1

W szachy będziemy grać? :D

0

Jemu chodzi o Luisa Enrique.

0

Pożyjemy, zobaczymy :)

0

Gdyby miał tyle lat, powinien zachowywać się dojrzalej.

0

Chyba wszyscy powinni wiedzieć.

1

świetny skrót, to, jak ten komentator wymawia nazwiska, jest niesamowite :D

0

„Nie, będzie zdobywał gole w ważnych momentach tego sezonu”. Oby tak było, panie Enrique! ;')

21

Najgorszym obrońcą zdecydowanie był Alba. Nie wiem jak można twierdzić, że to Pique był najgorszy w defensywie, mimo niepotrzebnego błędu, po którym padła bramka.

0

Pytanie retoryczne?

0

Co ty nie powiesz, a Pedro? Munir niech w rezerwach zostanie, dobrze mu to zrobi ;)

0

Rafa będzie lepszy :)

0

Chodzi mi o to, że Francuzi robią ich jak chcą, co było wiadome od początku.

0

Co to ma być za finał?

0

Podczas płacenia sędziom nie tego spodziewali się szejkowie :D

0

Znów się za serce trzymają "Katarczycy"...

1

Milik = Kilim, Hart = Trah itd. ;D

0

Sam fakt trenowania katarskiego klubu skreśla go na starcie :)

2

Cóż, xylogel to żel na katar.

0

Katarskie kurde dziadygi, hajs się liczy i tyle, wstyd dla Kataru, nikt ich nie będzie teraz szanował! Ja nie wierzę w to, co się dzieje w dzisiejszym sporcie! Brawo dla Polaków za wielki mecz i walkę do końca! Będą mieli medal, wierzę w nich! A z tym 'Qatar Airways'... Murzyni jedni!

0

Zawału można dostać

0

Koniec.

0

Sory, nie wygramy tego :( dobrego bramkarza Barcelona ma, nie ma co

1

Nareszcie 2 minuty

0

Rozwalić szejków! Niech wiedzą, że kasa to nie wszystko!

0

Haha oczywiście :D

0

Nie. Chodzi mi tylko o twoją odpowiedź, nie była ona zbyt miła :)

0

O co ci chodzi? Ronaldo zasłużył na większą karę. Ale nie, lepiej napisać "boli co?".

0

Hahah też racja ;)

0

Cóż, media od razu zajmą się tym tematem...

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?