1

cicho, hymn leci :)

0

A widzisz, nie czytałam jej :)

0

Czy tylko ja właśnie się dowiedziałam, że Rakitic urodził się w Szwajcarii?

0

Na szczęście Ney ma jeszcze sporo czasu :)

0

Mówisz, że Ajax jest słaby?

0

Nie skreślam go, ale Claudio ma większe doświadczenie. Zresztą jakoś nie widzę tego, żeby jeden grał w LM, drugi w LL, a może jeszcze trzeci w PK, bo przecież grać może już Masip. MAtS moim zdaniem powinien być teraz zmiennikiem/grać w łatwiejszych meczach. Co do Masipa, to naprawdę nie wiem co z nim zrobić.

0

Ja jednak i tak będę myślała pozytywnie :)

1

Dajmy jeszcze Pedro, wtedy będzie skład marzeń. A na bramkę nieogranego MAtSa ;)

0

A Barcelona 3, i basta :)

0

Ja jednak wolałabym nie.

0

a może jeszcze Busquets złapie?

0

Pedro, szykujmy go na El Clasico :D

0

Masche, nie mów nam tego, powiedz to LE!

0

dramatycznie. no, może przesadzam.

0

Powiedz mi że źle grają. Nie uwierzę ci.

0

0

Czas uwierzyć :) Jednak jak wróci Busi, radość się skończy, daję głowe :c

1

Nic :D Po prostu z takich rzeczy warto się pośmiać :)

1

Specjalnie wszystkich zawołałam, żeby zobaczyli reakcje kibiców Barcelony na karny Ronaldo XD

0

Jest jeszcze nieszczęsny Sandro, on mógłby być zmiennikiem Luisa.

2

Ja tam wolę Szczęsnego w Arsenalu :D

0

Bo to taki ważny cytat :D

0

"Widziałeś mecze reprezentacyjne swoich zawodników. Jak oceniasz ich grę?

Nie widziałem żadnego meczu reprezentacyjnego, więc nie mogę ich ocenić. Oglądałem jedynie bramki i nic więcej. Skupiłem się na innych meczach."

0

To niech jeszcze Neymar strzeli, żeby całe trio się uwieczniło :)

0

Jestem za Costą. Niewliczenie Messiego zmienia postać rzeczy.

1

Messi kosmita :D

0

Niczym Casillas :D

0

Żal mi Pique. Za dużo sławy ma na głowie. Jeszcze do tego dochodzi Shakira. Każdy by się w końcu tak zachował w jego sytuacji.

4

Dziś ujrzałam fenomena Waldka Kiepskigo.

1

Ech, ale sami widzimy, jak jest :( Oczywiście, że nie trzeba. Ale Messi to karzeł a Ronaldo to król, zapomniałeś? ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?