Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyobrażam sobie ;)
0
To musiało być świetne uczucie :D
0
Świetny tekst, mam zamiar kupić Twoją książkę o Pique :) Ale jedno z tego tekstu zapamiętam do końca życia: Messi - najsmuklejszy poduszkowiec :D
2
Najlepszy fryz Valdesa :D
0
Być może masz rację, jednak gorzej też nie będzie.
0
"Tym razem Borbalán poprowadzi pucharowe spotkanie z udziałem Barcelony i należy mieć nadzieję, że po jego zakończeniu Katalończycy nie będą mieli jakichkolwiek zastrzeżeń do pracy andaluzyjskiego sędziego." haha obawiam się, że to będzie niemożliwe, najpierw Athletic, później Valencia i w każdym z tych spotkań Borbalán się kompromitował...
0
Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że Neymar jest młodszy, więc skoro Bale miałby tyle kosztować, to ile Ney? ;)
1
Hmm, Suarez miałby być tańszy od Bale'a? Coś tu chyba jest nie tak...
0
jakieś meksykańskie dziadygi mówią, że Polacy to... hijos de puta < czas na minutę ciszy.
1
Ja też byłam za Napoli, jakoś nie przepadam za Juve ;))
0
Ile Ney w tym meczu goli zdobył?
0
też tak mam.
Komentarz powinien zawierać od 15 do 2000 znaków.
0
Ha jaka wrzutka :D
0
Zna ktoś składy na mecz charytatywny? :D
0
dzięki za link, szkoda tylko, że z głosem coś im się pokićkało ;)
0
o 21 (a właściwie od teraz)
0
Wiesz, wyjątek potwierdza regułę, więc może tym wyjątkiem będzie Neymar :)
2
"Odważnym szczęście sprzyja", "Szczęście dziś matką, a jutro może być macochą" :D
1
Hahaha remontada :D
0
No to po co tu siedzisz? :) Nie rozumiem - po co kibice Realu i Barcelony włażą sobie nawzajem na strony i prowokują, wyśmiewają, czy po prostu irytują.
1
Ronaldo: moja krew!
5
Odpowiedź jest prosta - tak.
0
Ładnie dziś gra Athletic, pewnie urwie punkt (jak nie wygra, co też może mieć miejsce) klubowi z Madrytu. A swoją drogą szkoda, bo gdyby Atletico się spięło walka o tytuł byłaby bardziej emocjonująca.
0
Na szczęście nie jesteśmy z Madrytu, więc z Sociedad powinniśmy wygrać ;)
0
To pocieszająca wiadomość :')
0
Haha dziękuję ;D
0
Mnie możesz pozdrowić :)
0
Ładny strzał :D
0
"Znów dobra interwencja Busquetsa" :D
1
*Douglasa :D