Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie, nie wchodzę już nawet na meczyki.pl ;)
4
fcbarca.com - pierwsze źródło informacyjne.
0
I jak go tu nie lubić ;D
0
Mou bardzo się pewnie przejął xd
0
Nie, tak jakoś... Oh wait, co on tu robi?
0
:D
0
Neuer
Lahm, Godin, Kompany, Carvajal
Di Maria, Robben, Modric
Messi, Ronaldo, Ibrahimovic
0
jak dla mnie nr 3 :)
0
Osz ty, racja, pierwszy raz mi się zdarzyło :)
9
Ronaldo płakał jak widział
0
i mamy hattricka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ♥
0
no to jesteśmy kwita :D
0
Dobra, nie można narzekać, musimy wygrać mecz z PSG i tyle, a nie liczyć na "farta".
0
Ech, Ibra mistrz :c
0
ktoś go nazwał "dziadkiem drogbą" ;)
0
Haha, Schalke 04 :D
0
Ale krzywa ta linia na środku boiska ;d a może to tylko złudzenie?
0
jest już 3:0. Messi strzelił.
0
fucking logic....
0
en Alemania :D
0
i gol :)
0
Szkoda, że nie trafił.
0
Niech jeszcze Milik dołoży bramę :D
0
dzięki, krótko i zwięźle :D
0
wiem, że wygrywamy, ale jak gra Barca? :) przed chwilą wróciłam do domu. oczywiście APOEL postawił autobus?
0
Tak, jak tylko skończył się mecz wyświetlili to na Camp Nou :)
0
Ach ten Xavi ;)
0
Zakładając, że Xavi byłby za Aston, masz rację :) ale co to, już jest 40 do 60 ;o
1
A tymczasem mecz Aston Villa - Southampton - posiadanie piłki: 82% - 18%. Xavi doesn't like it.
1
Dobra, w końcu znalazłam odpowiedni: