Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
OT: MU wyłoży 70 mln euro za Pogbę
1
W ostatnim akapicie masz rację, Messi z pewnością nie jest wieżą ;)
0
Tak jakbyś skopiował komentarz LOL LOLa, ale co ja tam wiem... ;)
0
Każdy wróg (klub) będzie przed nami uciekał ;D
0
Masz też topór :D
0
Haha ja jakby co nie skopiowałam twojego komentarza tylko napisałam: "Jak to napisał użytkownik Bartra_FCB" ;)
0
Jak to napisał użytkownik Bartra_FCB, Enrique z pewnością nie wiedział o przegranej Realu - jak sam mówił nie interesują go media, gazety, czy inne mecze. Oni się przecież skupiają tylko na swoim pojedynku - szkoda tylko, że nic z tego nie wynika.
1
A co my mamy powiedzieć? Mamy użyć mocniejszych wyrazów?
0
Łatwy i wpada w ucho :D
0
Mało mnie to obchodzi, co on odpisze. Najwyżej zaspamuję mu całą skrzynkę.
1
Jak myślicie, napisać maila do Enrique?
3
Nie wiem co sobie LE myślał, ale wiem jedno - Messi i Neymar na ławce to idiotyczny pomysł. Po ich wejściu od razu gra ruszyła.
0
Neymar wejdzie? Miodzio :)
5
Co ten sędzia?
0
Messi wraca :D
0
Obyś miał rację
0
Messi!
0
Tak - bez tego karła Suarez wreszcie się odblokował, widać płynną grę Barcelony - zupełnie jakby zdjęto z nich presję. Messi to tyran, oglądanie Barcy bez niego to prawdziwa przyjemność.
0
Oglądam, mecze ukochanej drużyny powinno się moim zdaniem oglądać do końca...
2
Teraz Messi do wolnego i gol. Oh wait
0
Oby to była asysta do zwycięskiego gola ;)
0
Alba - mistrz samobójczych.
0
Może wszyscy trzej kaca mają ;)
0
Dlaczego MN siedzą? Miało być MNS, a jest... Montoya :D
0
Pewnie chodzi o to, że od ostatniego awansu RSSS do Primera Division Barcelona nie wygrała na ich stadionie :)
0
Sędzia kartkę daj :D
0
bardziej się denerwuję meczem Realu niż Barcy ;)
0
Jeszcze z Sociedad trzeba wygrać... I wygramy! Visca el Barca!
0
Czytał ktoś może autobiografię Xaviego "Barca moim życiem"? Jeśli tak, to jakie wrażenia? :)
0
"Carles Puyol - kapitan o sercu w kolorze blaugrana", książki z serii Giganci Futbolu, "Barca - życie, pasja, ludzie", słowem - jest ich mnóstwo, ale moim zdaniem najlepsze można kupić na labotiga.pl.