0

Dokładnie, nie wchodzę już nawet na meczyki.pl ;)

4

fcbarca.com - pierwsze źródło informacyjne.

0

I jak go tu nie lubić ;D

0

Mou bardzo się pewnie przejął xd

0

Nie, tak jakoś... Oh wait, co on tu robi?

0

:D

0

Neuer
Lahm, Godin, Kompany, Carvajal
Di Maria, Robben, Modric
Messi, Ronaldo, Ibrahimovic

0

jak dla mnie nr 3 :)

0

Osz ty, racja, pierwszy raz mi się zdarzyło :)

9

Ronaldo płakał jak widział

0

i mamy hattricka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ♥

0

no to jesteśmy kwita :D

0

Dobra, nie można narzekać, musimy wygrać mecz z PSG i tyle, a nie liczyć na "farta".

0

Ech, Ibra mistrz :c

0

ktoś go nazwał "dziadkiem drogbą" ;)

0

Haha, Schalke 04 :D

0

Ale krzywa ta linia na środku boiska ;d a może to tylko złudzenie?

0

jest już 3:0. Messi strzelił.

0

fucking logic....

0

en Alemania :D

0

i gol :)

0

Szkoda, że nie trafił.

0

Niech jeszcze Milik dołoży bramę :D

0

dzięki, krótko i zwięźle :D

0

wiem, że wygrywamy, ale jak gra Barca? :) przed chwilą wróciłam do domu. oczywiście APOEL postawił autobus?

0

Tak, jak tylko skończył się mecz wyświetlili to na Camp Nou :)

0

Ach ten Xavi ;)

0

Zakładając, że Xavi byłby za Aston, masz rację :) ale co to, już jest 40 do 60 ;o

1

A tymczasem mecz Aston Villa - Southampton - posiadanie piłki: 82% - 18%. Xavi doesn't like it.

1

Dobra, w końcu znalazłam odpowiedni:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?