0

0

Oby Lewy wygrał ;D

0

I nagrodę za najładniejsze ugryzienie roku :D

0

Douglas to sklep :)

0

No, to po PL czas obejrzeć mecz Sevilla - Villareal :D Wybacz Krychowiaku, ale lepiej byłoby, żeby twoja drużyna nie wygrała :)

0

Patrzymy a tu w Mundo Deportivo: Xavi Hernadez: "Murawa nam nie sprzyjała. Pique powiedział mi, że potknął się o wystającą trawę i upadł. Pepe strzela gola? Tutejsza trawa jest idealna do wyskoków." :D

0

Jak to na co. Na to, że Pedro się zmęczy na Celtę :D

0

No, trochę już jej mam za sobą, i co ci mogę powiedzieć to to, że jest strasznie prawdziwa.

0

Tak więc idę zagłębić się w lekturę "Barça. Życie, pasja, ludzie". Mam dość karłów, drewienek, juniorów, don andresów, marszczących się, suagryzów i innych :)

0

No w sumie, to chyba ty :) ja tam uznaję wyższość Realu i uważam, że wygrał zasłużenie. A bUl "d" mam, ponieważ... No powiedz, jak to wywnioskowałeś :)

0

To chyba Hala Dzieci :) A madridiści mówią Visca Łebki.

3

W sumie, to na SB dalej -1 :)

3

Dobra tam. Wyobrażacie sobie, ile sezonowców odejdzie? A Real wygrał zasłużenie, taka smutna prawda. Może w końcu LE nie będzie wystawiał Pique. Zrewanżujemy się na Camp Nou. VeB!

0

Pytania, które zadajecie, nadają się do "Dlaczego ja?" :D

0

ja nie wierzę... Penaldo w akcji...

0

karny... bravo, prosze, obroń...

1

Neymar, WE LOVE YOU! ♥

0

0

Może się chłop zmotywuje, nigdy nic nie wiadomo :)

0

Masche przyjdzie na mecz w szpilkach :D

0

Optymistów nigdy za wiele :D

0

Ale gdyby Sevilla wygrała, miałaby do nas tylko 1 pkt straty :/

0

Teraz już redakcja o tym nie myśli, przygotowują się na przypadkowe zawieszenie strony podczas GD ;)

0

To to jest jasne. Zresztą nic do tego nie mam, Chelsea to mój ulubiony klub zaraz po Barcy :)

0

na remis MC to jeszcze ma szansę :)

0

Jezus, co to City wyprawia :d

0

Oby to była prawda :)

0

A SZCZaw to już w szczególności :)

0

Zależy, jaki wynik. Jak byśmy przegrali, to podejrzewam, że byłoby więcej.

0

Ech, a ja mam jakieś prorocze sny ostatnio. Dziś śniło mi się El Clasico - wynik 1:1, gol Ronaldo z główki (17 min.) i Messi z woleja w 40 min. Mam nadzieję, że to nie był proroczy sen i wygramy. Visca el Barça!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?