Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tam też podobno ma trafić Balotelli...
0
Każdy widzi to co chce :)
0
O nie. To nie jest różowy. Jak już to łososiowy.
0
Koniec, gramy z materacami :)
2
Waran wchodzi.
0
A podasz link? :)
0
Fernando MVP :D
0
To do więzienia traficie obaj i tyle.
0
http://sport.tvp.pl/18453697/ronaldo-rozwaza-wznowienie-kariery widzieliście? :D
0
Nie, do Lecha! :D
0
A jeśli nawet CR wygra 4 i 5 ZP, to co? My i tak wiemy swoje ;)
1
OT: Czy w tym całym zamieszaniu ktoś zdał sobie sprawę, że MU przegrało z Southampton? :)
0
A najlepsze głosy Iwańskiego.
9
Jakbyśmy nie wiedzieli ;)
0
I Iwański: Cristiano Ronaldo,Messi Lionel, Neuer Manuel
0
Wiemy też na kogo głosował Nawałka: Neuer, Cristiano Ronaldo Messi.
3
Lewandowski: Cristiano Ronaldo, Neuer Manuel, Schweinsteiger Bastian zdrajca :D
0
Myślisz, że Leo by tak powiedział?
0
;-----------------; proszę bardzo :D
0
Taka sama mina jak ostatnio, nie mógł być bardziej oryginalny?
2
Media Expert! Włączamy niskie ceny!
1
0
INIESTA?
0
Dzięki :D
1
Wie ktoś co ten Blatter gada? :D
1
0
http://www.mundodeportivo.com/20150111/futbol/la-liga-bbva/las-mejores-imagenes-del-barca-atletico-de-madrid_54422535064.html?numPage=14 haha Ave Cesar. :D
0
Haha i te komentarze: "Atletico to pewniak", "Widzieliście kurs na Atletico? Warto stawiać!" :D
0
Ktoś ma jakąś niezacinającą transmisję? :/
2
Show must go on :D