0

Wiecie, wchodzę na rm.pl, tak z ciekawości. Co ciekawe, według nich 90% z nas jest chorych umysłowo. Od teraz nie będę tam wchodzić i wam też to odradzam, po prostu szkoda nerwów :)

0

Explorera pewnie ma :)

0

Carles Puyol, to co kolega powyżej :)

0

mogę dołożyć ciepłe koce

0

Niech wraca, bo tu się nieszczęścia dzieją.

0

Też nie możecie zrobić "Przejdź do dyskusji"?

0

Wszyscy są krętaczami i tyle w temacie.

0

Tak, też nie mogę.

1

Chodzi o mecz z Cordobą, w którym dostał czerwoną kartkę.

0

Też racja, ale niektórzy mogli nie znać :)

0

Czy też Karabatic.

0

Przydałby się przy rzutach rożnych :p

0

A James? Dość osłabieni, liczę na wygraną Atletico.

1

To ile ma tych kont? Przecież do niedawna był tu niejaki somuneEquip.

0

Spoko, większość białasów wyleciała, dzięki. Ale został jeszcze jeden, główny, nie dało by się go zbanować? :))

0

Postaw, Atletico też ostatnio karne dostaje :)

1

Już się wzięli za bany.

0

Świetnie :) (15 znaków)

0

Ech, mam nadzieję, że jutro parę banów pójdzie...

1

Użył właściwego słowa.

0

Mamy zimę, -4 w Polsce to standard.

0

A co się stało z Kielbolem? Kiedyś to on był głównym prowokatorem.

1

Dla niego? Siedzisz tu i prowokujesz, a chcesz bana dla niego??

0

Jest wodą, to nie będzie dla niego trudne

0

Ale polecenia dostał, to się liczy.

0

Jak nie dziś to z Atleti stracą, nie traćmy nadziei.

0

Zwracam honor :)

0

Tu nie chodzi o "nienową" wersję mobilną. Ta zasada tu nie pasuje.

0

Wiadomo, że to człek Rosella, więc dobrze, że został oskarżony. Szkoda tylko, że to wszystko dzieje się akurat w Barcelonie...

0

Problem w tym, że ten z Lecha to LO :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?