0

OT: MU wyłoży 70 mln euro za Pogbę

1

W ostatnim akapicie masz rację, Messi z pewnością nie jest wieżą ;)

0

Tak jakbyś skopiował komentarz LOL LOLa, ale co ja tam wiem... ;)

0

Każdy wróg (klub) będzie przed nami uciekał ;D

0

Masz też topór :D

0

Haha ja jakby co nie skopiowałam twojego komentarza tylko napisałam: "Jak to napisał użytkownik Bartra_FCB" ;)

0

Jak to napisał użytkownik Bartra_FCB, Enrique z pewnością nie wiedział o przegranej Realu - jak sam mówił nie interesują go media, gazety, czy inne mecze. Oni się przecież skupiają tylko na swoim pojedynku - szkoda tylko, że nic z tego nie wynika.

1

A co my mamy powiedzieć? Mamy użyć mocniejszych wyrazów?

0

Łatwy i wpada w ucho :D

0

Mało mnie to obchodzi, co on odpisze. Najwyżej zaspamuję mu całą skrzynkę.

1

Jak myślicie, napisać maila do Enrique?

3

Nie wiem co sobie LE myślał, ale wiem jedno - Messi i Neymar na ławce to idiotyczny pomysł. Po ich wejściu od razu gra ruszyła.

0

Neymar wejdzie? Miodzio :)

5

Co ten sędzia?

0

Messi wraca :D

0

Obyś miał rację

0

Messi!

0

Tak - bez tego karła Suarez wreszcie się odblokował, widać płynną grę Barcelony - zupełnie jakby zdjęto z nich presję. Messi to tyran, oglądanie Barcy bez niego to prawdziwa przyjemność.

0

Oglądam, mecze ukochanej drużyny powinno się moim zdaniem oglądać do końca...

2

Teraz Messi do wolnego i gol. Oh wait

0

Oby to była asysta do zwycięskiego gola ;)

0

Alba - mistrz samobójczych.

0

Może wszyscy trzej kaca mają ;)

0

Dlaczego MN siedzą? Miało być MNS, a jest... Montoya :D

0

Pewnie chodzi o to, że od ostatniego awansu RSSS do Primera Division Barcelona nie wygrała na ich stadionie :)

0

Sędzia kartkę daj :D

0

bardziej się denerwuję meczem Realu niż Barcy ;)

0

Jeszcze z Sociedad trzeba wygrać... I wygramy! Visca el Barca!

0

Czytał ktoś może autobiografię Xaviego "Barca moim życiem"? Jeśli tak, to jakie wrażenia? :)

0

"Carles Puyol - kapitan o sercu w kolorze blaugrana", książki z serii Giganci Futbolu, "Barca - życie, pasja, ludzie", słowem - jest ich mnóstwo, ale moim zdaniem najlepsze można kupić na labotiga.pl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?