0

Wyobrażam sobie ;)

0

To musiało być świetne uczucie :D

0

Świetny tekst, mam zamiar kupić Twoją książkę o Pique :) Ale jedno z tego tekstu zapamiętam do końca życia: Messi - najsmuklejszy poduszkowiec :D

2

Najlepszy fryz Valdesa :D

0

Być może masz rację, jednak gorzej też nie będzie.

0

"Tym razem Borbalán poprowadzi pucharowe spotkanie z udziałem Barcelony i należy mieć nadzieję, że po jego zakończeniu Katalończycy nie będą mieli jakichkolwiek zastrzeżeń do pracy andaluzyjskiego sędziego." haha obawiam się, że to będzie niemożliwe, najpierw Athletic, później Valencia i w każdym z tych spotkań Borbalán się kompromitował...

0

Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że Neymar jest młodszy, więc skoro Bale miałby tyle kosztować, to ile Ney? ;)

1

Hmm, Suarez miałby być tańszy od Bale'a? Coś tu chyba jest nie tak...

0

jakieś meksykańskie dziadygi mówią, że Polacy to... hijos de puta < czas na minutę ciszy.

1

Ja też byłam za Napoli, jakoś nie przepadam za Juve ;))

0

Ile Ney w tym meczu goli zdobył?

0

też tak mam.
Komentarz powinien zawierać od 15 do 2000 znaków.

0

Ha jaka wrzutka :D

0

Zna ktoś składy na mecz charytatywny? :D

0

dzięki za link, szkoda tylko, że z głosem coś im się pokićkało ;)

0

o 21 (a właściwie od teraz)

0

Wiesz, wyjątek potwierdza regułę, więc może tym wyjątkiem będzie Neymar :)

2

"Odważnym szczęście sprzyja", "Szczęście dziś matką, a jutro może być macochą" :D

1

Hahaha remontada :D

0

No to po co tu siedzisz? :) Nie rozumiem - po co kibice Realu i Barcelony włażą sobie nawzajem na strony i prowokują, wyśmiewają, czy po prostu irytują.

1

Ronaldo: moja krew!

5

Odpowiedź jest prosta - tak.

0

Ładnie dziś gra Athletic, pewnie urwie punkt (jak nie wygra, co też może mieć miejsce) klubowi z Madrytu. A swoją drogą szkoda, bo gdyby Atletico się spięło walka o tytuł byłaby bardziej emocjonująca.

0

Na szczęście nie jesteśmy z Madrytu, więc z Sociedad powinniśmy wygrać ;)

0

To pocieszająca wiadomość :')

0

Haha dziękuję ;D

0

Mnie możesz pozdrowić :)

0

Ładny strzał :D

0

"Znów dobra interwencja Busquetsa" :D

1

*Douglasa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?