transmisję? :/

2

Show must go on :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?