Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W szachy będziemy grać? :D
0
Jemu chodzi o Luisa Enrique.
0
Pożyjemy, zobaczymy :)
0
Gdyby miał tyle lat, powinien zachowywać się dojrzalej.
0
Chyba wszyscy powinni wiedzieć.
1
0
„Nie, będzie zdobywał gole w ważnych momentach tego sezonu”. Oby tak było, panie Enrique! ;')
21
Najgorszym obrońcą zdecydowanie był Alba. Nie wiem jak można twierdzić, że to Pique był najgorszy w defensywie, mimo niepotrzebnego błędu, po którym padła bramka.
0
Pytanie retoryczne?
0
Co ty nie powiesz, a Pedro? Munir niech w rezerwach zostanie, dobrze mu to zrobi ;)
0
Rafa będzie lepszy :)
0
Chodzi mi o to, że Francuzi robią ich jak chcą, co było wiadome od początku.
0
Co to ma być za finał?
0
Podczas płacenia sędziom nie tego spodziewali się szejkowie :D
0
Znów się za serce trzymają "Katarczycy"...
1
Milik = Kilim, Hart = Trah itd. ;D
0
Sam fakt trenowania katarskiego klubu skreśla go na starcie :)
2
Cóż, xylogel to żel na katar.
0
Katarskie kurde dziadygi, hajs się liczy i tyle, wstyd dla Kataru, nikt ich nie będzie teraz szanował! Ja nie wierzę w to, co się dzieje w dzisiejszym sporcie! Brawo dla Polaków za wielki mecz i walkę do końca! Będą mieli medal, wierzę w nich! A z tym 'Qatar Airways'... Murzyni jedni!
0
Zawału można dostać
0
Koniec.
0
Sory, nie wygramy tego :( dobrego bramkarza Barcelona ma, nie ma co
1
Nareszcie 2 minuty
0
Rozwalić szejków! Niech wiedzą, że kasa to nie wszystko!
0
Haha oczywiście :D
0
Nie. Chodzi mi tylko o twoją odpowiedź, nie była ona zbyt miła :)
0
O co ci chodzi? Ronaldo zasłużył na większą karę. Ale nie, lepiej napisać "boli co?".
0
Hahah też racja ;)
0
Cóż, media od razu zajmą się tym tematem...
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=56907&kom=ok - chcesz wiedzieć? zapraszam tutaj :D