Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiecie, wchodzę na rm.pl, tak z ciekawości. Co ciekawe, według nich 90% z nas jest chorych umysłowo. Od teraz nie będę tam wchodzić i wam też to odradzam, po prostu szkoda nerwów :)
0
Explorera pewnie ma :)
0
Carles Puyol, to co kolega powyżej :)
0
mogę dołożyć ciepłe koce
0
Niech wraca, bo tu się nieszczęścia dzieją.
0
Też nie możecie zrobić "Przejdź do dyskusji"?
0
Wszyscy są krętaczami i tyle w temacie.
0
Tak, też nie mogę.
1
Chodzi o mecz z Cordobą, w którym dostał czerwoną kartkę.
0
Też racja, ale niektórzy mogli nie znać :)
0
Czy też Karabatic.
0
Przydałby się przy rzutach rożnych :p
0
A James? Dość osłabieni, liczę na wygraną Atletico.
1
To ile ma tych kont? Przecież do niedawna był tu niejaki somuneEquip.
0
Spoko, większość białasów wyleciała, dzięki. Ale został jeszcze jeden, główny, nie dało by się go zbanować? :))
0
Postaw, Atletico też ostatnio karne dostaje :)
1
Już się wzięli za bany.
0
Świetnie :) (15 znaków)
0
Ech, mam nadzieję, że jutro parę banów pójdzie...
1
Użył właściwego słowa.
0
Mamy zimę, -4 w Polsce to standard.
0
A co się stało z Kielbolem? Kiedyś to on był głównym prowokatorem.
1
Dla niego? Siedzisz tu i prowokujesz, a chcesz bana dla niego??
0
Jest wodą, to nie będzie dla niego trudne
0
Ale polecenia dostał, to się liczy.
0
Jak nie dziś to z Atleti stracą, nie traćmy nadziei.
0
Zwracam honor :)
0
Tu nie chodzi o "nienową" wersję mobilną. Ta zasada tu nie pasuje.
0
Wiadomo, że to człek Rosella, więc dobrze, że został oskarżony. Szkoda tylko, że to wszystko dzieje się akurat w Barcelonie...
0
Problem w tym, że ten z Lecha to LO :)