0

Messi na prezesa! :D

0

Czuję rewolucję, LE nigdy tak wcześnie nie ujawniał powołanych...

10

Fragment o zaufaniu do Messiego rozwalił mnie ;D

0

W sumie racja, zawsze jakaś się znajdzie.

0

Powiedział Rodgers.

0

To ty chyba nie wiesz, jakie emocje towarzyszą podlewaniu kwiatów, a co dopiero zbieraniu grzybów :)

0

Po pierwsze - jestem kobietą, po drugie - jutro roboty nie ma ;)

0

Ogląda ktoś jutro mecz Rayo - Eibar? Wydaje mi się, że może to być całkiem ciekawe spotkanie.

0

A, no racja. Miejmy nadzieję, że do tego jednak nie dojdzie ;)

0

Jakiemu panu? :)

0

O Jezu... "Shakira w wielu wywiadach przyznawała, że razem z partnerem nie zamierzają poprzestać na jednym dziecku. - Bardzo bym chciała mieć ośmioro lub dziewięcioro dzieci z Gerardem. Chciałabym mieć własną drużynę piłkarską - mówiła wokalistka."

0

A w Ajaxie nie gra? Ale rozumiem, że dla panów z TVP Lewy lepszy od wschodzącej gwiazdy :)

0

I tak należy myśleć :)

0

Przynajmniej się przyznał.

1

Zubi, ty już lepiej nic nie mów...

0

Wierz mi albo nie, ale jakiś strasznie zezłoszczony był.

0

A ja dziś w kościele widziałam Guardiolę ;)

2

Enrique, ty ciągle coś bierzesz w ciemno...

3

nie mogę się powstrzymać przed jeszcze jednym "cytatem" :): "taka jest bolesna prawda i każdy ci to powie - jak pogorszą się wyniki to zostawisz Barcelonę. Spinasz się w Internecie krzycząc "mes que un club", a gdy klub zacznie przegrywać to cichutko będziesz znów" coś dla sezonowców, których, o ile się nie mylę, po tym meczu trochę ubyło.

0

Pep nie wróci... Bardziej realnym trenerem jest Puyol.

1

"lecz to niewiele zmienia, bo przecież byliśmy lepsi - zero - siedem (jeden) jest, Xavi co ty pieprzysz?!"

2

LE, seny, pit i collons!

1

Nie ma co, Celta zrobiła nas jak Polacy Niemców ;)

0

a, właśnie miałam to napisać ;)

1

nie. jak już mówiłam, nadzieja matką głupich.

1

Popieram! Visca el Barca!

1

Dziś Mikołajki, jeszcze nie gwiazdka ;)

3

wyciąga wnioski :D

1

Jedzmy tik taki, mam dość tiki taki!

0

I tak powiedzą, że Messi człapał, Ronaldo by miał hattricka... A Pedro rzeczywiście pozytywnie zaskoczył :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?