Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak tak, jestem sezonowcem, a że pakował gole, to dlatego legenda, bo w każdej legendzie jest prawda :)
2
sukces! tylko żeby na tym się nie skończyło.
8
"Legenda mówi, że Pedro kiedyś strzelał gole"
0
no właśnie :) zapowiada się miły i bezczelny sezon :)
7
LE czasami bywa nawet trochę "bezczelny"... i tak trzymać, lepiej tak niż przesładzać :D
5
to po 3 pukty :)) i niech to będzie wyjąkowe spotkanie.
1
Teraz można już mu życzyć tylko tego, żeby osiągnął tyle samo (a może nawet więcej?) co Guardiola. Bo i kto by tego nie chciał? Chyba tylko kibice Realu. No, i może innych europejskich klubów, ale to już się tyczy Ligi Mistrzów.
0
*Po zwycięstwie nad Granadą, nie Malagą :)
0
http://www.canalplus.pl/sport/news-dani-alves-moze-zostac-na-dluzej-w-barcelonie_582045
2
A ja patrzę na skład Lecha a tam kto? Douglas :D
0
a teraz Maradona...
0
jakiej Malagi :d
0
no to Leo 10/10 :)
0
I JESZCZE RAZ MESSIAH!!!!
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=3
0
iiiiii.... NEYMAR!!!!!
0
wreszcie Messi :DDD
0
ech, znów sędzia kalosz...
0
o, czyli zamiast cr7 będzie cr9, ciekawe.
0
No, to byłoby przynajmniej dziwne.
2
Ech... W takie nie wierzę. Ale Szkocja ma duże szanse.
0
A może i Katalonia bdz niepodległa?
2
Nie dość, że sędzia był psychiczny, to jeszcze z wytrzeszczem O.O
1
"Awesometruth
Racja, ale co zrobisz z sezonowcami, co nie wiedzą co to przegrana. Kibicem się jest, a nie bywa. Real ma słaby start, ale nie można ich odrazu skreślać. Kibice Barçy się cieszą jak te debile, co tylko wyśmiewać umieją ( i u nas są tacy). Szkoda gadać. Pozdrawiam normalnych kibiców"
Drodzy kibice RM: a wy się w ogóle nie cieszycie? Współczuję ;c a cieszenie się, to nie jest wyśmiewanie..
0
Szczerze mówiąc nie za bardzo ogarnęłam wybieranie zawodników, nie mg np. wybrać nikogo z Barcy, ktoś pomoże?
0
Nie wiem, czy Iran nie zastosował jakiegoś sabotażu...
0
Ale niektórzy twierdzą, że wygraliśmy zasłużenie, choć co do tego nie powinni mieć żadnych wątpliwości -,-
0
I to się nazywa duet.
0
Była już dawno. Nawet jak jeszcze raz strzelimy, jaśnie pan sędzia nie uzna.
0
Sędzia ślepy, stronnicze sędziowanie, szkoda gadać. Oby Realowi trafił się podobny.