0

Dobra, tak zrobię, już nie pierwszy raz to mam.

0

Mi się coś wyświetla, że ta strona posiada złośliwe oprogramowanie...

0

Chodzi o to złośliwe oprogramowanie?

0

Najwyższy czas na przerwanie tej passy!

0

Podziękujmy Albie :D

0

Cóż, tonący brzytwy się chwyta...

0

Dobrze, że wyjazd mamy już zaliczony, fuksem, ale zawsze :)

0

Złamana kość śródstopia.

7

Na świecie - to nieodpowiednie określenie ;) Messi to najlepszy piłkarz w historii futbolu!

0

A podobno to właśnie ci z Athleticu są lwami :D

0

Dobrze, że Enrique nie popada w euforię, jeszcze duuużo czasu do końca sezonu :)

0

Podobno jego rehabilitacja ma trwać 3-4 miesiące.

1

Chodzi o Jagę forever?

0

Na sportslive ciągle spamowali tym nonono i ooo :D

0

Dziękuję, Messi. Za to wszystko, co robisz.

0

Tym trafieniem Suarez odkupił swoje winy :*

0

Włączamy full screen i jedziemy z tym koksem :D po 3 pkt! Visca el Barca!

2

http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=6 transmisja meczu Barcy, jak komuś meczyki nie działają :D

1

Chodziło, ale właśnie się zepsuło...

8

Ja radziłabym poczekać z euforią do 22 marca :)

0

1

To co się dziś stało jest nieREALne :D

1

To bardzo szlachetny czyn :P

1

Można odetchnąć :D

1

To, że Atletico wygra z Realem, to jedno, ale Barcelona też musi wygrać...

0

Plastikowe flagi, oby pomogły gospodarzom :)

0

Kane może hattrick? :D

0

Tak, też tak mam.

0

Dziękujemy redakcjo!

0

Dokładnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?