0

Gracz Tottenhamu, który wpakował dziś 2 bramki Chelsea :)

3

Dziś przypadkiem nie jest premiera filmu o Messim? Ciekawe czy w najbliższym czasie będzie można go obejrzeć w Polsce.

0

Odsunięty? To przecież ich najlepszy bramkarz...

0

*liczba naturalna :), chyba że uważasz sformułowanie "cyfra naturalna" za lepsze

1

Zamiast kryteriami przeczytałam kretynami :D to by zmieniło trochę znaczenie ;)

0

1

"Nie zaproszę cię na moje urodziny!" :D

0

Chyba już nie odrobią :)

1

Wiemy wiemy ;) Pozdrawiam :D

2

Na planecie tak, lecz wszechświatem rządzi Messi ;)

0

Nie te, jego wcześniejsze :) chyba rzeczywiście zignoruję.

1

Z jednej strony chcę go zignorować, a z drugiej bawią mnie jego komentarze ;)

0

Powiem więcej - to jest brzydkie :)

0

I kto tu spamuje tym ":-D" ;)

3

I tym sposobem dyskusja została zakończona :)

1

A no właśnie, dziś przecież w Hiszpanii prasa i TV podają złe informacje :D

0

Mi się podobają ;)

1

Racja, to określenie bardziej pasuje :)

0

Chodzi mi o mecz LM ;)

1

Ja chyba włączę Man U i Man City, bo z jednej strony chcę zobaczyć, jak Rooney szaleje (:D), a z drugiej strony należy popatrzeć na grę "wroga" ;)

0

OT: Jaki mecz mi polecacie, bo straszna nuda? :)

1

A ja piłkę, czapkę, kubek, etui i biografie Guardioli i Xaviego :D

0

Obawiam się, że mu się to nie uda, ale kto wie?

1

Oby te oby się spełniły ;)

0

Na razie :D

0

Ramos chce zarabiać tyle co CR? Serio? :D

0

Nie ma za co i nawzajem! :)

0

A ja czekam na taki news: "Barcelona zainteresowana pozyskaniem Milika" ;) chciałabym, żeby kiedyś któryś z naszych piłkarzy zagrał w Barcy... To byłoby wspaniałe uczucie :)

0

Kto by nie chciał ;) Wiesz... życie zaskakuje nas na każdym kroku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?