Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego oni mu zawsze takie dziwne zdjęcie robią D:
0
A jeśli się pojawi, to będzie oznaczało że Barca go kupiła :D
0
Sam widzisz, ile się tych nowych Neymarów pojawiło ;)
0
Dlatego wstawiłam jeszcze jedno video, jest u góry ;)
0
Fajnie by było, gdyby wygrał, ale z takimi bramkarzami szanse ma znikome.
0
Tu lepsze ujęcie:
0
0
Jedno jest pewne - w 2016 będziemy cieszyć się nowym zarządem. (jeśli będzie wybierany przez socios!)
1
Widzę, że wszyscy tu pękają ze śmiechu :D
0
Wy nigdy nic nie wiecie.
0
Zgadzam się z tobą, ale to nie był pierwszy dobry mecz Messiego ;)
0
Ale powiedział, że pracuje nad nową serią, dlatego taka krótka SUKA ;)
1
Szkoda, że SUKA taka krótka ;c
4
OT: Dobrze, że Levante wygrało z Valencią ;)
0
leboakatio ma świetne filmy, jak dla mnie chociażby ten:
0
Najsmutniejsza jest przemowa Pepa na końcu...
0
Chyba lepiej by było, żebyśmy wszystko przyjmowali ze spokojem - tylko jak to zrobić?
0
Messi nie musi wygrywać MŚ, żeby być najlepszym... On był, jest i będzie najlepszy!
1
A Messi, jak tylko zobaczył Barto, zaczął się śmiać... No nic, tamtejsi kibice znają się na rzeczy ;)
1
My chyba chorujemy na depresję - raz hurra optymizm, raz rozpacz, żal i złość... ;)
0
A co, chcesz, żeby Messi wcześniej rekord pobił? ;)
0
Fajnie to wyglądało, jak wszyscy się śmiali, gdy oglądali bramki Messiego po meczu :)
0
piękny gol !!!
0
cicho być bo się zaraz strona zepsuje.
0
Barcelona B też ma dziś ciężki mecz, dobrze by było gdyby wygrali.
0
Aż dziwne, że ostatnio mecze repry ogląda się przyjemniej niż Barcy. Oby to się zmieniło. Fajnie byłoby być dumnym i z reprezentacji, i z klubu :) Bo jak można być "dumnym po zwycięstwie (...)", gdy drużyna nie wygrywa w ładnym stylu?
0
Jestem ciekawa, czy on w ogóle o tym poważnie z Lucho porozmawiał. Bo jak nie, to źle o nim świadczy.
1
A sam mówił, że nie czyta gazet, media go nie interesują. A to oszust ;D
1
Jakie to żałosne, większość tu uważa, że Leo nie pobije rekordu Zarry. Tak więc nic nie strzeli już w tym sezonie w lidze? #nieREALne
1
"Ale nie mamy, więc trenerem dalej jestem ja."