Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gracz Tottenhamu, który wpakował dziś 2 bramki Chelsea :)
3
Dziś przypadkiem nie jest premiera filmu o Messim? Ciekawe czy w najbliższym czasie będzie można go obejrzeć w Polsce.
0
Odsunięty? To przecież ich najlepszy bramkarz...
0
*liczba naturalna :), chyba że uważasz sformułowanie "cyfra naturalna" za lepsze
1
Zamiast kryteriami przeczytałam kretynami :D to by zmieniło trochę znaczenie ;)
0
http://www.kfd.pl/dereds-m121988.html :D
1
"Nie zaproszę cię na moje urodziny!" :D
0
Chyba już nie odrobią :)
0
https://www.facebook.com/LeoMessi/photos/a.301943896491878.81719.176063032413299/936245733061688/?type=1&theater
1
Wiemy wiemy ;) Pozdrawiam :D
2
Na planecie tak, lecz wszechświatem rządzi Messi ;)
0
Nie te, jego wcześniejsze :) chyba rzeczywiście zignoruję.
1
Z jednej strony chcę go zignorować, a z drugiej bawią mnie jego komentarze ;)
0
Powiem więcej - to jest brzydkie :)
0
I kto tu spamuje tym ":-D" ;)
3
I tym sposobem dyskusja została zakończona :)
1
A no właśnie, dziś przecież w Hiszpanii prasa i TV podają złe informacje :D
0
Mi się podobają ;)
1
Racja, to określenie bardziej pasuje :)
0
Chodzi mi o mecz LM ;)
1
Ja chyba włączę Man U i Man City, bo z jednej strony chcę zobaczyć, jak Rooney szaleje (:D), a z drugiej strony należy popatrzeć na grę "wroga" ;)
0
OT: Jaki mecz mi polecacie, bo straszna nuda? :)
1
A ja piłkę, czapkę, kubek, etui i biografie Guardioli i Xaviego :D
0
Obawiam się, że mu się to nie uda, ale kto wie?
1
Oby te oby się spełniły ;)
0
Na razie :D
0
Ramos chce zarabiać tyle co CR? Serio? :D
0
Nie ma za co i nawzajem! :)
0
A ja czekam na taki news: "Barcelona zainteresowana pozyskaniem Milika" ;) chciałabym, żeby kiedyś któryś z naszych piłkarzy zagrał w Barcy... To byłoby wspaniałe uczucie :)
0
Kto by nie chciał ;) Wiesz... życie zaskakuje nas na każdym kroku :)