Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi na prezesa! :D
0
Czuję rewolucję, LE nigdy tak wcześnie nie ujawniał powołanych...
10
Fragment o zaufaniu do Messiego rozwalił mnie ;D
0
W sumie racja, zawsze jakaś się znajdzie.
0
Powiedział Rodgers.
0
To ty chyba nie wiesz, jakie emocje towarzyszą podlewaniu kwiatów, a co dopiero zbieraniu grzybów :)
0
Po pierwsze - jestem kobietą, po drugie - jutro roboty nie ma ;)
0
Ogląda ktoś jutro mecz Rayo - Eibar? Wydaje mi się, że może to być całkiem ciekawe spotkanie.
0
A, no racja. Miejmy nadzieję, że do tego jednak nie dojdzie ;)
0
Jakiemu panu? :)
0
O Jezu... "Shakira w wielu wywiadach przyznawała, że razem z partnerem nie zamierzają poprzestać na jednym dziecku. - Bardzo bym chciała mieć ośmioro lub dziewięcioro dzieci z Gerardem. Chciałabym mieć własną drużynę piłkarską - mówiła wokalistka."
0
A w Ajaxie nie gra? Ale rozumiem, że dla panów z TVP Lewy lepszy od wschodzącej gwiazdy :)
0
I tak należy myśleć :)
0
Przynajmniej się przyznał.
1
Zubi, ty już lepiej nic nie mów...
0
Wierz mi albo nie, ale jakiś strasznie zezłoszczony był.
0
A ja dziś w kościele widziałam Guardiolę ;)
2
Enrique, ty ciągle coś bierzesz w ciemno...
3
nie mogę się powstrzymać przed jeszcze jednym "cytatem" :): "taka jest bolesna prawda i każdy ci to powie - jak pogorszą się wyniki to zostawisz Barcelonę. Spinasz się w Internecie krzycząc "mes que un club", a gdy klub zacznie przegrywać to cichutko będziesz znów" coś dla sezonowców, których, o ile się nie mylę, po tym meczu trochę ubyło.
0
Pep nie wróci... Bardziej realnym trenerem jest Puyol.
1
"lecz to niewiele zmienia, bo przecież byliśmy lepsi - zero - siedem (jeden) jest, Xavi co ty pieprzysz?!"
2
LE, seny, pit i collons!
1
Nie ma co, Celta zrobiła nas jak Polacy Niemców ;)
0
a, właśnie miałam to napisać ;)
1
nie. jak już mówiłam, nadzieja matką głupich.
1
Popieram! Visca el Barca!
1
Dziś Mikołajki, jeszcze nie gwiazdka ;)
3
wyciąga wnioski :D
1
Jedzmy tik taki, mam dość tiki taki!
0
I tak powiedzą, że Messi człapał, Ronaldo by miał hattricka... A Pedro rzeczywiście pozytywnie zaskoczył :)