0

a, to chyba a nuż widelec xd bo ja patrzę i myślę: o co chodzi z tymi sztućcami? :D

0

Może i mają rację, który kibic Realu głosowałby na Messiego?

0

Aż strach pomyśleć, co będzie za kilka lat :)

0

O co chodzi z nożem i widelcem? :D

0

"Wyobrażam sobie, jakie to będzie uczucie, założyć klubową koszulkę, być z kolegami w szatni przed meczem, rozgrzewać się, szczególnie na takim stadionie. To niesamowity zbieg okoliczności, ale zapatruję się na to przeżycie." Oj, Suarez, to chyba nie jest przypadek ;)

1

"Florentino Pérez powiedział, że jest mu przykro z powodu podziałów w zarządzie Barcelony.
Każdy zna dobrze swoje podwórko i wydaje mi się, że nie jest elegancko mówić o innych. My nigdy nie komentowaliśmy wyborczego sporu dotyczącego nadużyć przy okazji głosowania za pomocą poczty, które poważnie zagroziły zdrowiu demokratycznie zarządzanego klubu, o którym pan wspomniał."

0

Mundo Deportivo nie promuje narzędzi :o

0

Co to się dzieje z Holandią... I szkoda mi Belgii, bo na nią liczyłam :c

2

Mógłby resztki honoru zachować...

0

Racja, spóźniłam się z tym "newsem".

0

Polecam youtubera Hala Dzieci, to, co on wyprawia, jest niemożliwe :D

0

A może będziemy mieli dwóch Suarezów? :D

0

Ja myślę, że nie przegramy wyżej niż Brazylia, a to już sukces :D

0

Muszę się przyznać, że nie mam pojęcia. Z pewnością za pomocą jakiegoś matactwa.

5

"Wszyscy doskonale wiemy, że FIFA i UEFA są przesiąknięte absurdami. Bez wątpienia obecność prezesa Realu Madryt w takiej komisji to kolejny z nich." - To co, dajemy Bartomeu do komisji? :D

0

Neymar ile razy faulowany. . . A co do ocen zgadzam się, no może oprócz noty Pedro. Powinna byc niższa.

0

A ja dzisiejsze popołudnie umiliłam sobie Fifą 15 :)

0

Czyli Rakitic asysta :)

0

Co do twojego poprzedniego komentarza - wiem, że to nie jest śmieszne, ja tylko opisuję jego minę na zdjęciu :)

0

Messi: ty sobie żartujesz?

0

A ja polecam biografię: "Neymar. Nowa gwiazda FC Barcelona." z 2013 r., ale przyjemnie się czyta :)

0

To było do przewidzenia :(

0

A ja tak trochę nie na temat: czy nie dałoby się sprowadzić kogoś do Barcy B, a potem do pierwszego zespołu? (to w związku z zakazem transferowym)

0

Kobieca część wita i nie zamierza oceniać po wyglądzie a charakterze :)

0

Chodziło mi o to, że nie mogliby nikogo kupić na jego miejsce.

1

Co do Xavi'ego, to też nie wyobrażam sobie klubu bez Generała :)

0

Nie sprzedadzą go, a wszystko przez ten zakaz. Także Mou może sobie chcieć :)

3

Kobieta - miło mi :)

0

Żal mi się zrobiło Casillasa :c

1

To już nie jestem za niepodległością Katalonii :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?