Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a, to chyba a nuż widelec xd bo ja patrzę i myślę: o co chodzi z tymi sztućcami? :D
0
Może i mają rację, który kibic Realu głosowałby na Messiego?
0
Aż strach pomyśleć, co będzie za kilka lat :)
0
O co chodzi z nożem i widelcem? :D
0
"Wyobrażam sobie, jakie to będzie uczucie, założyć klubową koszulkę, być z kolegami w szatni przed meczem, rozgrzewać się, szczególnie na takim stadionie. To niesamowity zbieg okoliczności, ale zapatruję się na to przeżycie." Oj, Suarez, to chyba nie jest przypadek ;)
1
"Florentino Pérez powiedział, że jest mu przykro z powodu podziałów w zarządzie Barcelony.
Każdy zna dobrze swoje podwórko i wydaje mi się, że nie jest elegancko mówić o innych. My nigdy nie komentowaliśmy wyborczego sporu dotyczącego nadużyć przy okazji głosowania za pomocą poczty, które poważnie zagroziły zdrowiu demokratycznie zarządzanego klubu, o którym pan wspomniał."
0
Mundo Deportivo nie promuje narzędzi :o
0
Co to się dzieje z Holandią... I szkoda mi Belgii, bo na nią liczyłam :c
2
Mógłby resztki honoru zachować...
0
Racja, spóźniłam się z tym "newsem".
0
Polecam youtubera Hala Dzieci, to, co on wyprawia, jest niemożliwe :D
0
A może będziemy mieli dwóch Suarezów? :D
0
Ja myślę, że nie przegramy wyżej niż Brazylia, a to już sukces :D
0
Muszę się przyznać, że nie mam pojęcia. Z pewnością za pomocą jakiegoś matactwa.
5
"Wszyscy doskonale wiemy, że FIFA i UEFA są przesiąknięte absurdami. Bez wątpienia obecność prezesa Realu Madryt w takiej komisji to kolejny z nich." - To co, dajemy Bartomeu do komisji? :D
0
Neymar ile razy faulowany. . . A co do ocen zgadzam się, no może oprócz noty Pedro. Powinna byc niższa.
0
A ja dzisiejsze popołudnie umiliłam sobie Fifą 15 :)
0
Czyli Rakitic asysta :)
0
Co do twojego poprzedniego komentarza - wiem, że to nie jest śmieszne, ja tylko opisuję jego minę na zdjęciu :)
0
Messi: ty sobie żartujesz?
0
A ja polecam biografię: "Neymar. Nowa gwiazda FC Barcelona." z 2013 r., ale przyjemnie się czyta :)
0
To było do przewidzenia :(
0
A ja tak trochę nie na temat: czy nie dałoby się sprowadzić kogoś do Barcy B, a potem do pierwszego zespołu? (to w związku z zakazem transferowym)
0
Kobieca część wita i nie zamierza oceniać po wyglądzie a charakterze :)
0
Chodziło mi o to, że nie mogliby nikogo kupić na jego miejsce.
1
Co do Xavi'ego, to też nie wyobrażam sobie klubu bez Generała :)
0
Nie sprzedadzą go, a wszystko przez ten zakaz. Także Mou może sobie chcieć :)
3
Kobieta - miło mi :)
0
Żal mi się zrobiło Casillasa :c
1
To już nie jestem za niepodległością Katalonii :D