Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra, tak zrobię, już nie pierwszy raz to mam.
0
Mi się coś wyświetla, że ta strona posiada złośliwe oprogramowanie...
0
Chodzi o to złośliwe oprogramowanie?
0
Najwyższy czas na przerwanie tej passy!
0
Podziękujmy Albie :D
0
Cóż, tonący brzytwy się chwyta...
0
Dobrze, że wyjazd mamy już zaliczony, fuksem, ale zawsze :)
0
Złamana kość śródstopia.
7
Na świecie - to nieodpowiednie określenie ;) Messi to najlepszy piłkarz w historii futbolu!
0
A podobno to właśnie ci z Athleticu są lwami :D
0
Dobrze, że Enrique nie popada w euforię, jeszcze duuużo czasu do końca sezonu :)
0
Podobno jego rehabilitacja ma trwać 3-4 miesiące.
1
Chodzi o Jagę forever?
0
Na sportslive ciągle spamowali tym nonono i ooo :D
0
Dziękuję, Messi. Za to wszystko, co robisz.
0
Tym trafieniem Suarez odkupił swoje winy :*
0
Włączamy full screen i jedziemy z tym koksem :D po 3 pkt! Visca el Barca!
2
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=6 transmisja meczu Barcy, jak komuś meczyki nie działają :D
1
Chodziło, ale właśnie się zepsuło...
8
Ja radziłabym poczekać z euforią do 22 marca :)
0
http://www.typertv.com.pl/65-tv-sport-50 Barca B
1
To co się dziś stało jest nieREALne :D
1
To bardzo szlachetny czyn :P
1
Można odetchnąć :D
1
To, że Atletico wygra z Realem, to jedno, ale Barcelona też musi wygrać...
0
Plastikowe flagi, oby pomogły gospodarzom :)
0
Kane może hattrick? :D
0
Tak, też tak mam.
0
Dziękujemy redakcjo!
0
Dokładnie :)