Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Oby Lewy wygrał ;D
0
I nagrodę za najładniejsze ugryzienie roku :D
0
Douglas to sklep :)
0
No, to po PL czas obejrzeć mecz Sevilla - Villareal :D Wybacz Krychowiaku, ale lepiej byłoby, żeby twoja drużyna nie wygrała :)
0
Patrzymy a tu w Mundo Deportivo: Xavi Hernadez: "Murawa nam nie sprzyjała. Pique powiedział mi, że potknął się o wystającą trawę i upadł. Pepe strzela gola? Tutejsza trawa jest idealna do wyskoków." :D
0
Jak to na co. Na to, że Pedro się zmęczy na Celtę :D
0
No, trochę już jej mam za sobą, i co ci mogę powiedzieć to to, że jest strasznie prawdziwa.
0
Tak więc idę zagłębić się w lekturę "Barça. Życie, pasja, ludzie". Mam dość karłów, drewienek, juniorów, don andresów, marszczących się, suagryzów i innych :)
0
No w sumie, to chyba ty :) ja tam uznaję wyższość Realu i uważam, że wygrał zasłużenie. A bUl "d" mam, ponieważ... No powiedz, jak to wywnioskowałeś :)
0
To chyba Hala Dzieci :) A madridiści mówią Visca Łebki.
3
W sumie, to na SB dalej -1 :)
3
Dobra tam. Wyobrażacie sobie, ile sezonowców odejdzie? A Real wygrał zasłużenie, taka smutna prawda. Może w końcu LE nie będzie wystawiał Pique. Zrewanżujemy się na Camp Nou. VeB!
0
Pytania, które zadajecie, nadają się do "Dlaczego ja?" :D
0
ja nie wierzę... Penaldo w akcji...
0
karny... bravo, prosze, obroń...
1
Neymar, WE LOVE YOU! ♥
0
http://www.wiz1.net/channel1
0
Może się chłop zmotywuje, nigdy nic nie wiadomo :)
0
Masche przyjdzie na mecz w szpilkach :D
0
Optymistów nigdy za wiele :D
0
Ale gdyby Sevilla wygrała, miałaby do nas tylko 1 pkt straty :/
0
Teraz już redakcja o tym nie myśli, przygotowują się na przypadkowe zawieszenie strony podczas GD ;)
0
To to jest jasne. Zresztą nic do tego nie mam, Chelsea to mój ulubiony klub zaraz po Barcy :)
0
na remis MC to jeszcze ma szansę :)
0
Jezus, co to City wyprawia :d
0
Oby to była prawda :)
0
A SZCZaw to już w szczególności :)
0
Zależy, jaki wynik. Jak byśmy przegrali, to podejrzewam, że byłoby więcej.
0
Ech, a ja mam jakieś prorocze sny ostatnio. Dziś śniło mi się El Clasico - wynik 1:1, gol Ronaldo z główki (17 min.) i Messi z woleja w 40 min. Mam nadzieję, że to nie był proroczy sen i wygramy. Visca el Barça!