0

Dlaczego oni mu zawsze takie dziwne zdjęcie robią D:

0

A jeśli się pojawi, to będzie oznaczało że Barca go kupiła :D

0

Sam widzisz, ile się tych nowych Neymarów pojawiło ;)

0

Dlatego wstawiłam jeszcze jedno video, jest u góry ;)

0

Fajnie by było, gdyby wygrał, ale z takimi bramkarzami szanse ma znikome.

0

Tu lepsze ujęcie:

0

;)

0

Jedno jest pewne - w 2016 będziemy cieszyć się nowym zarządem. (jeśli będzie wybierany przez socios!)

1

Widzę, że wszyscy tu pękają ze śmiechu :D

0

Wy nigdy nic nie wiecie.

0

Zgadzam się z tobą, ale to nie był pierwszy dobry mecz Messiego ;)

0

Ale powiedział, że pracuje nad nową serią, dlatego taka krótka SUKA ;)

1

Szkoda, że SUKA taka krótka ;c

4

OT: Dobrze, że Levante wygrało z Valencią ;)

0

leboakatio ma świetne filmy, jak dla mnie chociażby ten:

0

Najsmutniejsza jest przemowa Pepa na końcu...

0

Chyba lepiej by było, żebyśmy wszystko przyjmowali ze spokojem - tylko jak to zrobić?

0

Messi nie musi wygrywać MŚ, żeby być najlepszym... On był, jest i będzie najlepszy!

1

A Messi, jak tylko zobaczył Barto, zaczął się śmiać... No nic, tamtejsi kibice znają się na rzeczy ;)

1

My chyba chorujemy na depresję - raz hurra optymizm, raz rozpacz, żal i złość... ;)

0

A co, chcesz, żeby Messi wcześniej rekord pobił? ;)

0

Fajnie to wyglądało, jak wszyscy się śmiali, gdy oglądali bramki Messiego po meczu :)

0

piękny gol !!!

0

cicho być bo się zaraz strona zepsuje.

0

Barcelona B też ma dziś ciężki mecz, dobrze by było gdyby wygrali.

0

Aż dziwne, że ostatnio mecze repry ogląda się przyjemniej niż Barcy. Oby to się zmieniło. Fajnie byłoby być dumnym i z reprezentacji, i z klubu :) Bo jak można być "dumnym po zwycięstwie (...)", gdy drużyna nie wygrywa w ładnym stylu?

0

Jestem ciekawa, czy on w ogóle o tym poważnie z Lucho porozmawiał. Bo jak nie, to źle o nim świadczy.

1

A sam mówił, że nie czyta gazet, media go nie interesują. A to oszust ;D

1

Jakie to żałosne, większość tu uważa, że Leo nie pobije rekordu Zarry. Tak więc nic nie strzeli już w tym sezonie w lidze? #nieREALne

1

"Ale nie mamy, więc trenerem dalej jestem ja."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?