Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
cicho, hymn leci :)
0
A widzisz, nie czytałam jej :)
0
Czy tylko ja właśnie się dowiedziałam, że Rakitic urodził się w Szwajcarii?
0
Na szczęście Ney ma jeszcze sporo czasu :)
0
Mówisz, że Ajax jest słaby?
0
Nie skreślam go, ale Claudio ma większe doświadczenie. Zresztą jakoś nie widzę tego, żeby jeden grał w LM, drugi w LL, a może jeszcze trzeci w PK, bo przecież grać może już Masip. MAtS moim zdaniem powinien być teraz zmiennikiem/grać w łatwiejszych meczach. Co do Masipa, to naprawdę nie wiem co z nim zrobić.
0
Ja jednak i tak będę myślała pozytywnie :)
1
Dajmy jeszcze Pedro, wtedy będzie skład marzeń. A na bramkę nieogranego MAtSa ;)
0
A Barcelona 3, i basta :)
0
Ja jednak wolałabym nie.
0
a może jeszcze Busquets złapie?
0
Pedro, szykujmy go na El Clasico :D
0
Masche, nie mów nam tego, powiedz to LE!
0
dramatycznie. no, może przesadzam.
0
Powiedz mi że źle grają. Nie uwierzę ci.
0
http://www.futbolhd.pl/stream1.php
0
Czas uwierzyć :) Jednak jak wróci Busi, radość się skończy, daję głowe :c
1
Nic :D Po prostu z takich rzeczy warto się pośmiać :)
1
Specjalnie wszystkich zawołałam, żeby zobaczyli reakcje kibiców Barcelony na karny Ronaldo XD
0
Jest jeszcze nieszczęsny Sandro, on mógłby być zmiennikiem Luisa.
2
Ja tam wolę Szczęsnego w Arsenalu :D
0
Bo to taki ważny cytat :D
0
"Widziałeś mecze reprezentacyjne swoich zawodników. Jak oceniasz ich grę?
Nie widziałem żadnego meczu reprezentacyjnego, więc nie mogę ich ocenić. Oglądałem jedynie bramki i nic więcej. Skupiłem się na innych meczach."
0
To niech jeszcze Neymar strzeli, żeby całe trio się uwieczniło :)
0
Jestem za Costą. Niewliczenie Messiego zmienia postać rzeczy.
1
Messi kosmita :D
0
Niczym Casillas :D
0
Żal mi Pique. Za dużo sławy ma na głowie. Jeszcze do tego dochodzi Shakira. Każdy by się w końcu tak zachował w jego sytuacji.
4
Dziś ujrzałam fenomena Waldka Kiepskigo.
1
Ech, ale sami widzimy, jak jest :( Oczywiście, że nie trzeba. Ale Messi to karzeł a Ronaldo to król, zapomniałeś? ;d